Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Elfogadnék 1 Denon erősítőt akármikor :B

nothing is true everything is permitted..

(#2) Vikthor válasza Sicilian (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hehe azt meghiszem, az én "belépő" szintű erősítőm is nagyon jól teljesít már lassan 1 éve. Hajrá Denon és soká éljen!!!

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) pilsner


pilsner
aktív tag

Nem vagyok egy szakértő, de egyszer hallottam egy Denon összeállítást szólni - sosem felejtem

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#4) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Boldog születésnapot Denon!

Lassan 1 éve vagyok egy Denon PMA-280 sztereó erősítő tulaja, két Magnat Ribbon 5-össel nagyon szépen szól. Ha váltok is Denon lesz a következő.:)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#5) thomboy


thomboy
tag

És mellesleg nagyon jó ár/érték arányú dj felszerelést is gyártanak. :K

| Trance 4ever |

(#6) ixtom


ixtom
tag

[link]

Egész pofás kis oldal. Legalábbis nekem tetszik. :D

mod: vannak szép képek is a cuccokról, meg ilyen háttér több felbontásban: [link]

Fanatikusoknak kötelező. :C

[ Szerkesztve ]

(#7) Móci


Móci
addikt

Jó is az az oldal, én is elnézelődtem rajta!
A következő erősítőm lehet, hogy nekem is Denon lesz. Majd kiderül jövőre. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) nbg


nbg
senior tag

9.2?!

Ez mar megint valami bauer-blinding, vagy valami komoly?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) eclipse006


eclipse006
őstag

Régebben volt egy Denon deckem, nagyon jó volt, igazi japán minőség...
Boldog szülinapot neki! :R

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#10) lujó55


lujó55
őstag

Név=minőség.
Így kell ezt csinálni kéremszépen és akkor meg lehet élni belőle... :K

(#11) spirit007


spirit007
senior tag

Anno ~10 éve mikor eladtam az autómat, a kereskedő jutalékként először az autórádiót szerette volna megkapni, de mikor meglátta ennyit mondott : "kár hogy nem márkás".
Egy Denon oda-vissza játszós kazettás LCD kijelzős cucc volt. :B
Na persze, ezután gyorsan kicseréltem valami ótvar MTC-re, a Denont meg jól eladtam

(#12) djculture


djculture
félisten

Én meg egy 82 es denon erősitőt használok itthon,de a mostani házimozi erősítőjük a holdba sincsenek ezekhez a régiekhez képest.Legalábbis zenére amire én használom.Örülnék ha kiadnának egy mindenféle hangzáskép elb áramkör nélküli készüléket.
A legutóbb vett Denon AVR-1306
AV Térhangzású Rádióerősítő-n szörnyű volt zenét hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#13) madgie válasza nbg (#8) üzenetére


madgie
titán

A moziban sem 5.1 van...

(#14) tdd587


tdd587
őstag

Annak idején én is Denon erősítővel és CD-vel kezdtem. A készülékek a mai napig hibátlanul működnek, a maguk szintjén jól is szólnak, gazdájuk örül nekik.

Ezzel a gyártóval is az a baj, hogy a rendszeres (éves) frissítéseknek köszönhetően nem tartják az árukat. Egyre több a matrica, egyre több szolgáltatás egyre kevesebb vassal megvalósítva olcsósítva. 10 éve egy Denon erősítő még picit többet jelentett, mint ma.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#15) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

100 éves ? :Y komoly :))

PS4

(#16) Mappa


Mappa
addikt

Sok jó cuccot még Denon :R AVR-1404 használók 3 éve

nem kötelező megadni

(#17) nbg válasza madgie (#13) üzenetére


nbg
senior tag

Nyilvan, de gondolom azert egy korrektebb moziterem huszon-harminc hangszoroja sem mind kulonallo csatorna/doboz. En meg, mint mezei proszto, eddig leragadtam a 7.2-nel, es ez most uj volt.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#18) #72042496 válasza nbg (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Zónázni is lehet vele, meg gondolom kettős erősítést is tud.

(#19) popp


popp
tag

Az egy évszázad már szép kor, boldog szülinapot nekik. ;] Ha majd egyszer házimozit építek, lehet nálam is egy denon erősítő lesz a befutó.

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#20) Teasüti válasza nbg (#8) üzenetére


Teasüti
nagyúr

[link] :))

szerk: nem is tudtam, h ph! foglalkozik hifikkel házimozival is.

[ Szerkesztve ]

(#21) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Úgy látszik én vagyok az első, aki nincs oda a Denonért.
És ezzel nem azt akarom mondani hogy rossz lenne.

Az évszázadért azért jár a gratuláció.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#22) nbg válasza Teasüti (#20) üzenetére


nbg
senior tag

pfff... :U

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#23) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Rég voltam már fiatal. Abban a tudatban éltem, hogy a Denon már rég kihalt. Örülök, hogy nem így lett, illetve rosszul tudtam. :DDD

A már etalon régi nagy nevek mindig hatással vannak rám (Onkyo, Marantz, Denon és a Technics). Csak ugye pénz... :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#24) Duree


Duree
veterán

Minöségi cuccok,megbízhatóság mintaképe,mostanság keveset hallani róluk.Gratulálok neki a 100 évhez

duree54

(#25) #72042496 válasza MuzikJunkie (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezek közül a Technics halt ki, legalábbis házimozi erősítőket már nem gyártanak: [link]

(#26) Teasüti válasza nbg (#22) üzenetére


Teasüti
nagyúr

De azért komoly, nem? :) Nézd meg mennyibe kerül! :))

(#27) #09634560 válasza #72042496 (#18) üzenetére


#09634560
törölt tag

Remélem hogy megy neki,mégha nem is egyszerre.De a hangja csúcs lehet!Csúcs-denonok általában nemigen hibáznak,zene-film mindenben remekelnek.Lemezjátszójukra lennék még kiváncsi.Meghogy van-e még rajtuk Denon-link.

(#29) craine12


craine12
tag

Boldog szülinapot Denon! :C

AVR-2802-t használok már több, mint 8 éve, nagyon elégedett vagyok vele.

nbg: Ha minden igaz, a plusz 2 hangfal a magassági hangokért felel (helikopter, vihar stb.), a plusz .1 meg gondolom egyértelmű ;]

debug: az még nem is drága (nekem persze az), nézd meg a Denon felsőbb kategóriás (nem is kell feltétlenül a csúcs-) modelljeit. Simán millió fölötti az áruk...

No woman. No cry. No kidding.

(#31) kendeee


kendeee
aktív tag

Sziasztok. Denon tulaj lettem a minap.(csere-bere akció volt:) Nagyon nem vagyok otthon a hangtechnikában és a segítségeteket kérném. El szeretném adni a denon tuner- és előerősítőmet UTP-250, illetve a hozzá tartozó denon avc-77 erősítőt. Nem tudom milyen árat kérhetnék ezekért egyben. Mind a kettő szép állapotúnak mondható, de sajnos távirányítóm nincs hozzá. A tuner részt egy tanítható táv megtalálta....
Sajnos azt sem tudom minek nevezhetném ezeket? Sima erősítő, házimozi erősítő, vagy egyéb?
Köszönöm előre is a segítségeteket.

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#32) axy89


axy89
csendes tag

támogatom abszolut. régóta akartam én is denon erősítőt, volt is anno egy sztereo tuneres téma csak azt pénz szűkében el kellett akkor adjam, azóta vágytam valamilyen házimozis témára, és jóideje avr-1601-es denon-t használok, hibátlan, jól szól, minőségi darab. remélem nem "kurvulnak" el ők is minőség téren.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.