Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bartucc


bartucc
addikt

Nézhetjük a Bluray-t megint alacsonyabb felbontásban, bár ez már jobb mint a múltkori 1024*600. Az ára nem annyira vészes sztem. Ha nagy adatok vannak BD-re kiírva, akár hasznos is lehet.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2) zsirfecske válasza bartucc (#1) üzenetére


zsirfecske
addikt

tökmindegy a kijelző, sztem bluray filmet úgysem nézel csak lcd tv-re kitéve.
18" fullhd kijelző sem ugyanaz, nemhogy kisebb :)

a bd gondolom dob vagy 200 dollárt az áron.

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Ez a grafit-szürke jól áll neki. Mondjuk még fehérbe meglesném. :P

"Ez a funkció különösen akkor hasznos, amikor a felhasználó a nagyképernyős HDTV-jén néz filmet." Abban az esetben gondolom ez a feature csak a panel élettartam meghosszabbítására jó. Mert, hogy konnektor lesz a hdtv közelébe az holtbiztos :D

(#2) zsirfecske - Ott van a végén hogy +$80...

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) Napfénysüti válasza zsirfecske (#2) üzenetére

80-at dob a cikk szerint. Amúgy hátulról-oldalról engem HP-ra emlékeztet. :)

Més que un club!

(#5) bartucc válasza zsirfecske (#2) üzenetére


bartucc
addikt

Igaz-igaz, egérmozit senki se akar. :N

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6) gulupeti


gulupeti
senior tag

"A Sony összeköti bejelentette Vaio NW-t, mely Blu-ray-olvasóval is rendelhető." Ez most akkor, hogy is van? :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Integra


Integra
titán

blu-ray és ez a felbontás?
azért a sony is elképesztő ökörségekre képes...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) mcsabee válasza Integra (#7) üzenetére


mcsabee
senior tag

Azért te sem vagy a toppon... Lehet nem azoknak készült, akik Blu-ray filmeket akarnak nézni notin, hanem azoknak, akik mondjuk munkához használják a gépet, és az asztali géppel kiírt lemezt vinnék magukkal... De gondolom a Blu-ray olvasó csak, és kizárólag filmezésre való, más tartalmú lemezt nem is olvas be...

Azon kívül a cikk is említi, hogy "nincs olyan hülye" (kicsit sarkítottam a tartalmát :D ), aki Blu-ray filmet notin nézne, arra ott a TV, kb semmibe sem kerül összekötni.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#9) evone válasza Integra (#7) üzenetére


evone
őstag

Gondolom nem hallottal a HDMIrol, meg a nagyobb TVkrol. :))

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#10) Integra válasza mcsabee (#8) üzenetére


Integra
titán

hát nem, még nem toltam be egy nagy bögre kakaót, de majd mindjárt :B :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

80 dolcsi nem is vészes a blu-ray-ért.

(#12) Morden24


Morden24
nagyúr

Általában bejönnek a VAIO notik, de ez most kifejezetten nem szimpatikus. Lehet, hogy csak a színek teszik...

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Na ez érdekelne.

Bár még odébb van, hogy notit vegyek, és a súlyáról nem írtak semmit, de nagyon szimpatikus lenne nekem egy sötétbarna darab... :D

(= Zala =)

(#14) Timyyy


Timyyy
őstag

Bluray nem kell de a noti nagyon tetszik! :))

(#15) mcsabee válasza Timyyy (#14) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a nő kell, csak meg ne merjen szólalni. :DD

Stay a while and listen...

(#16) gerii válasza mcsabee (#8) üzenetére


gerii
addikt

szerintem meg nincs az a hülye aki blu-ray-re írja ki a dolgait és azon cipeli... sérülékeny és még qrva drága+ 2 lemez árán vesz egy 160GB-os külsővinyót ami USB-s nem kell hozzá BR olvasó sem.

ez a laptop tök felesleges ilyen kijelzővel.
akik sokat utaznak igenis jól tudják használni a nagy felbontású kijelzőt, és filmet nézni sem egérmozi rajta, mert gondolom otthon se 2 méterre ülsz a 42"-os fullhd+ultra tv-től.

egy gyors teszt:
ülj le a tv elé ahogy szoktál, majd egy vonalzót tarts magad elé teljesen nyújtott karral és "mérd meg" hogy milyen széles így a tv. ugyanezt csináld meg a laptoppal is, és ebből kiderül hogy van-e értelme a "félmillás" tv-dnek a laptop mellett ha csak filmet nézel egyedül.
az én számításaim:
40"-os 4:3 arányú projektoros tv --- 15 cm
15,4"-os 16:10-es arányú laptop(1680x1050-es felbontás) --- 22cm!!!

na ez a nem mindegy... persze ez csak egyedül érvényes, többen nézve persze a tv a jobb, de hiába van a nappaliban egy házimozirendszer ha jobb a laptopomon nézni egy jó hangcuccal, főleg ha a koliban döglök és nincs más lehetőség.

(#17) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nagyon szép és jó, de a Blu-ray technológia az lesz ami kimarad az életemből, mert már semmi értelme.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) .mf


.mf
veterán

"Blu-ray-olvasóval is rendelhető az új Sony notebook"

Már a tavalyi TT-nél is rendelhető volt, tehát ez nem újdonság :P

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19) Balli válasza gerii (#16) üzenetére


Balli
őstag

huzd kozelebb a fotelt a tv-hez es jo lesz:) egyebkent butasag amit irsz egy fullos nagy tv-t hogy a francba is helyettesithetne egy laptopot mozizashoz, azert ne mar.
Amugy meg van egy telefonom ami szinten lejatsza a filmeket par centirol nezve meg jobb eredmenyt is produkal ebben a tesztben mintha a moziban hatul ulnek -bakker en meg dobom ki a penzt feleslegesen. Egyebkent a projektoros tv-t azt nem minositenem akkor mar tenyleg inkabb laptop.....

Athens 2004

(#20) Gergő_


Gergő_
őstag

Aki azzal foglalkozik, hogy hány centiméterre kell ülni a tv-től vagy hány ezer wattos legyen a házimozi erősítő..milyen tapéta legyen a falon, na szerintem az soha nem fogja élvezni a filmet, csak a rendszer tervezésést és összerakását...persze ez is egy hobbi

(#21) Balli válasza Gergő_ (#20) üzenetére


Balli
őstag

Itt a legjobb pelda akik nem elvezik a filmezest: [link]
:DDD

Athens 2004

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.