Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:57

LOGOUT.hu

BlackBerry Passport téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na igen, ha lenne "Célközönségének ajánlott" plecsni, akkor az tökéletesen illene ide, mert pl. én is úgy vagyok vele, mint a zsiráffal, hogy jó-jó, de otthonra nem kéne. Nagyon hasznos dolgokat tud, de csak annak éri meg (főleg a formából adódó kompromisszumok miatt), aki tényleg ki is használja. De reméljük minél több ilyen ember veszi meg, mert szükség van a külön utakat járó cégekre is. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Én régen abszolút nem szimpatizáltam a BB-kel de erre azt mondom, hogy igen kéne !

(#3) Воланд


Воланд
titán

a 10.3.1-ben nincs flash tamogatas. biztos, hogy az volt a keszuleken?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Az új generációs Számoló gépeknek tényleg nagyobb lett a kijelzője ;]

Zolka

(#5) Bocha válasza Воланд (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ezen a készüléken ugye 10.3 van, nem 10.3.1, a pontos verziószám 10.3.0.908. A böngészőben pedig van Flash, a beállítások között ki-be lehet kapcsolni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) malnabokor


malnabokor
senior tag

Jó lett a cikk, köszönjük :R

Csodálkozom rajta, de örülök is neki, hogy annak ellenére, hogy MO sohasem volt a BB "célközönsége" (vagyis kevésbé, mint a Google-nek, Microsoftnak vagy Apple-nek) a cikk szerint a legjobban magyarul tudó diktálással rendelkezik :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nincs lapát kezem, de próba alapján simán elérem keresztbe. A súlyáról írtam, nagyon korrekt!
Az oprendszert tegnap frissítették ehhez, plusz az ára már kis mértékben csökkent is.

Menjen a busz! Hajrá BlackBerry!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) Bocha válasza Csapoati (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egyetértek, ha lett volna ilyen plecsni, akkor az ment volna rá. Ugyanakkor annyira egyedi formavilágú, megszokást igénylő készülékről van szó, hogy az általános ajánlott plecsnit nem szerettem volna rásütni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) Mowa válasza Воланд (#3) üzenetére


Mowa
csendes tag

"A Passporton debütált a BlackBerry OS 10.3-as verziója, ami rengeteg újdonságot hozott magával"
10.3.1 a régi bb10es készülékekre lesz, azokon nem lesz 10.3

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Végre. :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) BigManus


BigManus
addikt

Nekem egy KELL!
Nagyon bejön a készülék!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#12) Воланд válasza Bocha (#5) üzenetére


Воланд
titán

thx, koran van meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Figyelem! Magánvélemény következik.: Soha, semmilyen körülmények között nem tudnám elképzelni, hogy egy ilyen formájú telefont használjak.

(#14) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát ütős készülék, de en se tudnám elképzelni magamnak.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) cris78 válasza Mr.Silkó (#13) üzenetére


cris78
őstag

Bezzeg 20 évvel ezelőtt nem volt gond a táska mobil ;] :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#16) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"Ez nem jelenti azt, hogy bárki panaszkodott volna arra, hogy nehezen hall, de dicséretet sem kaptam, pedig ha egy tesztkészülék kimagaslóan jó, szoktak ilyen visszajelzések is érkezni."

Bocha, írnál pár olyan készüléket, amiknél kimagaslóan jó telefonálási hangminőség?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) kbyte1024 válasza fornettisuti (#16) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem a Nokia minden keszuleke az.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) bok92


bok92
addikt

Jó lett a teszt! :) A Blackberrynek egyedi készülékekkel lehet a legnagyobb esélye arra hogy profitot is termeljen. Erre jó példa a Passport. Mindenesetre én a Classicot várom nagyon. Az a telefon valami gyönyörű! :))

(#19) saelin válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


saelin
veterán

+1 Hiába írok sokat mobilról, de ezt a formatervet nem tudnám soha megszokni, billentyűzet ide vagy oda. Egy swype is teljesen alkalmas hosszabb szövegek írására, annyi előnyét látom, hogy akár nedves kézzel is írhat így az ember, mert nem bolondul meg tőle a kijelző. Egy fizikai bill ilyen kompromisszumokkal, szvsz nem éri meg átlag embernek, inkább üzleti oldalra tudnám elképzelni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) kbyte1024 válasza saelin (#19) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igen valószínű hogy nekik is készült. Ízlés dolga,de nekem nem tetszik. Nyilván van aki ki is használja a készülék adotsagait, csak azok lesznek kevesebben.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) schawo


schawo
titán

Csak olyat tudnék hozzáfűzni ehhez a formához, amit a BB-sek trollkodásnak élnének meg, úgyhogy inkább kihagyom. Ahogy a készüléket is. Tudom, én bajom.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) Bocha válasza fornettisuti (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A mai mezőnyből a Sony Xperia Z3 Compactot említeném ki. Persze régen is voltak olyan gépek, amik a saját mezőnyükből jobban kilógtak, mint amennyire a mostaniból a Passport ki tud, de mondjuk 2G-s készülékekkel nyilván ne érdemes összehasonlítani.

Nem tudom egyébként, hogy a hozzászólásod egy egyszerű kérdés volt, vagy a helyi BlackBerry rajongók egy újabb idétlen kötekedési kísérlete, de ha ez utóbbi, akkor ezúton szólok, hogy egyrészt nem vagyok rá kíváncsi, másrészt most először ez a típusú trollkodás és flame-elés is komolyan szankcionálva lesz.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#23) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Nagyon rétegkészülék. A téma iránt fogékonyak majd megtapogatják a boltban - aztán vesznek valami mást. Akik az elmúlt években másra cserélték a BB-jüket, nem ennek a készüléknek a "hiánya" miatt tették, ergo nem is emiatt fognak visszatérni, és kétlem, hogy jelentős számú új vevőt tudnának a Passporttal megnyerni.

Nem a lényeg a fontos.

(#24) roli543


roli543
őstag

Végre valami egyedi a sok tepsi mellett! Én adnék neki egy esélyt :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#25) eventus válasza Bocha (#22) üzenetére


eventus
veterán

Ez kemény volt.. Ő csak kérdezett :)) Nem kell mindenben rosszat látni, ha BlackBerryről van szó. Már fél az ember szólni, mert meg fenyegetik.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol nez ki, de az en apro kezemben eleg hulyen nezne ki es kezelni sem tudnam rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) azopi74 válasza roli543 (#24) üzenetére


azopi74
addikt

Egy egyedi tepsi, amelyik tepsibb a többinél is :)

(#28) Tibee86 válasza Mr.Silkó (#13) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezzel szerintem sokan így vagyunk.

(#29) Bocha válasza eventus (#25) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kérlek, ne add senkinek a szentet, főleg ne itt a fórumban. Szerintem mindenki látja, hogy rendkívül agresszívan viselkedtek a többi fórumozóval és velünk szemben is, te speciel annak ellenére is folyamatosan szerkesztési irányelveket kérsz rajtunk számon, hogy már többször válaszoltam neked, most mégis sikerült Legenddet betalálnod, a munkájában hátráltatnod. Nem fenyegetésként mondom, hanem kérlek: ezúttal bele se kezdj a dologba!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) eventus válasza azopi74 (#27) üzenetére


eventus
veterán

De kényelmesebben használható tepsi :) Nekem sem volt gond kezelni. Elsőre valóban "huhh", de hamar érzi az ember, hogy ez kényelmes. Maga a rendszer kezelése is más, mint egyéb rendszeren.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#31) kbyte1024 válasza hemaka (#26) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem megszoknad :) jó nagyon az os. Hidd el.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#32) eventus válasza Bocha (#29) üzenetére


eventus
veterán

A direkt rosszindulat, butaságon alapuló okoskodàsokkal megyünk szembe. Mi sem élvezzük, elhiheted :) Feltartottam? Ohh.. Csak próbáltam nyitottabb embert keresni :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#33) Mr.Silkó válasza Tibee86 (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm! :)

(#34) legiaap


legiaap
nagyúr

Na régóta vártam már ezt a tesztet. Tetszik a telefon. Elképzelhető, hogy kipróbálom. Még sosem volt BB-m és izgatja a fantáziám a rendszer. Viszont elsődleges telefonnak még nem merném bevállalni, mert tuti találnék olyan hiányosságokat, és itt elsősorban appokra gondolok, amiket most használok IOS-en.
Érdekes, hogy az üzemidőre 7/10-et kapott. Amiket eddig olvastam róla, mind dícsérte és kimagaslónak tartotta.
Amit hiányolok, hogy említve lett, hogy a Blackberry alkalmazásboltja gyenge még mindig. De mennyire? Jó lenne számokban kifejteni ezt. Mennyi is az annyi.
Kérdés:
A billentyűzetnél választható a nyelv vagy a szoftver maga felismeri milyen nyelven gépelek?
Szavakat magától tanulja vagy hozzá kell adni? Amennyiben az utolsó, mi a módja?
Ha letöltök egy droid alkalmazást és tegyük fel hibátlanul fut akkor az frissíti is magát amikor a másik rendszeren is frissül vagy nekem kell tudnom, hogy mikor frissült ott és újra letölteni?
Két ujjas nagyítást lehet a billentyűzeten csinálni? (Sejtem a választ, de kell a megerősítés)
Hiányoltam még a Blackberry saját térképét kicsit bemutatni, hogy mi a helyzet ott.
Esetleg a közeljövőben lehetne egy összehasonlító hír, teszt akármi amiben össze lenne hasonlítva a különböző rendszerek alkalmazáboltja. Plusszban elindítani mindegyiken egy mindegyiken megtalálható alkalmazást és megnézni, hogy viselkedik az adott környezeteben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) Phülöp válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Phülöp
addikt

Nokia E72 siralmas e teren. Nem csak szerintem.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#36) kbyte1024 válasza legiaap (#34) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igen az áruház valóban bovulhetne, de javul lassan. A szavakat magától tanulja,es hát a térkép?? Offline?? Keress meg priviben;) ha Pk a mobil1 alkalmazasbol telepitesz apk-t az jelzi ha frissül valami. De nem mindig éri meg frissíteni. Ilyen pl a viber,xplore stb,aminél jobb a régi verza.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#37) helixP


helixP
nagyúr

Csak szerintem nem jók fényképek? És nem feltétlenül csak a prémiumgépekkel összehasonlítva.
Cserébe a videó az szemetgyönyörködtető!

Én simán kipróbálnám, és lehet, hogy együtt is tudnék vele élni :)

eventus #32: Ez egy negatív irányú erőszakspirált eredményez ;)

[ Szerkesztve ]

(#38) jacis


jacis
nagyúr

Holnap már az enyém is a kezemben lesz :)
A teszt nagyon jól lett. Köszönjük Bocha.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) lacruise válasza BigManus (#11) üzenetére


lacruise
tag

en meg csak szemezgetek vele, de egyre jobban hajlok arra, hogy a Z10 utan ilyen lesz!

LG G5 & BB Z30

(#40) BigManus válasza jacis (#38) üzenetére


BigManus
addikt

Ha megkérlek, írnál privátban pár sort, hogy mi a magánvéleményed?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#41) legiaap válasza BigManus (#40) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem jöhet ide is, sokan kíváncsiak lennénk rá.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#42) jacis válasza BigManus (#40) üzenetére


jacis
nagyúr

Persze megírom majd, de sz'tem ide a közös topikba.
Most tudatosan szeretném leépíteni a telefonos függőségemet és csak kommunikációra használni a telefonomat. Ehhez meg elég lesz a BB is mert nagyon stabil és a kommunikációban meg elég erősek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) #35692544


#35692544
törölt tag

"
Az egyik legfontosabb újítása a 21 gombos QWERTY billentyűzet,"

akár hogy számolom nekem 29 gomb jön ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#44) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

1 hónapja használom, nyugodtan kijelenthetem hogy jelenleg a piac egyik legjobb készüléke. Ráadásként meg egyedi és különleges is. Több évig használtam iOS-t, androidot, van összehasonlítási alapom.

(#45) icezozo válasza legiaap (#41) üzenetére


icezozo
addikt

itt van mar par felhasznalo: [link]

http://qwankido.hu/

(#46) fornettisuti válasza Bocha (#22) üzenetére


fornettisuti
veterán

szia, koszonom a valaszod.
igen, csak egy szimpla kerdes volt, semmi tamado vagy negativ szandek nelkul, koszonom a privat uzenetet is; elfogadva.
szep napot! :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#47) icezozo


icezozo
addikt

illetve a teszthez annyit hozza fuznek ,hogy a Passport USB Host kepes !
Nalam pl ez fontos szempont !

http://qwankido.hu/

(#48) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Akinek van leírhatná mennyire kompromisszumos a mindennapokban. Gondolom egy kéz az felejtős, mennyire zavaró a széles ház zsebben hordva stb... Igaz én Classic-ot veszek majd, de ettől még ez is érdekel. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) kekkola válasza jacis (#42) üzenetére


kekkola
senior tag

"Most tudatosan szeretném leépíteni a telefonos függőségemet és csak kommunikációra használni a telefonomat." :DDD

Na ezzel így voltam én is, a vége az lett hogy sorra mentem a BB10es vasakon :DDD
Annyira nem sikerült jól a terápia... ( mondjuk valamelyest csökkent, a G2-t azért is adtam el mert már nagyon belemászott az arcomba, állandóan a kezemben volt.)
Azért annál sokkal jobb, hogy csak kommunikációra használd, bőven lesz rajta bütykölnivaló.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#50) Cyberpunk válasza kekkola (#49) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi értelem ennek? Csak egy kérdés. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.