Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

2 hetente ujra kell telepitenie, semmi pluszt nem telepit...

(#102) IldiH válasza nelsonmanian (#99) üzenetére


IldiH
aktív tag

A telefon ismeri a 4g- t, főleg ha olyan helyen lakik, ahol van lefedettség. Illetve ha nincs kikapcsolva a 4g használat.
Reklámok ninvsenek a telefonon, kivéve ha ő telepített olyasmit vagy ha olxan oldalakon járkál, rábökdös mindenre, illetve ha olyan helyről vette, ahol az üzlet kicsit hozzá nyúlt a rendszerhez ...

(#103) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Gyári nem mókányolt szoftvert lehet rátenni? Ha esetleg az lenne a gond...

(#104) macilacus


macilacus
senior tag

Amikor belaktam a telefont az Eset vírusellenőrző vírust talált a rendszeralkalmazások között (HTMLViewer) :F gondoltam csak félre lát valamit, erre a hét elején találtam egy fájkezelő alkalmazást aminek az ikonja nem volt ismerős, gondoltam a gyári az, hét közepén visít az Eset :F valami sex alkalmazás ami vírus :Y Mondom, mi van törlöm a vírust és teljes ellenőrzés, közben total commander időrendben nézem mi volt telepítve. Észrevettem, hogy az a fájkezelő nem a gyári tehát gyalu, Eset végez semmi csak a HTMLViewer, megnéztem milyen jogosultságai vannak, minden :Y , használt-e fel adatkapcsolatot, hát nem is keveset pedig én nem is használtam, illetve ha a gyári böngészőnek kell, hát még azt sem :F jogosultság nullázás, adatok törlés és letilt, azóta semmi gond :DDD
Elgondolkodtató, hogy gyári alkalmazás ami vírusos és telepítget a telefonra :W ráadásul ahogy olvasgatom több kínai telefonon is előforduló probléma ez, nagyon nem tetsző nekem ez a dolog :(((

Valaki rootolta már a telefonját? Ezt a HTMLViewert én nem csak tiltani akarom, jobb szeretem az ilyet gyalulni

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#105) bluyoo válasza macilacus (#104) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Érdekes.
Nekem is az ESET Mobile Security van fent és semmi hasonlót nem talált.

Bazinga!

(#106) macilacus válasza bluyoo (#105) üzenetére


macilacus
senior tag

Szerintem is érdekes, sőt inkább bosszantó :W
A tiedén fent van a HTMLViewer?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#107) bluyoo válasza macilacus (#106) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az az igazság, hogy nem tudom. :B
A telepített alkalmazások között nem láttam.

Bazinga!

(#108) macilacus válasza bluyoo (#107) üzenetére


macilacus
senior tag

Ha a Beállítások/Alkalmazások/jobb felső sarok három pont/rendszer megjelenítését bekapcsolod csak akkor látszik.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#109) bluyoo válasza macilacus (#108) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Van "HTML megtekintő". :)

Bazinga!

(#110) redcordoba


redcordoba
csendes tag

Üdv!

nagyon gondolkodom egy ilyen készüléken, kérdezném azoktól akik használják kint is:
a GPS modul mennyire stabil? Erdőben, ha kell, talál jelet?
Illetve erdőn-mezőn mennyire dobálja el a kapcsolatot?
köszi!

(#111) bluyoo válasza redcordoba (#110) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
Kicsit későn, de hátha még segít. :)
Rendszeresen használom túrázásra, semmi gondot nem tapasztaltam. Idáig csak a barlangokban veszítette el a jelet.
Vagyis annyi gondom mégis akadt, hogy a Glonass műholdakat nem használja.
Legalábbis az általam használt app szerint (Locus MAP és a GPS Test).
Viszont kipróbáltuk egy Samsung Galaxy A5 -ön is a futtatva a programot az ugyan használta a Glonass-t, de mégis pontatlanabbnak írta a program. 12m míg nálam 2-3m.

Bazinga!

(#112) redcordoba válasza bluyoo (#111) üzenetére


redcordoba
csendes tag

köszi, közben vettem egy BV7000 pro-t
nem találok hozzá topikot, pedig lenne pár kérdésem azzal kapcsolatban is... :/

(#113) bluyoo válasza redcordoba (#112) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát igen, itthon nem egy elterjedt típusok. De szerintem kèrdezhetsz itt vagy a bv5000-es topic-ban is. Annyi off belefèr.

Bazinga!

(#114) redcordoba


redcordoba
csendes tag

kamera képe a széleken másnak is homályos BV7000-en?

illetve hívás közben kapcsolgatok asz arcommal mindent, mintha nem lőné ki tejesen a képernyőt a közelségérzékelő, és a hívás megszakítása is nehézkes ilyenkor.

találkozott már ilyesmivel valaki?

hangsúlyozom: BV7000

(#115) CsaBully


CsaBully
aktív tag

Sziasztok..nemrég beruháztam egy Blackview bv8000 pro-ra (Gearbest,akcióba 252$ volt).. droid 7.0 , 6 gb/64gb,fekete-szürke, úgy gondolom elég hosszú távra megoldott lesz vele a telefon kérdés(1. világbéli probléma :) )..már úton van, ha megjött beszámolok hogy mik a tapasztalatok.

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#116) IldiH válasza CsaBully (#115) üzenetére


IldiH
aktív tag

:C Alig várom a beszámolót, ez van tervbe véve legközelebbre :)

(#117) Tamás9x válasza CsaBully (#115) üzenetére


Tamás9x
őstag

Részletes érdekelne engem is, mert itt az ideje a telefoncserének :C

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#118) CsaBully


CsaBully
aktív tag

Amint megjön írok róla :)

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#119) CsaBully


CsaBully
aktív tag

Sziasztok! Ma megjött a bv8000 pro..hát elsőre baromi masszív,nagyon tetszik, olyasmi az anyagérzet mint ha egy Glock kézifegyver lenne a kezemben..azonnal frissített 3x is, eddig minden funkció amit próbáltam az működik..mondjuk sok időm nem volt..bumszli és súlyos(Lenovo vibe shot után) , de nem vészesen,zsebemben elfér.. :) Amint lesz időm írok még róla.

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#120) IldiH válasza CsaBully (#119) üzenetére


IldiH
aktív tag

:C

(#121) Upo válasza CsaBully (#119) üzenetére


Upo
addikt

Én hülye, amikor kijött, valamelyik boltnál volt akciózva (talán épp a gearbest), úgy hirdették hogy féláron, 299 helyett 149$ volt!!! Felmentem, azt írta hogy még van 22 db. Beraktam a kosárba, közbe még egy kicsit rákerestem a neten, nézelődtem, gondolkoztam rajta. Nemrég vettem amúgy bv6000-et, úgyhogy azért nem vettem meg azonnal, bár a 6 giga ram azért csábított. Aztán azzal győztem meg magam, hogy úgysincs most annyi lóvé a ntes számlámon, kéne áttolni rá, de lusta voltam, kivettem a kosárból. Akkor még írt valami 20 db-ot ennyiért. Gondoltam, szokásos kínai kamuzás, majd 150 helyett lesz 180$, lepontozom kicsit, nem sokkal lesz drágább. Erre meg alig látni 250 alatt, annyiért viszont nem kell, azért ez csak egy telefon, és telefonra nekem már a 200$ is az a foghúzós határ amit hajlandó vagyok kiadni. De 149-ért így utólag belegondolva elég király lett volna. :W

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#122) CsaBully válasza Upo (#121) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Annyiért ajándék lett volna..Én a CAT hasonló tudású telefonjaihoz mérem,pl a a CAT 41(hasonló konfig..) itthon kb 160.000HUF, én meg hozzájutottam kb 68.000-ért..nem mindegy..

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#123) CsaBully


CsaBully
aktív tag

Akkor egy kis további tapasztalat BV8000 Pro..masszív,szinte ütni lehet vele, a súlyát szokni kell..
Mindkét kártyát 4g-re kezeli(B20/800 is), stabil mobilnet,de micro-simes,tehát vágatni kellett nekem a kártyámat(telenor ingyen megcsinálta), kártya ill microSD cserénél ki kell kapcsolni,mert utána érzékeli a változást.
Hangerő,kihangosítás baromi hangos,első telefonom amin hallani a bassust mikor megy a csengőhangom :)
Képernyő jó minőségű,veszi az érintést,nem ugrál,színek szépek,de nem "túl színes"..
Vaku,lámpa baromi fényes,nagyon baba ha szerelni kell sötét helyen pl.
Fényképek,videók, tehát a kamera szép képeket készít mobilhoz képest,kicsit a színek itt viszont túl élénkek a valósághoz képest..(főleg pc-n köszön ez vissza feltöltés után).
Android 7 gyorsan, jól teszi a dolgát, nem akad, nincs hibaüzi vagy fagyás,volt viszont 3 wifi update egyből érkezés után.
Aksi egész napos nyomkodás után estére is 37%..de tegnap estére(csak telefon és minimális chat) 82% volt..egyszóval kb 2 nap tuti lesz.
Adatkapcsolat(USB) PC-vel szakadozott de találtam megfelelő drivert..most már stabil..csatlakozója Type C USB , szóval nem a microUSB, ezért másik kábel kell hozzá és a töltőhöz is az kell(adják hozzá,meg átalakítót is).
GPS nekem jó, pontos(kerékpározom),Vaze és IGO tesztelve..ok.
Bluetooth müxik szépen..MiBand és Boombox-val tesztelve..
OTG tesztelve működik szépen ,HD videót is lejátszott róla pl..
Ujjlenyomat azonosító gyorsan működik,adatok bevitele elött ellenőriztem anti-Malware és antivirus szoftverrel,nincs a gyári romon semmi szar..(anno Lenovo-n volt, custom rom megoldotta ott is).
Antutu teszt 60000 körüli eredményt hozott.
Végül néhány kép a kibontásról,és a vele készült fotók közül néhány..
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#124) CsaBully válasza CsaBully (#123) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Egy kis mai adalék..a hozzá adott vezetékes headset kb kuka minőség,zenére alkalmatlan,beszédre jó,de arra meg minek a sztereo?

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#125) Nikodémusz


Nikodémusz
csendes tag

Üdvözlöm a topiklakókat!
Szemezek ezzel a típussal,napok óta fórumokat/teszteket olvasgatok.
Igazából az "S" változat is tökéletesen megfelelne nekem,viszont a kamerájának a teljesítményéről elég gyenge véleményeket találtam csak.
Most egy Nokia Lumia 1020asom van jó ideje,valószínűleg azt nem sok telefon fogja űberelni,de mégis:a 6000S-nek tényleg nagyon tragikusak a fotói/videói?

(#126) e_david


e_david
tag

Sziasztok!

Aki telenoros kártyával használja a telefont, tudna dobni egy képet a mobiladat hálózati beállításairól?
Egyszerűen nem akar mobilnetre felmenni.
Köszi!

(#127) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Lenne valaki aki leírná nekem, hogy a glove mode, kesztyűmód, hol található a menüben?

:R

(#128) IldiH válasza ekrisztian (#127) üzenetére


IldiH
aktív tag

(#129) Nikodémusz válasza IldiH (#128) üzenetére


Nikodémusz
csendes tag

És ha a kesztyű mód bekapcsolt állapota ellenére sem működik, akkor mit lehet tenni? Android 6-om van.

(#130) IldiH válasza Nikodémusz (#129) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem érzel különbséget érzékenységben? Azt már nem tudom, hogy lehet-e ezt kalibrálni valahol. Nekem működött

(#131) Nikodémusz válasza IldiH (#130) üzenetére


Nikodémusz
csendes tag

Abszolút semmi különbség, pedig fontos lenne.
Esetleg aki tudja az MTK Engineering Modern megfelelő paramétereit, kérem ne titkolja el!

(#132) IldiH válasza Nikodémusz (#131) üzenetére


IldiH
aktív tag

(#133) Nikodémusz válasza IldiH (#132) üzenetére


Nikodémusz
csendes tag

Köszönöm, szoktam olvasgatni, eddig negatív... :(

(#134) ekrisztian válasza IldiH (#128) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Köszi!

Barátom vett egy BV7000-t és jobb ötletem nincs a túlérzékenységre, hogy esetleg nála be van kapcsolva ez.
Már ha van ilyen opció neki.

:R

(#135) Upo


Upo
addikt

Ha már itt szóba került a BV8000, valaki ki tudná nekem próbálni rajta ezt: [link]
Érdekelne hogy van-e benne támogatás (mert a BV6000-ben nincs, hiába tudná a grafikus vezérlő, csak nem olyan drivert tettek a romba)
Tehát érdekelne hogy támogatja-e, és milyen apiVersion-t ír ki a program.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#136) Tamás9x válasza Upo (#135) üzenetére


Tamás9x
őstag

Folyamatban.. Vigyázz!!! P25-ös procival szerelt verzióban hibák vannak amit a 1219-es FW oldott meg, tehát ha még nincs lefrissítve akkor iszonyat gyorsan merülhet a telód, és kifagy.

Could not fint a GPU with Vulkan support! :(

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#137) Upo válasza Tamás9x (#136) üzenetére


Upo
addikt

Köszönöm! Akkor nem is veszek 8000-et, mert nehéz lenne rajta az androidos vulkan fejlesztés. Kár érte, akkor valami másik strapa telót kell keresnem. :(((

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#138) Tamás9x válasza Upo (#137) üzenetére


Tamás9x
őstag

Kérlek ha tlálsz jelezd mire esett a választásod, én is le fogom cserélni, jelenleg nincs benne Powersave mód, a 8000PRO sorozatban P25 ös proci mellett így max 3 nap az üzemidőm. az utolsó 4 mag 2,3Ghz-n pörög nonstop.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#139) Upo válasza Tamás9x (#138) üzenetére


Upo
addikt

Nehéz a dolog, mert nem nagyon van olyan értelmes, ami gyakorlatban nem rosszabb a 800-nél, vagy legalább 2-3x áron van.
Ulefone Armor 2 és Doogee S60 ami hasonló hardver. De irtózom mindkét márkától.
Közben nézelődtem, Doogee a szokásos, fele hazugság, kiejtve. Wireless töltés nem megy, a "sztereó hangszóró" 1 lukból jön, 4g csatlakozási hibák, nfc, bluetooth problémás, akku gyanúsan gyorsan merül (eddig mindegyik telójukban hazudtak az akku kapacitásról), memória kártyákat nem nagyon ismeri fel, derékmagasságból leejtve porrá tört kijelző. Képernyő fakó, gyenge, kamera képe vacak. Gyári romban felugráló hirdetések. Fagyogat, bezárogat, újraindulgat sok embernek. Mondjuk ez a szokásos doogee, _NAGYON_ meglepődtem volna, ha nem így lenne... Abszolút kiesett a pakliból.
Ulefone-t most kezdem nézni. Állítólag normál type c kábellel tölthető, nem kell vékonyított. De így hirtelen ez sem fenékig tejfel, gyenge kamera, lagol 6 giga rammal, viszonylag melegedős, de talán élhetőbb mint a doogee. Még a vulkan supportot is meg kéne tudnom.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#140) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Lassan kijön a BV9500 Pro.
"LAN Intercom IP68
12V/2A Wireless Charging
10000mAh BAK battery
MT6763T,Full Netcom
18:9 Full Screen,5.7” FHD+
Samsung 3L8 13MP front
Dual Sony IMX298 16MP rear
6GB+128GB,Android 8.1
"
Kíváncsi leszek az árára.

Meglehet nyugdíjas lesz az öreg BV6000. :)

Bazinga!

(#141) Tamás9x válasza bluyoo (#140) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ne edd olyan forrón a kását, amiylen hibákat vétettek a BV8000 Pro-nál.. én még várnék vele megjelenés után fél évet, sajnos én is elkapkodtam, már jobb mint az elején de még mindíg nem tökéletes most loud hangszórót cserélhetek benne... az újraindulások még mindíg nem szűntek meg... de legalább már 7 hónap után stabil a mélyalvása ;] ÉÉÉÉÉs van 4G ! ami stabil. eddig 3G volt csak.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#142) Upo válasza bluyoo (#140) üzenetére


Upo
addikt

Azért június vége nem most lesz, jönni fog addig még sok más készülék. [link]
A helio P23 azért kicsit csalódás, nem mai csirke az, teljesítményben még az ősi snapdragon 625 is szépen leveri, ez meg egy hármas széria "csúcsmodellje" ?
A kijelző meg 5.77", keskeny kávával, és ahogy nézem kijelzővédelem elég gyenge. Leteszed az asztalra képernyővel lefelé, és hozzáér a képernyő az asztalhoz. Illene hogy legyen körben valami védő "hurka" ami távol tartja. Egy ekkora lapátnál már elég könnyen lehet képernyő sérülés. Ez már nem is strapa telefon, csak olyan formára hajazó divatmobil. Már a BV6000 is határeset kezelhetőségben, azért egy létra tetején nem ártalmas ha egy kézzel kezelhető, ez meg már bőven kétkezes, sajnos elérte a divathullám a Blackview-t is, másnál kell ezentúl használható strapa készüléket keresnie annak aki melós telefont keres, nem pedig design elemként tekint a készülékre.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#143) hoemberrr


hoemberrr
újonc

Sziasztok!

Most vettem egy BV6000 telefont.
Azt szeretném kérdezni hátha tud segíteni valaki, hogy a rezgő funkciója másnál is olyan mintha egy dongó lenne odabenn? inkább hangja van a rezgésnek mint rezgése és olyan mint egy méhecske vagy dongó. ez normális??
előre is köszi a segítséget!

KL

KL

(#144) bluyoo válasza hoemberrr (#143) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
Nekem rendesen rezeg. Bár valóban nem halk.

(#142) Upo
A teljesítménye nekem még a BV6000-nek is megfelelő lenne. Végül is nincs vele bajom a kamerát leszámítva és persze aksiidőből sem elég soha. :)
De így, hogy rávilágítottál a nagyobb kijelzőre valóban sajnálatos a méretnövelés.
Nem kockáztatok a kijelzőre mindig teszek üveget, annyit megér.
Most milyen strapatelefont ajánlanál?

(#141) Tamás9x
Szerencsére a BV6000-esemmel semmi gond, szóval én sem terveztem az azonnali váltást.
Most is csak azért került képbe mert kollégám strapatelefont keres.
Te milyen strapatelefont ajánlanál?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#145) Tamás9x válasza bluyoo (#144) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nem tudok és nem is merek ajánlani, CAT S50 elég jó, ilyet nyúz keresztapám 2 éve.
A mostani BV8000 pro P25-el eléggé ki lett már pofozva, ragaszkodom hozzá, üvegfóliát is leltem hozzá 5000FT 2db utámgyártott nagy hangszóró, de amit át kellett vele élnem, nem ajánlanám senkinek.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#146) bluyoo válasza Tamás9x (#145) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát ahogy ismerem inkább venne annyiért két BV6000-est mint egy CAT S50 -et. :DDD
Bár már nem is láttam újonnan.

Bazinga!

(#147) Tamás9x válasza bluyoo (#146) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nézőpont kérdése :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#148) Upo válasza bluyoo (#144) üzenetére


Upo
addikt

Persze, teljesítményre használható kategóriában van a bv6000 is. De itt egy jövőben megjelenő, csúcsmodellnek pozicionált készülékről van szó. Gyakorlatilag egy P9000 pro nagyobb akkuval, csak lecserélték a P25-öt P23-ra benne. De ez a teljesítményszint manapság lassan a középkategória aljára csúszik.
Amikor a bv6000 kijött, akkor kimondottan jó teljesítményűnek számított. Jött a 7000 pro, az kimondottan visszalépés volt a 6750T-vel. A BV8000 a P20-al még egész jó volt, de azóta szinte topogás van. A bv9000 pro-ban P25, az tök ugyanaz mint a P20 csak 200MHz-el magasabb max. órajellel. A 9500-ban levő P23 is a P20/P25-ön alapul, a VGA részen frissítettek egy kicsit, gazdaságosabb és teljesítményben nem gyengébb. Tehát gyakorlatilag évek óta ugyanaz megy, csak amit még 1-2 éve el lehetett adni magasabb kategóriának, az ma már szerintem nem oda tartozik. (KB. a Xiaomi csinál hasonlót a snapdragon 625-el, már a sokadik bőrt húzza le évek óta, bár a múlt héten kijött redmi s2 már az alsó kategóriába van pozicionálva a snapdragon 625-el, ami a P23-nál erősebb)
Úgyhogy kicsit érdekes az új paletta, a bv9500 szinte bv8000 szintű, a bv6800 6750T-vel, gyengébb mint a bv6000, bv7000 szint, a bv5800 pro meg mt6739-es, kb. mint a bv6000s utolsó szériája (az mt6737T volt).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#149) bluyoo válasza Upo (#148) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Értem amit írsz és igazad van. Ha már új csúcsmodell akkor nem ártana mindenen csiszolni kicsit.
Az én felhasználási szokásaimnak bőven elég akár melyik felsorolt CPU teljesítménye.
Vagy a feleségem ZUK Z2 PRO-jában lévő Snapdragon 820-szal is megelégednék. :)
Az energiahatékonyság mennyit fejlődött a MT6763T esetében? Mondjuk a BV6000-es MT6755 -el szemben.
Mert én örülnék a dupla üzemidőnek is. :DDD
Bevallom a kamera és az akku párosnak örültem meg hirtelen. A többit nem is figyeltem.
Illetve a (remélhetőleg leszerelhető plusz) antenna.

Bazinga!

(#150) Upo válasza bluyoo (#149) üzenetére


Upo
addikt

Csak feltételezésekbe tudok bocsátkozni. A 6755 még 28nm-es technológián volt, a P20/P25 már 16 nm-es, a P23 (6763) meg már 10nm-es finfeten van. Úgyhogy feltételezem hogy még akár kevesebbet is zabál mint a 6755, a teljesítménye meg érezhetően jobb. Úgyhogy itt már elvileg előnyben van. Az akkuja ugye ~9000-es a bv6000 ~4500-al szemben. Ez azért már sejtetne egy közel dupla üzemidőt. Viszont az a nagy képernyő a többszörös képpontszámmal nem tudom hogy mennyit vesz le a megszerzett előnyből, azért egy bv6000 hd kijelzőhöz képest a bv9500 fhd+ képernyője több mint 4x annyi képpont!
Illetve lehet esetleg következtetni bv9000 adatokból, abban ugyanaz a kijelző van mint a 9500-ban, az akku 4180-as benne. Elvileg annak közel a dupláját tudnia kéne a 9500-nak, mert a P23 takarékosabb a P25-nél.
Bár nincs az az akku kapacitás amit ne lehetne elfecsérelni egy rosszul megcsinált szoftverrel, az a biztos ha már árulják és az első tulajok már jelentettek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#151) bluyoo válasza Upo (#150) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi, hogy kifejtetted nekem! :R
Remélem az első lesztek pozitívak lesznek. :)

Bazinga!

(#152) HuaweiU8500 válasza bluyoo (#151) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Sziasztok, én immár 10 napja használok egy BV9500at. az első tapasztalat nagyon pozitív, a súlyát kell még szokni kicsit..

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#153) bluyoo válasza HuaweiU8500 (#152) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
Remélem maradsz is elégedett tulaj. :)
Én még várok a váltással, pedig már láttam 77000Ft -ért is. De a fránya ügyvéd/közjegyző elvitte az árát. :DDD
Azt üzemideje hogy alakul? A kamerája milyen képeket csinál?

Bazinga!

(#154) Upo


Upo
addikt

Ki tudnád próbálni ezt az appot? [link]
Az érdekelne hogy milyen apiversion-t ír rá (a play store alatt az első képen látszik a második sorban).

Előre is köszönöm.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#155) HuaweiU8500 válasza bluyoo (#153) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Eddig nagyon pozitív a kép, elég gyors - az Antutu 7 93000 felett van. Az akku kiváló, összehasonlíthatatlan az eddigi 6000 mah akkuju teloimmal, a régi idők telefonjait idézi :). 3 nap használat email szinkron, 2 okoskütyü lóg rajta BT-n folyamatosan, 2 email fiókot szinkronizál és napi 2 óra BT zenehallgatással 15 óra körüli SOT bír. A negativumokról > néha újraindul magától (bár nagyon gyorsan végez) annyi a nehézség, h nem fogad el olyankor ujjlenyomatot csak PINt. A vezetéknélküli töltés bizonytalan (még nem jöttem rá, h a telefon vagy a töltő a ludas).
Korrekt képeket csinál sztem, bár az F2.0 nem látszik a képtulajdonságok között
Szóval ilyet pl.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#156) bluyoo válasza HuaweiU8500 (#155) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:R
Köszi a tapasztalatodat. Ha most váltanék biztos ezt a készüléket választanám.

(#154) Upo
Nem tudom nekem jött-e a kérdés mindenesetre nálam ERROR-t dob és nem ír ki semmit. :)

Bazinga!

(#157) Upo válasza bluyoo (#156) üzenetére


Upo
addikt

Köszönöm, sajnos akkor ebbe is a vulkan support nélküli grafikus drivert licencelték mint a régebbiekbe. Kár érte.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#158) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok! Ha ezt most megvenném 2 év garival 58000Ft-ért akkor szerintetek 3 évig ki szolgálna engem? Jönnek rá frissítések még?
Köszi!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#159) IldiH válasza TCSZ (#158) üzenetére


IldiH
aktív tag

Szia, nem tudom a mostani árakat, de - használati igények fügvényében - már elég gyenge szerintem.

(#160) TCSZ válasza IldiH (#159) üzenetére


TCSZ
senior tag

facebook, skype, viber, navigálás, zenehallgatás, youtube és nagy néha fényképezésre kéne. Nem játszanék vele.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#161) IldiH válasza TCSZ (#160) üzenetére


IldiH
aktív tag

Hát ennyit tud, az biztos. A frissítéseket nem tudom, mert nálunk már újabb van (de amúgy azt sem frissítik).

(#162) TCSZ válasza IldiH (#161) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi az infokat!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.