Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:57

LOGOUT.hu

BlackBerry Passport téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) sasa134 válasza zdaboxer (#799) üzenetére


sasa134
addikt

Szia, üdv itt! gratula a Passporthoz, használd egészséggel.Látom , első hozzászólás a Ph-n, és pont ebben a topicban :R
Valóban szokni kell a billentyűzetet de sztem pár nap alatt elég nagy fejlődés érhető el. Másrészt ott a diktálás, ha az embernek nincs kedve gépelni :DDD

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#802) zdaboxer válasza sasa134 (#801) üzenetére


zdaboxer
újonc

Igen első hozzá szólás, nem vagyok egy olyan aki csak úgy irogat, de valamilyen belső késztetést éreztem, hogy meg kell szólalni. Nos, igen a diktálást még nem próbáltam. Köszönöm, és remélem sokáig fogom tudni használni. Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#803) jacis válasza sasa134 (#801) üzenetére


jacis
nagyúr

A napok múlásával a billentyűzet is tanul és nekem már most nem is kell ékezeteket raknom csak pötyögöm be a szavakat. Gyorsabban lehet vele írni mint a virtuális qwerty billentyűzeteken.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#804) legiaap


legiaap
nagyúr

Újabb Classic teszt: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#805) jacis válasza legiaap (#804) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#806) eventus válasza legiaap (#804) üzenetére


eventus
veterán

Jogosak a kritikák :( Hang is csalódás... Lehet most megharagszotok rám, de passport helyett egy erősebb classic kellett volna :(

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#807) jagertibi válasza eventus (#806) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Én nem haragszom :D nálam fentebb léptél a létrán.

(#808) Lall válasza eventus (#806) üzenetére


Lall
veterán

Lehet eladásokban nagyobbat lehetne egy ilyen kialakítàsú flagship modellel akasztani. Viszont a Passport annyira különc ezzel a formájával, hogy én nem adnám egy hasonló soc-os classicert.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#809) lezerpiramis válasza eventus (#806) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Meg mindig a Q10 es a Z10 a ket legjobb BB10-es telo :)

(#810) Phülöp válasza eventus (#806) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem a Classic helyett kellett volna egy erősebb Classic.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#811) jagertibi válasza Phülöp (#810) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Szerintem már a Q10 is olyan erős hogy néha legyőz szkanderben.... :D

(#812) sasa134 válasza eventus (#806) üzenetére


sasa134
addikt

Mi köze a Passportnak a Classic relative 'gyengeségéhez'? Semmi. A Passport az utóbbi évek legjobb BlackBerry ötlete volt.
A Classicrol meg majd akkor lehet mondani barmit, ha a kezünkben volt..

Avanti Roma

(#813) Lall válasza sasa134 (#812) üzenetére


Lall
veterán

Van egy olyan álmuk, hogy a classic is ilyen soc-al jön, de két flagship modell még a legnagyobb gyártóknàl sem játszik.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#814) eventus válasza sasa134 (#812) üzenetére


eventus
veterán

Linkelt teszt miatt írtam :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#815) eventus válasza Lall (#813) üzenetére


eventus
veterán

Van egy olyan álmunk?? Xxx!!!! Bocsánat, hogy régi BlackBerry hasznalokent elvarhatom.. Eszem megall, almunk... Classic csak egy darab konc a regieknek. Mellesleg ki is vagy?

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#816) legiaap válasza eventus (#815) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na azért nem kell mindjárt durvulni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#817) sasa134 válasza eventus (#814) üzenetére


sasa134
addikt

Na jó, de ez a specko rég ismert. Semmi meglepő nincs benne. Egyébként sztem amire a Classic való, arra bőven elég. Mit hiányolsz belőle?
A Passportnak meg nyilván nem csinálhatnak házon belüli konkurenciát, szóval üzletileg ez így helyes. Majd jönnie kell egy full touch flagshipnek, és akkor lesz választás a csúcson is: Gombosoknak, különc kedvelőknek Passport, tapisoknak Mr X (hivjuk Gladiatornak...)
Ettől még a Classic jó lehet, aki klasszikus BlackBerry -re vágyik. Néha úgy érzem, bármit csinál a BlackBerry, neked nem jó :)
Jó kis év lesz ez, meglàsd.

Avanti Roma

(#818) Lall válasza eventus (#815) üzenetére


Lall
veterán

Jesszus. Mibe vagy!?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#819) catroot válasza Lall (#818) üzenetére


catroot
veterán

Valakinek sok lett a mákos bejgli.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#820) jacis válasza catroot (#819) üzenetére


jacis
nagyúr

Vagy kevés... :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#821) Pttypang válasza jacis (#820) üzenetére


Pttypang
veterán

Abbol sose keves, csak valaki vigye innen azt a sarkanyt%!!!"+/+

Everybody lies.

(#822) Lall


Lall
veterán

Mindenki nyugodjon le a picsàba, nemsoká vége a karácsonynak és lehet tovább hőbörögni. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#823) jacis


jacis
nagyúr

Karácsonykor együtt a család :) ( BB-k többségben ;) )

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#824) icezozo válasza jacis (#823) üzenetére


icezozo
addikt

tetszik :)

http://qwankido.hu/

(#825) icezozo


icezozo
addikt

Mit lehet telepíteni Passportra :D :D :D
[link]

http://qwankido.hu/

(#826) jacis válasza icezozo (#825) üzenetére


jacis
nagyúr

Egyre jobb lesz a BlackBerry rendszere.
Örülök hogy passport-ot vettem :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#827) legiaap válasza icezozo (#825) üzenetére


legiaap
nagyúr

De gondolom ez még mindig nem garantálja, hogy minden elfut.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#828) Praetorianus válasza legiaap (#827) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

A droid piactér egy igazi hulladéklerakó, a programok jó része még droidon sem fut normálisan. Ha ezek után a BB10-en akadnak problémák, az szerintem nem a BlackBerry számlájára írandó :)

(#829) legiaap válasza Praetorianus (#828) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért mert sok a hulladék app leírni az egész play storet elég butaság. Az meg hogy egy néhány app még ott sem megy normalisan az nem az appok hibája, inkább a készülékekben van a hiba.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#830) Praetorianus válasza legiaap (#829) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Elég sok telefon (és szinte minden rendszer) megfordult már a kezeim között, és nem egyszer láttam már fagyogató, széteső alkalmazást. Párom S3-a egyszer (oké, persze nem mostanában) a csúcsot képviselte, mégis b@sztunk ki róla alkalmazást. Akkor a neves gyártók felsőbb kategóriás telefonjai mind sz@rok lennének? Akkor a sok alkalmazást mire írják vajon? A nevenincs olcsódroidra? Ezt Te sem gondolhatod komolyan...

(#831) eventus válasza icezozo (#825) üzenetére


eventus
veterán

Csodás.. Tényleg nem tudom mi lesz még a BlackBerryvel :((

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#832) bok92 válasza icezozo (#825) üzenetére


bok92
addikt

Lagg is coming! ;]

(#833) Pttypang válasza bok92 (#832) üzenetére


Pttypang
veterán

A kukarobik mar a spajzban vannak :DDD

Everybody lies.

(#834) Lall válasza legiaap (#827) üzenetére


Lall
veterán

Gondolom nem. Pl. amit legutóbb próbáltam, androidos instagarm, nem fut, de van normalis kliens rá a world-ben és amit még poénból (bár lehet használnám ha működne) az a Telenor MyTV, az sem fut. Szóval semmi nem garantált.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#835) legiaap válasza Lall (#834) üzenetére


legiaap
nagyúr

Volt egy sejtésem.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#836) Janez0085


Janez0085
tag

Nos én eladtam az útlevelem. Egyetlen oka volt az pedig a méret. A kezdeti fellángolás után kb a 3.-4. Nap először elkezdett kényelmetlen lenni aztán már látni sem akartam, mert ezzel a készülékkel napi 2-3 órát telefonálni menet közben üzenetekre válaszolni képtelenség. Annak jó aki kórházban fekszik és nem tud felállni. Iszonyú jó telefon talán életem legjobb telefonja volt de ki kell mondani el van basszva a méret. Üzleti telefon elfèr a zakó zsebébe....Szerintem egy üzlet ember teljesen mindegy milyen területen dolgozik nem egy helyben ül egèsznap hogy a Passport-jat nyomkodja. Pedig ez a telefon addig használható amíg egyhelyben ülsz. Ezt leszamitva egy nagy macera az egész. Persze vannak telefonok amik óriásiak de a Passport minden forgalomban lévő telefonnál szélesebb, és egy Apple fan választhat 3 méret közül, egy Samsung fan meg vagy 8 közül így szerintem jogos a felháborodásom. Minden BlackBerry fan köztük én is évről évre várjuk, hogy a kezünkbe tegyen a cég egy készüléket ami felveszi a harcot a többivel, nem jár megalkuvassal, hogy az embernek BB-je van. És tessék csinálnak egy telefont ami valóban felveszi a harcot bármivel, ötletes megoldások is vannak benne jó a rendszer szép a kijelzo közepes a kamera de nem nevetséges mint a régebbi modelleknél, nagy tarhely, bővíthetőség stb... csak éppenséggel nagyon nehezen használható. Meg kaptam amire vágytam csak nem fér el a kezembe :D :D köszi :D Ha 2 CM-el keskenyebb lenne akkor ez maga lenne a tökéletes telefon de igy.....vissza költöztem a tarcsi Q10-be.

VISZONT!

Rá operáltam a legfrissebb 10.3.1-et és csak pozitív tapasztalataim vannak! Olyan szinten, hogy azt kell mondjam a Q10 ezzel a szoftverrel egy tökéletes kis telò lett. Az általam fontosnak tartott programok tökéletesen futnak, és a szokásos San Andreas:D teszten is átment hiába "elavult" a hardver. végre tudom gyárilag állítani a led színeit, felvillan a kijelző ha üzenetet kapok, nem alszik ki amíg nézem, illetve az egész rendszer egyre finomabban néz ki. Gyanítom ha eleve ezzel a szoftverrel jelenik meg a Q10/Z10 akkor nem itt tartanánk. Egy negatív élmény sem ért a 10.3.1 -el kapcsolatban csak így tovább!!! Viszont ugyebár a 3.1 col ez nem éppen valami kényelmes méret, szóval most Classic project van :D alig várom, hogy birtokolhassam. Amennyire bosszant a Passport, annyira megvigasztalt a 10.3.1 és így jobban belegondolva a Classic nekem tökéletes lesz hiába csak 2 magos ez nem számít. Nem kell nekem 4 mag se csúcs grafika, a Classic minden vágyamat ki fogja elégíteni amit egy telefontol elvarok.

Arra jó volt a Passport, hogy végre rajojjek, hogy nem kell állandóan a telefont nyomkodni, így is sokat van a kezemben. Az email-eket üzeneteket atlathatoan kezelje, ha kell tudjak rajta netezni, gyors legyen, jól nézzen ki, férjen el egy kézben kényelmesen, ne legyen minden fűszàlnak aki szembe jön velem az utcán, és ha épp olyan kedvem van unaloműzèsből tudjak rajta játszani egy kicsit, ha nem az se érdekel. Erre egy szó van : Classic
(bár amennyire kiszerettem anno a Q10-ből most legalább annyira meg vagyok vele elégedve)

Illetve arra is ràjöttem, hogy orvosi eset vagyok sose jó semmi :D na de majd a Classic, utána meg a RIO, aztán meg a Victoria :D valamelyik csak jó lesz :D

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#837) totj80 válasza Janez0085 (#836) üzenetére


totj80
tag

Nekem meg pont kezd jó lenni. Az elején kényelmetlen volt,nem voltam hozzászokva,most,hogy megszoktam,már nagyon kényelmesen tudom használni. Egyáltalán nem tünik nagynak,pont megfelel a méret,kellett kis idö hozzá mig elsajátitottam :) de már teljesen jó méret.

[ Szerkesztve ]

(#838) phanze válasza totj80 (#837) üzenetére


phanze
aktív tag

Remèlem nekem nem lesz kènyelmetlenül nagy galaxy note után.:)

(#839) jacis válasza phanze (#838) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem lesz gond vele nyugi ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#840) sasa134


sasa134
addikt

A hátlapon, a logo körüli folttal kapcsolatban : enyhe szappanos vizes ruhával letörölhető, nyomtalanul eltűnt nekem is! 10mp meló és csodaszép, makulátlan a hátlap.

Avanti Roma

(#841) sasa134 válasza sasa134 (#840) üzenetére


sasa134
addikt

Szerk.: bakker visszajött a folt...Amig nem tapogattam, nem volt látható. De sztem az ujjakon található izzadtság előhozza.

Avanti Roma

(#842) legiaap válasza sasa134 (#841) üzenetére


legiaap
nagyúr

A hátlap anyagát igen elku...ták ennél a telefonnál.
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#843) kárátékutyá válasza sasa134 (#841) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Aztaqva mekkora fjúcsőr, a hátlap is 'tacspados... :)

(#844) sasa134 válasza legiaap (#842) üzenetére


sasa134
addikt

Semmi baj az anyagával, szép és kellemes a tapintàsa. A ragasztó csapódik ki rà,nos az el lett batva...

Avanti Roma

(#845) Pttypang válasza sasa134 (#844) üzenetére


Pttypang
veterán

fektisztito ;)

Everybody lies.

(#846) sasa134 válasza Pttypang (#845) üzenetére


sasa134
addikt

Félek az megmarja... hagyom így sztem. Nem zavar, a lényeg elől van :)

Avanti Roma

(#847) Lall válasza sasa134 (#844) üzenetére


Lall
veterán

Terhelésnél jön elő, aztán eltűnik magától. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#848) sasa134 válasza Lall (#847) üzenetére


sasa134
addikt

Nekem kitartó típus a foltom :)

Avanti Roma

(#849) turbulencia8 válasza sasa134 (#848) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem szimpla korrózió (mármint ausztenites acél futó rozsdásodása)? Bocs, nem követtem a problémát, de ha igen, akkor híg citromsav segítene rajta, vagy pl. a Poligrat-féle ProtectCleaner lötyi.

(#850) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Most akkor Háziasszony képző lett ez a topik? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.