Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ötlet kiváló.. kár, h en kimaradok belole:/ Mert bár ha talaltam valahol elfeledett kulcsomat, azt egybol kuldtem, sehol nincs egy komolyabb jatektol.. En lennek a "legboldogabb" ha adhatnam a cumot, komolyabb cumot.. de jelenleg...:/ Meg amilyen szerejcsem mostajaban.. hagyok eselyt nektek is...xD

Lehetne pontozni az embereket.. kulcs: 1 pont kis gift 2 pont... nagy gift meg tobb es ha nyer valaki attol pontot vonsz el..
Persze vannak ertekesehb kulcsok.. ertelemszeruen tobb pont:)

jah es pukkadjon meg a Upc

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Igaz nekem nincs steam accom, így se felajánlani se jelentkezni nem tudok. De szoktam figyelni a sorsolásokat / felajánlásokat. Igen jó ötletnek tartom a kezdeményezést!
Már-már hihetetlen, hogy ilyen létezhet a mai világban! :)

De olvastam a múltkori bejegyzést is, hogy egyre kevesebb a felajánlás, és azok is gyorsan elfogynak. A megoldást én se tudom, bár ez az Elite elképzelés életképesnek tűnik.
Na a lényeg a lényeg, nekem feltűnt, hogy igen gyakoriak a sorsolások. Majdnem minden nap, minden másnap látok új bejegyzést.
Szerintem hosszútávon működőképesebb lenne, ha mondjuk hetente csak egy játékot sorsolnátok ki. Lassabban fogyna a már felajánlott játék és több idő is lenne a felajánlásra. Továbbá az egy hét "várakozás" szerintem még nem olyan eget rengetően sok.

Ettől függetlenül is további sok sikert kívánok! :R Az ilyen kezdeményezéseknek azért mindig lesz jövője! :) (remélem)

(#3) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ebből kifolyólag már fel is lettek sorolva azok az emberek akik részt fognak benne venni, ez jobban fog azoknak feküdni akik steam trade mesterek vagy oroszok. Ha megnézed a legtöbb indie játékra többség csak azért jelentkezik hogy 1-el növelje a játékainak listáját, komolyabban nem érdekli a játék, persze ezek után lehet mondani azt hogy örüljünk hogy jelentkezik egyáltalán rá valaki. Az indie játékoknak nagyobb a terük olcsóság szempontjából, nagyobb játékokat ritkán ajánlanak fel az emberek ha csak nincs meg nekik 2x. A többség úgy áll hozzá hogy jah nem steames akkor az nem kell, ezek is hamar leperegtek aztán vagy nem volt sose szerencséjük. Eleinte mikor indult nagyobb volt az érdeklődés, örültek hogy van lehetőség steames játékokat nyerni, aztán egyre kevesebb lett a steames játék vagy ismétlődni kezdtek a játékok, az előbb említett emberek is eltűntek ugye, és meg is van az oka a kevés jelentkezésnek.

[ Szerkesztve ]

(#4) ruti válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Az ELITE lényege: "Itt ezeken a sorsolásokon csak a jó aránnyal rendelkezők vehetnek részt. Illetve azok akik felajánlanak vagy felajánlottak értékesebb ajándékot."

jelen állás szerint, ha megnézitek, ez nem olyan teljesíthetetlen, hiszen az arányt a felajánlott darabszám adja, nem pedig a felajánlás értéke
ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell feltétlenül trade mesternek lenni, mert az alsó árazású (pl. 10€) játék(ok) felajánlással is tudsz arányt javítani, ha az nem szerepel a korábban felsorolt listában, ami a sorsolásra váróakat tartalmazza

az értékesebb felajánlás egy másik szűrő, ami alapján jogosult lehet valaki jelentkezésre

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5) Bluerainbow válasza ruti (#4) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

A felajánló fogja eldönteni,hogy a nyeremény melyik kategóriába essen. A standard BlueGiftre vagy az Elite-re. Ugyanakkor a jelenlegi rendszer nem szűnik meg , az fut tovább , ez csak egy plusz lesz mellette.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6) Bluerainbow válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Eleinte mikor indult , hetente háromszor sorsoltam 1-1 játékot. Most viszont heti 25-30 játék van kisorsolva , amiből max 5-7 nem steames. Ugyhogy erre a részre vonatkozo megjegyzésed , nem éppen felel meg a valóságnak.

Megszámoltam , eddig 177 steames ás 33 desurás és 31 vegyes nyeremény lelt gazdára.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#7) DeFranco válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bár nem én állítom fel a szabályokat, hanem Bluerainbow, de nem hiszem, hogy itt a játékok dollárban kifejezett értéke lenne a feltétlenül lényeges.

Ha megnézed, akkor amiből dömping van, azok a "pay as you want" bundle kulcsok, főleg azok ahol minden játékhoz külön kulcs van, így sokszorosítható a felajánlás. Ezekből rengeteg van, és felajánlani is csak korlátozottan van értelme, mert aki akarta, az megvette magának akár egy dollárcentért is. Nem baj, ha van ilyen, de visszaélésekre adhat okot, így ezeket én erősen elválasztanám.

Ettől még lehet olyan játék, amit az ember olcsón vett (egy-két-három dollárért akár) de "teljes értékű" játék, csak épp egy nagyon jó akcióban volt. Ennek lehet valaki nagyon örülne. Ott van példának a Wolfenstein 3D, most épp <2 EUR-ért meg lehetett venni, de valaki nagyon örült neki mégis. Mégsem egy bundle kulcs.

Az szerintem hosszú távon irreális (és senki nem várja el) hogy 10-20-30 EUR értékben vegyen valaki játékokat csak úgy felajánlásra, lehet hogy van egy-két ilyen de elenyésző. Nem is kell, talán nem is erről szól a dolog. Egészséges mértéket kell tartani, de szerencsére van egy Level Boss-unk, aki teljesen diktatórikusan oda tud csapni az asztalra, hogy ez jöhet, ez nem jöhet. Ez jó, mert itt nem működik a demokrácia.

A fentiek a magánvéleményem egyébként, csak gondoltam kifejtem ha már...

Ez az 5-6 fős lista meg koránt sem teljes ha nézegeted egy kicsit a statisztikát, látni fogod, hogy lehet itt 20-40-60-100 fős köröket is képezni, attól függ, hogy te hogy határozod meg a kritériumot, vagy Bluerainbow mit mond, mi legyen. Részemről 40. (De ennél többet nem árulhatok el :D)

[ Szerkesztve ]

(#8) Zsolty001


Zsolty001
tag

Elnézést kérek az OFF-ért, de gondoltam hátha érdekel valakit a csapatból:

Láttam, hogy nemrég volt nyereményjátékban Krater béta kulcs.

Most még több mint 4000db kulcs vár gazdára, steam-re aktiválható!

Keys Available: 4682 Gyorsan fogy!

Link: Krater Closed Beta Keys

[ Szerkesztve ]

(#9) e=mc²


e=mc²
őstag

Az en kerdesem az lenne, hogy mi az a hatar aminel egy jatek mar az "elit" kategoriaban indul?

Pl. eddig asszem ketszer jelentkeztem nyeremenyjatekra, max haromszor, de azok 10$/€ kornyeken voltak. Es ezek erdekeltek is volna.

Amin pl. tuti nyertem volna (Cities in Motion 5 kulcs 5 nyertes volt) de direkt nem jelentkeztem.

Azt javasolhatnam inkabb, hogy legyen egy jelentkezes/felajanlas arany. Pl 5x jelentkezhet valaki 0 felajanlassal, 10x 1 felajanlas utan, es igy tovabb. Ezen felul ha valaki nyer, akkor addig nem jelentkezhet uj jatekra, amig nincs annyi felajanlasa, mint nyeremenye.

Ambulimax Provider

(#10) DeFranco válasza e=mc² (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD Belelátsz a fejembe

(#11) e=mc² válasza DeFranco (#10) üzenetére


e=mc²
őstag

Azt a kaoszt nem tudom szavakba onteni ;]

Ambulimax Provider

(#12) Bluerainbow válasza e=mc² (#9) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ennyi mindenre nem tudok figyelni , ki hányszor jelentkezett és közben mennyi felajánlást tett. Nem szabad elfelejteni hogy gyakorlatilag ketten csináljuk rutival. Nem hivatalos csapat és nem automata a rendszer , csak egy blog .
Nem akartam lelőni a poént a bejelentés előtt , de csak megteszem. A felajánló dönti majd el hogy ELITE be akarja tenni vagy a simára. És a felajánló dönti azt is majd el hogy ha az elitbe teszio akkor mi az alsó határ ...de többet ténleg nem mondok.
Úgyis teszt jelleggel indul ,meglátjuk hogy megy a dolog. Magam sem hittem hogy ennyi munka van ezzel , kicsit néha elmegy a kedvem az egésztől. Pl Most.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#13) ruti válasza Bluerainbow (#12) üzenetére


ruti
Közösségépítő

még annyit, hogy a felajánló a statisztikában mindenki részére látható grafikonból kell megszabja a részvételi feltételt...ettől lesz Elite a sorsolás

sok arány meg stat kint van egyelőre, az marad is, lehet benne böngészgetni (mert ugye nem minden felajánlás megy/mehet Elite-be)

de az Elite bevezetésekor egy grafikon kitüntetett szerepet fog kapni...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.