Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Crystalheart válasza potyautas (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De figyelj: Van a Gladiátor, a Róma, a Spartacus, a Keresztapa, meg kismillió egyéb film meg egy csomó játék is, továbbá a fél világ történelemkönyve, ami gyakorlatilag Olaszországot hirdeti, reklámozza. És mind egyenként százszor hatékonyabb, mint egy nyilvánvalóan durván túlzó, egyoldalú, keveset mondó reklámfilm. Én erről beszélek.

Meg persze nem ártana hátteret is pakolni a reklám mögé. a FB-ra ezt (is) írtam:

"Tudod, mintha itt Őrbottyánban arról készítenék népzenés képsorokat, ahogy a Harangok Napján megkondul a harang, népviseletben mulatoznak a bajszos bácsik meg nagyszoknyás nénik, a boldog gyerekek nevetnek a bábelőadáson. Ez mind meg is történik... csak amit nem mutatok, hogy közben a háttérben arab popzene meg postás józsi szól, a három kedves bácsi ellenében háromszáz lepukkant részeges dajdajozik, a gyerekek pedig összesen egy programot élveznek az egész nap, és egyáltalán, a lakosság 3%-a jött el.
Szóval a falubéli meglátja a videoösszeállítást, "ej, milyen jó is lehet ez a falunap", gondolja, majd eljön egyszer... No de nyomban sarkon is fordul és el is vesztettük a következő tíz évre.

Ha te érzed ezt az életérzést, az jó, de én már nagyon sok külföldivel beszéltem, akik olyasmi véleményen voltak, hogy jó-jó, de legközelebb megnézik azért még Bécset, vagy Prágát, és Magyarországból kb. a gulyás és paprika jött le nekik, és úgy érezték, mindent láttak, amire kíváncsiak. (Ez a legrosszabb!)"

Summázva: előbb kell cselekedni, és egy szép, gondozott kirakattá változtatni a szükséges részeket, azután hirdetni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.