Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MZperX75


MZperX75
addikt

:C

Stílus ott van! A kivitelezés profi!
letisztult s,emmi gics,..................... csöves erőlködő jut eszembe......viszont Hi-tech

Na kis modder kollégáink a lecke fel van adva..... ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) defi


defi
tag

Elég durva lett. Kíváncsi lennék mennyi munkaóra van egy ilyenben. (linkelt forumon én nem találtam erről infot)

LOAD "*",8,1

(#3) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Elég jól néz ki, cseppet egy túlméretes kávéfőzőre hasonlít... :DDD De viccet férretéve tényleg penge lett.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) Canis rufus


Canis rufus
tag

fain :R

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Mit is mondhatnék, nagyon szép darab! :R

(#6) XtremLor


XtremLor
őstag

Elmeny lehet leporolni :DDD
Viccet felreteve nagyon jol nez ki ez a vizes cucc :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7) lujó55


lujó55
őstag

látványos

(#8) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

A cím láttán megörültem, hogy végre valami igazán jót láthatok, de felemás érzéseim támadtak. Az elrendezés tetszik, de a használt anyagok nem az én világom - nekem ez még mindig túl műanyag, ez a sok fény meg visszatükrőződő felület nem begyere. Igaz, ha én nekilátnék egy tisztességesen moddolt konfiguráció megépítésének a végeredmény feltehetően a bauhaus, industrial, szocreál és futurista elemek furcsa elegye lenne, szóval valóban távol állna a szokványostól.

(#9) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hû, hát valóban nem semmi, de nekem ilyen nem kellene :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) blackydan


blackydan
senior tag

Szép, letisztult formavilág... bejön :P

(#11) Hulk24


Hulk24
aktív tag

Respect! :R

(#12) capulet75


capulet75
addikt

Igényes, szép munka. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#13) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szépen kivitelezett munka! :K

(#14) Pista0001


Pista0001
addikt

A kivitel szép, a felhasznált anyagok a használt eszközök miatt elfogadhatók, a koncepció szerintem baromság, mert használati tárgynak csak erős kompromisszumok mellett alkalmas. Extrém koncepció gépnek persze nem rossz, például egy versenyre.

Én ha gépház építésre adom a fejemet akkor az azért van mert nem találok olyan gyárit ami jó nekem és éppen rendelkezésre állnak az erőforrások az egyedi megépítéséhez. Majd ha egyszer lesz pénzem/időm/energiám akkor talán építek egy extrém koncepció gépet, de addig maradnak a használati tárgyak.

(#15) stranger28


stranger28
addikt

Hub'zmeg!

(#16) brian1987


brian1987
tag

Nagyon tetszetős darab és elismerésem. :R

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#17) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Gondolom a gyereket nem engedik közel egy pohár kolával vagy egy tölcséres fagyival a kezében :DDD
Baromi érdekes darab egyébként!

[ Szerkesztve ]

(#18) XharX


XharX
aktív tag

Elég szépen kivitelezett, letisztultabb szerintem mint az átlag. Egy szóval szép(szvsz, hisz ízlésről kár vitatkozni).

(#19) szben05


szben05
tag

A kivitelezés tényleg nagyon jó, de ez a koncepció nem tetszik.

(#20) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Lenni remekmű? Nekem olyan semmitmondó :(

(#21) Tikakukac


Tikakukac
titán

A gép valahogy nem áll össze, de a kézzel készült dolgokat imádom. Iszonyatosan tudom tisztelni az ilyeneket. Ez a rengeteg CNC meg egyéb gépi technológiával több százezer forint beleölésével elkészült gépeket egyszerűen nem tudom értékelni. A kézzel készült dolgoknak igenis lelkük van. Jelentsen ez bármit is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Nem rossz, de azért belelehet kötni. :U

- a VGA blokkból kimenő cső leír egy kunkort. Erre gondolhatott volna, s alatta vághatta volna ki a rést.
- a linkelt fórumban a 7. bejegyzésnél nem úgy néz ki, mintha mindent kézzel csinált volna.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#23) Puma K


Puma K
veterán

Nem tetszik.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24) jones965 válasza MZperX75 (#1) üzenetére


jones965
Modder

"-Na kis modder kollégáink a lecke fel van adva.....-"

Mihez képest van feladva a lecke? Az egyedi dolgokat nehéz egymáshoz viszonyítani, a tetszési index pedig egyénenként más és más.

A koncepció mellesleg nekem sem jön be, a kivitelezés minősége viszont maximális.

(#25) nicu71


nicu71
addikt

Úristen,ez gyönyörű munka...nekem is egy kávéfőző jutott eszembe először,és nem is biztos hogy szeretnék egy ilyet,de a minőség, és a profizmus a megvalósitásban vitathatatlan. :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#26) djsunny


djsunny
aktív tag

Szerintem nagyon szép munka, elismerésem. :R És egy ponton még hasonlóságot is mutat az én házammal (bekapcsoló gomb). :D

(#27) banhammer


banhammer
veterán

Szép, letisztult formavilág.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nagyon komoly lett, látszik hogy nem egy délután lett összedobva sietősen. :D

A Dánok nagyon tudnak, meg rá is érnek. Hifis fórumokon is lehet elképesztő kézimunkával készült hangfalakat látni tőlük. :K

(#29) SkyS1gn válasza jones965 (#24) üzenetére


SkyS1gn
félisten

szép-szép de azt nemértem hogy ami alulról jön felfelé a prociblokkba azt miért kellett keresztezni? a másik dolog hogy ami a vga-tól megy lefelé abban sem értem hogy miért van benne az a csavar... :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30) MZperX75 válasza jones965 (#24) üzenetére


MZperX75
addikt

"A koncepció mellesleg nekem sem jön be,"

Hát mit is mondhattál volna :P ....de ez így van rendjén ,,,,konkurencia...

Attól ez még áll!"-Na kis modder kollégáink a lecke fel van adva.....-"

Akinek nem inge ..öhm....

"Az egyedi dolgokat nehéz egymáshoz viszonyítani"

,nem nem olyan nehéz,
illetve nehéz ahogy mondod,de nem lehetetlen ....talán ezért is hirdetnek győztest egy amolyan "versenyen",te is kaptál ilyen elismerést... :R ;]

[ Szerkesztve ]

(#31) kromatika


kromatika
veterán

komoly .nagyon tetszik. :K

(#32) Skizz


Skizz
addikt

Nagyon pofás, de nem kéne.

(#33) Destructo


Destructo
aktív tag

Jól sikerült..tetszik! :)

(#34) joi29


joi29
őstag

Szép kidolgozású a hagyományostól eltérő, ugyanakkor igen mutatós darab.
Nekem tetszik. :K

(#35) patex1983


patex1983
őstag

Ez gyönyörű

X

(#36) maross


maross
veterán

Nekem nagyon bejon, vegre nem egy doboz tele vizhutes kellekekkel. Es minosegi erzete is van a dolognak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Gyönyörűen van megcsinálva, de számomra ennyi. Olyan mint egy sírkő!

(#38) yknarf


yknarf
tag

nagyon szép

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#39) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Nem azért, de minek ebbe 1000W-os táp? :F

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#40) MongolZ válasza Tikakukac (#21) üzenetére


MongolZ
addikt

Elég nagy tévedés, hogy ha CNC gépet használsz, akkor az már több százezer forint kiadást jelent. Géptől függően 10-25e forint/óra egy CNC gép működtetésének költsége (ebben benne van az energia, szerszám, hűtés, hulladékkezelés, stb) kezelővel együtt, egy ilyen forma kibontása nem tart 10 percig sem, de azért most számoljunk egy órával. Otthon leülsz, összekészíted a szerszámaidat (amiket természetesen előtte meg kellett venned), elkezdesz vele bohóckodni, aztán ott vagy, hogy elment rá 3 délutánod jó esetben, mondjuk dolgoztál rajta 12 órát. Számlljunk 1500 Forintos órabérrel, 18000 Forintnál vagyunk. Na még lehet, hogy drágább is, ha otthon csinálja az ember? Persze CNC esetén felkeressük a céget, stb, de ha van ismerős, megcsinálja schwarzban - és miért ne lenne ilyen ismerős.

[ Szerkesztve ]

(#41) jones965 válasza MongolZ (#40) üzenetére


jones965
Modder

Nyilván valóan szebb munkát lehet végez(tet)ni CNC-géppel, de a modding lényege a kézi megmunkáláson van.
És itt sohasem a beleölt munkaórát/Ft számoljuk. Akkor biztos nem érné meg.

(#43) Tikakukac válasza MongolZ (#40) üzenetére


Tikakukac
titán

Senki sem mondta, hogy a CNC-re kell beölni több száz kilót. Én a legújabb vasakat belerakó, full értelmetlen koncepciókat nem értem. Hidd el, benne vagyok a témában. 4 éve épül a gépem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44) freemanone


freemanone
őstag

na ez egy kifejezetten szépre sikerült modd! Nagyon tetszik! :C

Otthonra csak a sok por miatt nem kéne egy ilyen darab.... de ha azzal a kék plexivel körben le lenne fedve.... :K

(#45) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Wow, ez tetszik! :C :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#46) zsola32


zsola32
őstag

szép, de sajna nem illene az otthoni koncepcióhoz

(#47) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Bitangjócucc

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#48) MongolZ válasza jones965 (#41) üzenetére


MongolZ
addikt

#41: Ez teljesen érthető, nekem is százszor jobban tetszenek a kézzel készített használati tárgyak, mint a "tömegcuccok", de a tömegcucc árával (és a CNC-vel) nem lehet - és nem is kell - versenyezni (erre próbáltam rávilágítani).
Ha kiszámolnánk, hogy mi mennyi időt vesz igénybe és az mennyibe kerül nekünk, akkor szerintem senki nem kertészkedne vagy barkácsolna otthon.

#42: Ok, ez esetben félreértettelek. 4 év gépépítésre azért nagyon sok idő, meddig fog tartani egy házfelújítás? :)

A cikk témájához szólva pedig nekem tetszik, mert:
- tényleg igényes
- viszonylag egyszerű
- a festés nagyon passzol hozzá
- a szokásostol eltérő, tetszik a "kint legyen a bent, bent meg a kint" dizájn
- újdonság, mégis használható a mindennapokban

[ Szerkesztve ]

(#49) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szép munka, akár még szobadísznek is tökéletes.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#50) Bullov


Bullov
csendes tag

Igényes, de a desing nem tetszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.