Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

Azért nem kis különbség van a trailer, meg az in-game jelenetek látványvilága között. :U
Tényleg gyönyörű a trailer sok része, de annak nem sok köze lesz a valódi látványhoz. ;]

Ettől függetlenül valóban szép. Persze csak az eredetihez képest szép, nem pedig egy mostani AAA-s grafikához képest. :(

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2) Cifu válasza westlake (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem is ez jutott az eszembe. Igen, a 20 éves HL-hez képest jól néz ki, nagyon. De ha mellé rakok egy Witcher 3-at, Shadow of the Tomb Raidert, stb., akkor hirtelen nagyon elavultnak néz ki a játék...

Egyébként nem tudom, hogy nem-e a Source engine a limitáló tényező... Oké, hogy 15 éve élenjáró volt, de manapság mintha rohadtul csönd lenne körülötte, miközben a konkurens játékmotorokról (Unreal, Unity, CryEngine, Lumberyard, stb.) azért jönnek információk a fejlesztésekről...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) wjbhbdux válasza westlake (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mikor játszottál vele utoljára? A mod megjelenés óta többször átdolgozták a látványvilágot, a Xenes engine újításokat is berakták már [link]. Az meg törvényszerű hogy ez a rész lesz a legszebben kidolgozva, ha már ennyi időt fordítottak rá.

/s

(#4) batman91 válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


batman91
őstag

Pontosan, a Xen engine frissítés után a játék elképesztően néz ki, kihozták belőle a maximumot. Szóval várható, hogy a Xen bolygós részek is brutálisan fognak festeni, mint ahogyan azt a trailer is bemutatja.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) westlake válasza batman91 (#4) üzenetére


westlake
félisten

A trailerben van generált grafika, meg in-game rész. A kettő meg cseppet más. Pontosan ezt írtam az előző hozzászólásomban is. :U
De remélem ezzel neked sem mondtam újdonságot.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#6) wjbhbdux válasza westlake (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"Everything in the trailer was captured in-game"

/s

(#7) westlake válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


westlake
félisten

Ebben az esetben nem szóltam. :B

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#8) Samus


Samus
addikt

Veszett jól néz ki, ez a csili-vili látvány megy a Xen-hez, de valahogy olyan érzésem van, hogy 2019/Q2-ben sem fog megjelenni, annyit tologatták már...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Psychopeti válasza batman91 (#4) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Mikor került frissítésre a xen előtti engine? :U Én még akkor rezek szerint a régi engine-nel toltam :K

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#11) batman91 válasza Psychopeti (#9) üzenetére


batman91
őstag

Hát azt én már nem tudom neked megmondani, nem mostanában volt. De ha érdekel akkor itt meg tudod nézni az updateket: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#12) mg1992mg válasza runingman (#10) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ugyanígy vagyok vele én is.. :)

(#13) Scholes9


Scholes9
nagyúr

És ennek így mi értelme volt? Miért nem adták ki egyben?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Kaiku


Kaiku
senior tag

Aki megvette az remélem ezt a frissítést is külön díj nélkül megkapja.

(#13) Scholes9

Mert akkor évekig semmi nem folyt volna be, csak költségül lett volna vele. Engine is pénzbe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#15) batman91 válasza Kaiku (#14) üzenetére


batman91
őstag

Teljesen ingyenes lesz az update, megnyugodhatsz. Ezt még az egyik fejlesztő írta le a fórumon, amikor konkrétan rákérdeztek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#16) rii válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


rii
nagyúr

én is rendernek hittem a felét .-O

milyen HW kell majd ehhez a látványhoz?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kedvet kaptam megint a HL-hoz. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) negro válasza Scholes9 (#13) üzenetére


negro
őstag

Ez csak a Xen trailere volt. Nyilvan ha kesz, egyeben jon ki a jatek. En amugy elkepedek mennyit ki lehet hozni meg mindig a Source Engine-bol.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#19) D.Va


D.Va
senior tag

Hát ez elég durca :R Főleg egy 15 éves engine-től... Nekem megvan már rég a black mesa, de sosem játszottam vele, mindig várom amíg végleg befejezik... Remélem mostmár tényleg megjelenik fél éven belül... Hiányzik nagyon a régi jó HL feeling... :))

(#20) Samus válasza rii (#16) üzenetére


Samus
addikt

Tekintve, hogy nem mai motor, szerintem egy mai középkategóriás gépen simán elfut fHD-ban. Amikor úgy egy éve újra elővettem a Black Mesat, vajsimán futott, stabil 60fps mellett (Vsync miatt nem tudom, mennyi volt a max.), pedig nincs erőművem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) batman91 válasza rii (#16) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem sokat már nem fog változni a játék, mivel már megkapta a Xen engines frissítést. Amit ebben a bemutatóban látsz grafikát az már benne van a játékban. A gépigénye is elég baráti, ahhoz képest amilyen látványt nyújt. Néha én is elképedek, hogy ez tényleg a jó öreg Source engine.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#22) mad1


mad1
veterán

Szegyen hogy a titanfall 2 szebb! Az a herevero pok meg nagyon f_s.
Ennyit hoztak ossze 15 év alatt?Meg is latszik rajta a sok halasztas!
Elkésett ennyi.

Ne szemetelj ! = Steam

(#23) D.Va válasza mad1 (#22) üzenetére


D.Va
senior tag

Szerintem azt sem tudod miről beszélsz... előbb nézz utána a témának miről is van szó pontosan... Ezt nem 15 éve fejlesztik, és nem is külön játéknak indult csak egy rajongói felújításnak...

(#24) mad1 válasza mad1 (#22) üzenetére


mad1
veterán

Ja bocs ez az EP3 ra vonatkozik.

Ne szemetelj ! = Steam

(#25) MikeWazowski válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Várós!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26) MrTwister válasza mad1 (#24) üzenetére


MrTwister
őstag

Na az kb. soha nem fog kijönni! :DDD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#27) Puma K


Puma K
veterán

May News Update
máj. 2., 5:28 - [BMS] Adam-Bomb

"Apologies for the silence over the last few months. We have been really diving into our work. Every once in a while we poke our heads up to see how far we have come, and how close we are to finishing this massive undertaking."

https://steamcommunity.com/games/362890/announcements/detail/1621769923071245761

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.