Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

ez jó, tényleg általában hasonló arcok vannak a pályán :K

én nem is tudom, melyik lennék ezek közül... ingadozó volt a teljesítményem mindig... volt, amikor szinte akárhogy értem labdába, az bement: jobbal/ballal/fejjel/mellel/combbal/mindenhogy... máskor meg képes voltam méterről mellé rúgni üres kapura is... általában védekezni szerettem és pontos labdákat osztogatni, indítani az embereket... ez ment nagyon... volt pár olyan idióta cselem is, amivel még saját magam is megtévesztettem, aztán másodpercekig csak nyomoztuk a labdát ;] ...viszont általában mentem "ész nélkül" az utolsó percekben is, amikor már levegőt is alig kaptam... szerintem becsülettel hajtottam... nem az a fajta voltam, aki csak ellézengett... kerestem mindig a helyet, ahol hasznos lehetek...

k*rvára hiányzik a foci :( sajnos szétszéledt a csapat és nem nagyon mozgok olyan körben, ahol össze lehetne hozni egy fix bandát heti 1-2 játékra... pedig nagyon jó lenne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.