Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Hát kövezzetek meg, de nekem marhára tetszik ez a kisfilm.. A biztonsági gyufát még belerakhatták volna valahova, de amúgy gigalájk.

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Másik jobb volt.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) ABE


ABE
őstag

1:05-nél Barényi Béla - VW Bogár. Örülök, hogy ez is megjelent, mert tévhit, hogy Porsche tervezte. :) Ja, és a csuklós busz is zsíroskenyér.

[ Szerkesztve ]

(#4) gamek!ller válasza gamek!ller (#1) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja látom a pestiben benne van a gyufa. Az is marha jó. A videó alatti kommenteken meg el lehet szomorodni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem konkrétan a videóval van baj, hanem hogy az ország nagyon nem ilyen. Ezt látva a külföldi ideutazva csak csalódni fog. Erre azzal érvelt a Facebookon nekem valaki, hogy egy ilyen videónak ilyen pozitívnak is kell lennie, ez a feladata. Igen, egy ilyen videónak igen, de az ország jelen állapotában nem ilyen videókra van szükség.

Mondjuk filmtechnikailag olyan... magyaros, csak újabb technológiával. :\

(#6) keIdor


keIdor
titán

Nagyon szép videó, de azért van benne nem egy túlzás. Pl. piros modern vonat (mintha csak ilyen svájci vonat lenne...) vagy a végén a legszebb lányok a Földön... tényleg itt (a régióban) vannak a legszebbek szerintem is, de nem csak itt. Azért még jó pár ország büszkélkedhet ezzel... túl tökéletesnek állítja be a videó az országot, pedig 1000 sebből vérzik jelenleg.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Azért egy statisztikára kíváncsi lennék, hogy az említett nevek közül hányan éltek és alkották az emlegetett találmányt itt Magyarországon.
Egyébként meg persze, hogy vannak szép dolgok az országban. Még szerencse.
Csak más dolog élni a mindennapokban és más dolog végigpróbálni a tuti és szép dolgokat aztán hazamenni máshova. :U

Egyébként a kisfilmmel nincs gondom, egész jó.

Azt a soha el nem készülő, pénznyelő alagutat, amit metrónak terveztek, meg vicces, hogy belerakták. :DDD

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#8) Oliverda válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nekem is tetszik a film, de sajnos én nem abban a felében élek az országnak, amelyik ilyen. Tényleg, ez melyik fele? Oda akarok költözni...

Rip and tear

(#10) Mania válasza Zolaash (#9) üzenetére


Mania
senior tag

(#11) baluka26 válasza Mania (#10) üzenetére


baluka26
veterán

Én is leginkább.
A videó tényleg túlreagált egy kicsit :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12) venember83


venember83
nagyúr

Egy külföldinek nem a valóságot kell mutatni, ez abszolút alap. A valóság semmilyen látogatót nem érdekel, mielőtt egy országba utazna. Minek elrettenteni az embereket a valósággal? Egy külföldi eljön Magyarországra, körülnéz, ízlelgeti a környezetet, megismer embereket, látja a szépet meg a rosszat, aztán egy képet alkot magában, ez már szubjektív folyamat. De ehhez el kell hozni Magyarországra. Ez a film célja.

Ui. Nekem is tetszik a film.

[ Szerkesztve ]

(#13) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Tetszett a kis film, teljes mértékben! venember83-nak ezzel kapcsolatban teljesen igazt kell, hogy adjak, mert először is ide kell csalogatni valahogy az emberkéket. :K

(#14) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A film egyértelműen jó. Minden országban vannak olyanok, amit nem szívesen mutogatnak. Miért lenne nálunk másképp? Ott van például Dél-Olaszország. Nekem határozottan tetszett amit ott láttam, Gradilacinak pedig nem. Mindez reklámfilm nélkül. Szerintetek az olaszok melyikünket akarnak meggyőzni arról, hogy nem jól láttuk?

(#15) Crystalheart válasza potyautas (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De figyelj: Van a Gladiátor, a Róma, a Spartacus, a Keresztapa, meg kismillió egyéb film meg egy csomó játék is, továbbá a fél világ történelemkönyve, ami gyakorlatilag Olaszországot hirdeti, reklámozza. És mind egyenként százszor hatékonyabb, mint egy nyilvánvalóan durván túlzó, egyoldalú, keveset mondó reklámfilm. Én erről beszélek.

Meg persze nem ártana hátteret is pakolni a reklám mögé. a FB-ra ezt (is) írtam:

"Tudod, mintha itt Őrbottyánban arról készítenék népzenés képsorokat, ahogy a Harangok Napján megkondul a harang, népviseletben mulatoznak a bajszos bácsik meg nagyszoknyás nénik, a boldog gyerekek nevetnek a bábelőadáson. Ez mind meg is történik... csak amit nem mutatok, hogy közben a háttérben arab popzene meg postás józsi szól, a három kedves bácsi ellenében háromszáz lepukkant részeges dajdajozik, a gyerekek pedig összesen egy programot élveznek az egész nap, és egyáltalán, a lakosság 3%-a jött el.
Szóval a falubéli meglátja a videoösszeállítást, "ej, milyen jó is lehet ez a falunap", gondolja, majd eljön egyszer... No de nyomban sarkon is fordul és el is vesztettük a következő tíz évre.

Ha te érzed ezt az életérzést, az jó, de én már nagyon sok külföldivel beszéltem, akik olyasmi véleményen voltak, hogy jó-jó, de legközelebb megnézik azért még Bécset, vagy Prágát, és Magyarországból kb. a gulyás és paprika jött le nekik, és úgy érezték, mindent láttak, amire kíváncsiak. (Ez a legrosszabb!)"

Summázva: előbb kell cselekedni, és egy szép, gondozott kirakattá változtatni a szükséges részeket, azután hirdetni.

(#16) k. válasza Crystalheart (#15) üzenetére


k.
őstag

"De figyelj: Van a Gladiátor, a Róma, a Spartacus, a Keresztapa, meg kismillió egyéb film meg egy csomó játék is, továbbá a fél világ történelemkönyve, ami gyakorlatilag Olaszországot hirdeti, reklámozza. És mind egyenként százszor hatékonyabb, mint egy nyilvánvalóan durván túlzó, egyoldalú, keveset mondó reklámfilm. Én erről beszélek."

Akkor szóljál Scorsese-nek, hogy akkor most nagyon gyorsan csináljon egy Devlaapa 4et, itthon forgatva. Vagy esetleg a Gladiátor 2-t forgathatnák itthon, ahol a kis józsi lenne a gladiátor, a késes nem idén lebarnultak pedig a támadók. Hát az tényleg jó országimázs lenne:D

(#17) Lauda


Lauda
félisten

Nagyon jo kis film, meg is erintett.

A kerdesre pedig, nem, nem ilyen az orszag, hanem ez is magyarorszag. Olyan volt mint egy kampanyfilm, minden szep es jo, na persze. Mondjuk egy ilyen videoba nem is az utcai tunteteseket kell betenni, az is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#18) Crystalheart válasza k. (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne vicceljük el. :) Arról beszéltem, hogy a jó országimázs az nem hazugságról szól, nem kell utánozni a jellemtelen márkareklámokat a kertévékből. A vicc az egészben, hogy maga a Gadiátor vagy a Keresztapa nyilvánvalóan kitalált történet, de amit akartak, átadták vele. De közvetetten a nem olasz témájú, de olasz eredetű filmek is sokat nyomnak a latba, mint pl. a westernfilmjeik, amiről az amerikaiak gyakran tudják, hogy olasz. Ellenben ezzel, amire három év múlva mi sem fogunk emlékezni, külföldön meg már két hónap múlva sem, ha egyáltalán most megnézi valaki. (7 perces monoton zene, engem majdnem kikészített a végére, az operatőri, vágás-béli hiányosságokról és kiaknázatlan lehetőségekről nem is szólva. De szakmailag most nem szeretném nagyon bírálni, az összképpel van a gond.)

Az a helyzet, hogy Magyarország rossz úton van az önnépszerűsítésben. A nyugat fejben hordott térképén szinte fönt sem vagyunk, minden eddigi érdemünk és történelmi szerepvállalásunk ellenére sem. Ezen kell változtatni. Közben pedig el kell érnünk itthon is, hogy ne csak egyszer, hanem többször, és egyre többször akarjanak visszalátogatni ide.

Ja, és elfelejtettem, turisztikai szempontból érdemes volna kelet felé is nyitni, hiszen rengeteg ember és rengeteg pénz van ott is, ki kellene használni a földrajzi helyzetünket.

(#19) dabadab válasza ABE (#3) üzenetére


dabadab
titán

"Barényi Béla - VW Bogár. Örülök, hogy ez is megjelent, mert tévhit, hogy Porsche tervezte."

Ez azért így erős túlzás. A Bogarat természetesen FP tervezte: viszont az nagyon is valószínűnek látszik, hogy sokat dolgot vett át Barényi diplomamunkájából.

DRM is theft

(#20) ABE válasza dabadab (#19) üzenetére


ABE
őstag

Persze, nyilvánvalóan nem egy az egyben vette át a konstrukciót módosítás nélkül Ferdinand Porsche, de az nem csak valószínűnek látszik, hogy átvett dolgokat, hanem pert is nyert Barényi, hogy az ő nevéhez fűződik az alapkonstrukció.

(#21) keIdor válasza Mania (#10) üzenetére


keIdor
titán

Fúj, mondjuk az Miskolc azért az egy trágyadomb sok megyeszékhelyhez képest...
Bocsi miskolciak...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) tildy válasza gamek!ller (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

A masik jobb volt. Azert megneznem azt a turistat aki csapot otthagyva hazautazaskor megis inkabb Magyarorszagot valasztja.

Tul giccses lett az uj , a csaj allandoan belerohog, nem jon be.

Egyebkent igaz csak egy velemeny, olasz lakotarsam imadja a sziget fesztivalt. Egyszer megkerdeztuk, mondjon valamit Magyarorszagrol . o milyennek latja.

3 dolgot mondott:

-Olcso a sor , meg ugy altalaban a pia a boltokban
-A sziget fesztivalt imadja , a legjobb europai fesztival szerinte
-es lehuzzak/atvagjak az ettermekben, barokban a kulfoldieket, volt akit meg is fenyegettek, meg automatahoz kisertek...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) keIdor válasza potyautas (#14) üzenetére


keIdor
titán

Nápoly nyomornegyedén is jártál már? Mert ott aztán tényleg annyi szemét és bűnözés van, hogy nálunk még a cigók is megirigyelnék. De vannak ilyen finomságok pl. a spanyoloknál is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) tildy


tildy
nagyúr

Az meg enyhen vicces, hogy külföldön híres lett magyarokkal ékeskednek...utana persze megy a mellveregetes...

kivancsi leszek , megcsinalja-e valaki az ellenorokkel vegzalos, lepukkant vonatos , nem mukodo Magyarorszagos , nyockeres , vagy putris masik valtozatot . A valtozatossag kedveert Olah Ibolya Magyarorszag (Allegria atirat/lopas) szamaval.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Mania válasza keIdor (#21) üzenetére


Mania
senior tag

Lassan Zalaegerszeg sem jobb, pláne igy karácsony táján... :(

(#26) Psychonaut válasza Crystalheart (#15) üzenetére


Psychonaut
addikt

De figyelj: Van a Gladiátor, a Róma, a Spartacus, a Keresztapa, meg kismillió egyéb film meg egy csomó játék is, továbbá a fél világ történelemkönyve, ami gyakorlatilag Olaszországot hirdeti, reklámozza. És mind egyenként százszor hatékonyabb, mint egy nyilvánvalóan durván túlzó, egyoldalú, keveset mondó reklámfilm.
Egyáltalán nem.

(#27) D1Rect


D1Rect
félisten

A bevezetőnél röhögtem egyet és kinyomtam.(World of Potentials)
Majd megnézem.

(#28) Crystalheart válasza Psychonaut (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért gondolod?

Gondold csak végig, pl. hány USA reklámfilmet láttál, és mennyiben befolyásolta az országról kialakított képedet a hollywoodi import?

A világ legszuperebb reklámfilmjét is megcsinálhatjuk, az összes nagy nyugati adón is leadathatjuk, mégsem érünk el vele tizedannyit sem, mint egy jól működő filmiparral. Mert mi az első lépés? Fel kell helyezni magunkat a térképre.

(#29) Psychonaut válasza Crystalheart (#28) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mert az emberek a reklámra vevők. Különben nem lennének hirdetések.
Abban igazad van, hogy az USA-nak nincs szüksége reklámra, részben Hollywood miatt (mert azt azért tegyük hozzá, a lehetőségek országa, az aranyláz meg még sok egyéb jóval filmtörténelem előtti események tették híressé az országot). De mit gondolsz, Magyarországra majd az Üvegtigris 3 fogja hozni a turistákat?

(#30) #53246592


#53246592
törölt tag

Jó dolog hogy sok a mai életben fontos dologhoz hozzájárultak magyar feltalálók, tudósok, de finoman szólva kétségeim vannak afelöl hogy egy más országba utazni vágyó embert ez befolyásolná abban hová is menjen. És akkor ott van még az is hogy ezen nagy emberek nagy része nem éppen Magyarországon alkotott.

(#31) keIdor


keIdor
titán

Amúgy a Gladiátornak/Spartacusnak sok köze nincs a mai Olaszországhoz, maximum annyi, hogy Rómában van a Colosseum. A római birodalom és a mai Olaszország két külön dolog.
Ugyebár nem is egy nyelvet beszéltek.

Psychonaut: Mondjuk az Üvegtigrisnél értelmesebbet nem igen tud csinálni a magyar. Egy magyar film van ami tetszik is az meg a Sorstalanság. Az összes többitől hányni tudnék. Ezeket az erőltetett magyar humorokat nem bírom, mert szerintem nem vicces.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) RootRulez


RootRulez
félisten

Jó kisfilm, kiemeli a pozitívumokat. De sajnos csak Ilyen lenne Magyarország... Túl szép lenne, ha ennyiből állna...

═════════════════════════════════════════

(#33) potyautas válasza keIdor (#31) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem a szándékom szerint értettétek a dél-olasz példát. Csak arra akartam utalni, hogy nekem tetszett, Lacinak nem (írhattam volna akármelyik országot) Nyilván az én meglátásomra fognak rátenni a helyiek. Nem azt mondják, hogy igazad van Laci, tényleg szar ahogy itt mi élünk. (Nápolyt elárasztotta a szemét akkor, de én a másik parton jártam)

Keldor papa! Mikor jártál a miskolci belvárosban? Mi baj van vele? Szerintem szép.

A Sorstalanságban mi a magyar? (A szerző maga tagadta)

[ Szerkesztve ]

(#35) GabN73


GabN73
addikt

Videó: hááát...Csak nekem tűnik nem összefüggőnek?:DDD
Nekem EZ a film jobban tetszik. :B

Más: valaki segítene bekamerázni a fél1es Nyírbátor-Kisléta-Máriapócs-Pócspetri buszt? :DDD Segélyosztáskor,piac napon.Szívesen beküldeném a kedves vezető magyar csatornákhoz.Ha meg nem foglalkoznának vele akkor a kurucz.info úgy is felrakja. :C

Sajnos MO-n Budapesten kívül nincs sok gyönyörű város.1 kezemen szerintem meg tudnám számolni :B Mindenhol elterjedtek az orkok.(nem vagyok rasszista.Nem is diszkrimináció.Csak a terrorizmus ellen vagyok.)

(#36) Crystalheart válasza Psychonaut (#29) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"De mit gondolsz, Magyarországra majd az Üvegtigris 3 fogja hozni a turistákat?" - Dehogyis, heh :D Ne ilyet vegyünk már alapul. Én is filmrendezőnek megyek, a mai magyar filmipart halott ágnak tekintem. :) Én azt mondom, mit kellene felfuttatni, mert jó a videó címe: sok potenciál van - de mind kiaknázatlanok. Ne feledjük, hogy míg egy ilyen reklámot nagyon kevesen látnak, és aki látja, az is csak legyint rá egyszeri megnézés után, hiszen mindenki csak fényezni akarja magát... míg egy nagysikerű filmet néha a népesség 10%-a is megnéz, és még többekhez jut el a híre. Indirekt reklám, és ez az, ami a leginkább befúrja magát az emberek agyába.

(A filmtörténelem előtt nemigen volt nemzetközi turizmus, sőt turizmus sem nagyon, így ez nem annyira fontos. Az információs forradalom nagyjából egyszerre ment végbe a mozikultúra, majd televíziózás kialakulásával, nem is véletlenül.)

Keldor papa: De ha Olaszországba megy a turista, megnézi az ókori romokat, sőt, rengetegen csak azért mennek oda, és mellékesen még néznek mást is, ha már van. És miért? Mert a mozifilmekből tudja, hogy ott vannak is ókori romok, és minimum látta, hogy azok minek a romjai, ha hatalmas tájékozottságában azt nem is, hogy mi a nevük. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy többeknek rémlik az USA-ban a Colosseum a filmekből/rajzfilmekből, mint a történelemkönyvekből. Sőt, talán itthon is inkább onnan alkottunk róla képet. Arra kell alapozni, hogy a fejlett világ nagyon filmfüggő, a kelet is egyre filmfüggőbb, ellenben egyre defenzívebb a magatartás a reklámokkal szemben. Másrészt szimpla reklámfilmmel nem is lehet kitűnni, minden ország ugyanúgy fényezi magát, ki több, ki kevesebb joggal.

(#37) Psychonaut válasza Crystalheart (#36) üzenetére


Psychonaut
addikt

Indirekt reklám, és ez az, ami a leginkább befúrja magát az emberek agyába.
Ok, szerintem meg nem az. A Keresztapa miatt biztosan nem mennék el Olaszországba, és valahogy azt is nehezen tudom elképzelni, ahogy Minnesotában Mary azt mondja a férjének: Te Joe, menjünk már el Olaszországba, láttam múltkor egy filmet, amiben benne volt a Colosseum.

Másrészt szimpla reklámfilmmel nem is lehet kitűnni, minden ország ugyanúgy fényezi magát, ki több, ki kevesebb joggal.
Ja, szerintem kellene rendezni egy akciófilmet, amin a Hortobágy leghíresebb lótolvaját kergetik a kilenclyukú hídtól a Parlamentig, következő évben tuti özönlenének a turisták...

(#38) Crystalheart válasza Psychonaut (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ilyen frappáns hülyeségeket minden témához ki lehet találni. o.O`

(#39) tildy válasza Kalandor (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

En idosebb Rubik Ernot illetve Bartha Miksat , dr. Madzsar Józsefet , Asboth Oszkart hianyolom meg ... Ha mar azzal kezdodik, hogy repules, ugye .

Meg ha mar mentek az uton, lehetett volna az IGO-t is hasznalni , ami szinten magyar, ugye....

( az elozo szvsz -ahogy irtam is - szebb volt,jobb volt, azt megkonnyeztem, ezt viszont... Foleg a vege egy hatalmas bullshit lett. )

GabN73: na ezzel vitaznek. Szeged is, Pecs is, Gyor is csodaszep. Utobbi idoben Debrecen is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) GabN73 válasza tildy (#39) üzenetére


GabN73
addikt

eddig 4.És 1 kezemen meg is tudom számolni :DDD
+Bp....

[ Szerkesztve ]

(#41) CséZé


CséZé
őstag

Ilyen lenne Magyarország?

ilyen.
mégis egy országimázs reklámfilmtől mit vársz? ki az a hülye, aki a rosszat teszi bele? Indiát sem a nyomornegyedekről reklámoznák...

sokan írták, hogy hiányolnak belőle ezt-azt. ha mindenkit beletettek volna, akkor egy egész estét film is kevés lett volna hozzá. :P

(#42) BITBOYS válasza CséZé (#41) üzenetére


BITBOYS
addikt

Vártam én valamit egyáltalán :F Vagy nem nekem posztoltad?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#43) Egorov válasza keIdor (#21) üzenetére


Egorov
aktív tag

Kiegészíteném azzal, hogy az Avas városrész. Nem egész Miskolc :)
szerk.: jah mega szondi telep. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#44) Crystalheart válasza GabN73 (#40) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vannak kisebb szép városok is, pl. Vác, Esztergom :) (A messzebbiekben nem jártam még.) Ja és hát Miskolcnak is vannak gyönyörű részei, csak a szokásos cucc, a szocreál betört. (Gödöllő például egészen sokáig királyi birtok volt, parkokkal és csodás épületekkel, és a kiszolgáló nép élt még ott a városban többnyire, majd a kommunizmusban kedves kis ormótlan paneltömböket húztak kb., 200 méterre a Grassalkovich-kastélytól...)

[ Szerkesztve ]

(#45) Crystalheart válasza CséZé (#41) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyébként ehhez hozzáfűzném, hogy anno a vasfüggönyös időkben, mikor a Balaton nagyon menő volt a nyugatnémetek közt, sokan érdekes dolgokat mondtak az országról. Például ha megkérdezték, mi fogta őket meg, a válasz gyakran hasonló volt: az emberek szemében valami romantikus szomorúság van. Nem csak egyszerű szomorúság, hanem olyan mélyről jövő, igazi.

:DDD Érdekes. Mióta erről először hallottam, ha alkalmam nyílik egy idősebb németet kérdezni, vagy aki ismer ilyet, mindig rákérdezek én is, és meglepő, mennyien mondanak ilyesmit.

(#47) potyautas válasza Crystalheart (#44) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A panelházak látványának borzalma enyhíthető. Van rá példa. Igaz, legtöbbet Prágában láttam, de van jó példa Csepelen is a pláza mögött. Rossz példa is. Ugyancsak Csepel, Ady lakótelep. El kéne törni a kezét, aki a keszekusza színezést megtervezte. Újpalotán is van egy borzalmas 10 emeletes mézeskalács szerű szalagház. Ezeket ki hagyja jóvá?

(#48) Psychonaut válasza Crystalheart (#38) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egyszerűen csak azt mondom, hogy egy országimázs film hatásosabb, mint egy mozifilm, ha egy ország népszerűsítéséről van szó.

(#49) Crystalheart válasza Psychonaut (#48) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Biztos így van, de akkor a marketing-szakemberek rosszul mondták nekem a kampánytréningen, igaz ők csak termékről beszéltek. :) (Ám ez esetben az ország is egy termék.)

(#50) Psychonaut válasza Crystalheart (#49) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nézd, a hozzászólásom a saját véleményemet tükrözi, az ő előadásaik alapját meg gondolom a saját véleményük képezi. Ennyi.
Talán ha érvekkel is alá lenne támasztva mindez, akkor könnyebb lenne elhinnem. Mert így számomra elég bemondás-alapú.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.