Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) thesound


thesound
őstag

:R mindenkinek aki hozzátett a kezdeményezéshez, nem utolsó sorban azoknak akik létrehozták és üzemeltették.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#2) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Köszi az elmúlt 5 évet! A BlueGift lehet bezárja kapuit, de sose feledjük. :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#3) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Minden tiszteletem a Tiéd, hogy volt eddig erőd és türelmed ehhez a kezdeményezéshez. :R :R :R Sok sikert kívánok Neked!

[/És örülök hogy az elején egy kicsit részese lehettem én is.OFF]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

:R

(#5) bullseye


bullseye
addikt

Azért ugye még bedobhatok pár tucat free-t, amit nincs kedvem nekem elosztogatni? :)

Amúgy szomorú, hogy vége, meg minden, de azért ennyi ideig ment a dolog az nagyon pozitív szerintem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6) DeFranco


DeFranco
nagyúr

5 év az interneten, főleg egy ilyen kezdeményezésben nagyjából az örökkévalóságnak felel meg, ez egy olyan eredmény, amire Te, Ruti és Zsó (abc rendben) maximálisan büszkék lehettek. nagyon szép eredmény.

az, hogy jöttek a haszonlesők, normális és természetes, ez benne van, jól kezeltétek.

nagyon büszke vagyok rátok, az egész közösségre, a kisebb és a fekete öves felajánlókra, mindenkire, aki ennek a részese volt bármikor is.

köszönöm nektek az élményt, és a rengeteg kellemes percet, amit a sorsolásokkal játékokkal szereztetek.

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon köszönünk mindent! Minden jónak vége szakad egyszer... :R

Ugyan egy ideje nemigen jelentkeztem sorsolásra, de régen nagy keselyű voltam - ezt szeretném ellensúlyozni most egy kisebb csomaggal: egy ideje már gyűjtöm txt-fájlban a kulcsokat, gift URL-eket, meg fiókban az inventory gift-eket, de eddig mindig halogattam a felajánlást. Na majd most, a végére! :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) alcsa


alcsa
senior tag

Tisztelet mindenkinek :R.

(#9) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hálás köszönet mindenért! :R
Egy élmény volt! Adni és kapni! :K

...elmúlik...

(#10) Robokutya


Robokutya
senior tag

Köszi az elmúlt 5 évet!
És köszönöm a felajánlásaitokat és azt is hogy némelyiket én is megnyerhettem.
És sajnálom hogy nem tudtam annyit dobni a közösbe mint szerettem volna:)
:R :C

(#11) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Köszönjük a munkádat! :R

(#12) SutPet


SutPet
aktív tag

Szomorú hír, de csak jó emlékekkel búcsúzom a BlueGift-től, reménykedve hogy újra beindul a dolog valamikor.
Köszönjük a munkátokat és ezt a remek dolgot amit összehoztatok! :R :R :R

God must love stupid people, he made so many of them.

(#13) Lidl


Lidl
senior tag

Köszönöm az eddigi munkátokat és örülök, hogy részese lehettem ennek a közösségnek. :R
További sok sikert kívánok Nektek!

Gyorsan még bedobtam két elfekvő kódomat, hátha a karácsonyi sorsolásban valakinek örömet okoz.

Lidl

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Pedig azt hittem nálatok szép az élet víg az élet, mindenki szercsi lávcsi és mindenki szereti a másikat, önzetlen stb (ennyi furcsa szót egy helyen). Hát akkor nem, üdv 21. sz. :F

(#15) Vertigo18


Vertigo18
addikt

És tegyük hozzá az egész kezdeményezés, blog közösségépítő jellegét is, hiszen ahogy Blue írta, elég sokan ismerősök, néhányan barátok is lettünk itt, hogy volt egy ilyen, közös akció. Egy kisebb család gyűlt itt már össze a végére, ki jobb, ki kevésbé szerethető családtaggá vált, dehát ez természetes!

Én is szeretném megköszönni az egészet, sosem tudtam volna én ennyi munkát fektetni valamibe, mint amennyit itt több ember (név nélkül) fektetett. Példaértékű volt! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#16) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Köszönöm szépen az eddigi munkádat, munkátokat! :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#17) Polllen


Polllen
nagyúr

:R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Szerintem várható volt. A sok átszervezés miatt már inkább én is máshol ajánlom fel inkább a játékaimat.
Jó sokáig tartott ez a kezdeményezés. Köszönjük! :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#19) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi az eddigi munkát!

Live-Die-Respawn

(#20) alratar


alratar
addikt

Egyszer minden jónak vége szakad.
sajnos előbb-utobb a BG is véget ér, hiszen ez egy jó dolog. :)
Axbattlernek és bullseyenak köszönhetően illetve akik azóta esetleg tettek felajánlást,nem ma! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#21) Bluerainbow válasza alratar (#20) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

És ugy néz ki nem is holnap... Ujabb 200 felajánlás. Hihetetlen a közösség ereje. Még pár hónapig maradunk.
Speeedfire-meg kell hogy értsd , valahogy fel kelett lépnünk azok ellen akik csak vinni akartak és hozni nem. Te se szeretnéd csak ugy elosztogatni a dolgaidat és közben te sose kapj semmit.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#22) föccer válasza Bluerainbow (#21) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem engedünk pihenni, dolgozzál csak. :DDD

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#23) AxBattler válasza Bluerainbow (#21) üzenetére


AxBattler
félisten

Nincs menekvés, még lehúzod az 5 évet! ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24) Bluerainbow válasza föccer (#22) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Pedig senkitől nem kértem , nem akartam hogy valaki is úgy érezze koldulok a csoport fennmaradásáért. De azért annak örülök,hogy vannak itt páran akik még életben akarják tartani.

AxBattler - egyenlőre visszatérünk a 15 tételes sorsolásra és a jelenlegi felajánlásokkal március végéig el is leszünk.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#25) oriic válasza Bluerainbow (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hell yeah! \o/

Live-Die-Respawn

(#26) alratar válasza Speeedfire (#18) üzenetére


alratar
addikt

Máshol? Ejnye-bejnye! :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#27) AxBattler válasza Bluerainbow (#24) üzenetére


AxBattler
félisten

:party: :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28) thesound


thesound
őstag

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#29) Spet válasza Bluerainbow (#21) üzenetére


Spet
addikt

Erre nem lenne jo olyan megoldas, hogy akik eddig vittek csak kizaras?

Illetve minimum 1 (ervenyes) felajanlas legyen?

Tudom drasztikus megoldas, de valahol el kellene/lehetne igy kezdenix nem?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#30) Robokutya


Robokutya
senior tag

Szerintem túl sok volt a 3 játékra való jelentkezési lehetőség is.

(#31) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Lehetne esetleg ritkítani a sorsolásokat. Havi egy, plusz ünnepek.

...elmúlik...

(#32) BigBlue69


BigBlue69
őstag

5 év ? Úristen. :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33) ribizly


ribizly
veterán

:C
:R
Köszönjük szépen az eddigi és az ez után következő munkát is!
Remélem felpörög a dolog és ha nem is most, de valamikor pár év múlva újra felpörög a dolog.

Hali,
Gyuri

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#34) TheProb


TheProb
veterán

Köszi az eddigieket, nektek is, mint szervezőknek és a felajánlóknak is. Sajnos részemről relatíve ritkán és csak kis értékű kulcsokat tudtam felajánlani, de amit tudtam megosztottam. :R

De a fentieket akkor kicsit későbbre, jelenleg köszönöm én is a jelenlegi felajánlóknak, hogy segítettek kitolni a ravatalozó idejét! :R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#35) föccer válasza TheProb (#34) üzenetére


föccer
nagyúr

Inkabb a szellemiseg a lenyeg. Nem mindenkivrolhatja ugy mint decide :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#36) alratar válasza Argos (#31) üzenetére


alratar
addikt

+1

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.