Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) darál0w válasza BITBOYS (#199) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most épp apple trollokat készít ki :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#202) BITBOYS válasza darál0w (#201) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mindig talál magának elfoglaltságot :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#203) Pitterix válasza Crystalheart (#197) üzenetére


Pitterix
őstag

Valami olyan kategben szeretnék megcsinálni (legalábbis, mikor utoljára olvastam róla...), hogy fiatalok is megnézhessék.pedig volt szó benne félmeztelen női elfekről, ugye abban a világban azért előfordulnak pőre nénik....A költségvetést is lefaragták asszem 80 millára....

(#198) darál0w: de büszkén!

(#200) BITBOYS: szia! Gondoltam benézek, talán nem rontom az összhatást.... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#204) Crystalheart válasza Pitterix (#203) üzenetére


Crystalheart
senior tag

80 milla, komolyan beszélsz? Hol olvastad ezt ilyen korai stádiumban? Remélem, csak ideiglenesen, elvégre még el sem kezdték.

A korhatár-szélesítő dolgot önmagában nem bánnám, a cinematicokat is megnézheti bármely gyerek. (Még művészibb is, mikor Terenas halálánál csak az árnyékot látjuk. Vagy amikor az összecsapás előtti utolsó pillanatban fehérség önti el a képernyőt. Sokkal.) De 80 millát egy ilyen volumenű történethez nagyon kevésnek érzek, még akkor is, ha úgyis egy greenbox-teremben forgatják az egészet...

Vagy lehet, hogy a marketingen spórolnak, mert minek az, úgyis mindenki megnézi, aki valaha WarCraftozott, és máris kasszasiker? :D

[ Szerkesztve ]

(#205) Huma válasza Crystalheart (#204) üzenetére


Huma
addikt

Marketingre nem nagyon lesz szükség szerintem. Van annyira ismert a Warcraft név, hogy akit érdekel az ismerje. Battleneten meg pár helyen nyomatják majd a reklámokat. Az újságírók meg vetélkedni fognak egy-egy interjúért a filmről.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#206) Crystalheart válasza Huma (#205) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oké, de az Avatarban sem 400 milla volt a marketing 100 milla gyártási költségre. :S Azért abban bízom, hogy a Blizzardos fiúk nem hagyják, hogy átlag gázfilmet csináljanak belőle, mint amilyen eddig az összes játékadaptáció. :(

(#207) hoffman_


hoffman_
nagyúr

World War Z infó akad-e Srácok? :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#208) BITBOYS válasza hoffman_ (#207) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kivégeztem a könyvet :D

Igazából arra jutottam, hogy könyvadaptáció biztos nem lesz -sajnos-, mivel túl összetett lenne Pittnek :)

(#203) Pitterix: Itt mindenki szívesen látott vendég, még Te is ;] :D
-csakviccvót-

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#209) hoffman_ válasza BITBOYS (#208) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na, becsülendő, az olvasás jó :D De mi az, hogy nem lesz? Vagy jól vettem le, és gonoszkodás volt :DDD Vagy nem lesz? De hát itt forgatott Brad :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#210) BITBOYS válasza hoffman_ (#209) üzenetére


BITBOYS
addikt

Remélem kiadják Lutra album verzióban is :D
Lesz persze, csak szerintem nem a könyv alapján íródott a forgatókönyv :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#211) hoffman_ válasza BITBOYS (#210) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Brad Pittel én még ezt is meg tudom bocsátani szerintem :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#212) BITBOYS válasza hoffman_ (#211) üzenetére


BITBOYS
addikt

Természetesen én is, viszont a könyv valami eszméletlen fasza...ennyi :D
Olyan hentelések vannak benne :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#213) hoffman_ válasza BITBOYS (#212) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezt mondjuk elhiszem, a könyv általában mindig faszább :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#214) BITBOYS válasza hoffman_ (#213) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mindegy lesz amilyen lesz, remélem IMAX verzsön azért bejáccik:)

mod:

Bazz, nem olvastam elég figyelmesen, Hogy fér be a World War Z egy filmbe? Sehogy[/L, tehát reményeim szerint mégiscsak feldolgozzák a könyvet :C

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#215) hoffman_ válasza BITBOYS (#214) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sose voltam még IMAX-ben :B Mellette igen, a Fast Five csak arénában volt angolul, az is orginial, de a 3D nekem kimaradt. A többi moziban volt már minden féle 3D, de azok kakik. Majd a most a Dark Knight Rises lehet, hogy IMAX lesz, kár, hogy csak magyar :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#216) BITBOYS válasza hoffman_ (#215) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ja és még egy dolog.. elvileg PG13 besorolású lesz :((

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#217) hoffman_ válasza BITBOYS (#216) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ohmg, akkor nem lesz benne még dammit se, nem hogy fakjú :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#218) BITBOYS válasza hoffman_ (#217) üzenetére


BITBOYS
addikt

2K-ért eladó a könyv ha érdekel :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#219) hoffman_ válasza BITBOYS (#218) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszi az ajánlatod :D De nem olvasok én annyit :N :D Filmekre se tudok elég időt szakítani, pedig azokat jobban szeretem...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#220) Pitterix válasza BITBOYS (#208) üzenetére


Pitterix
őstag

Na azé', már kezdtem megsértődni..... ;)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#221) BITBOYS válasza Pitterix (#220) üzenetére


BITBOYS
addikt

:) Gyere gyakrabban

hoffman_: Azt mondtad olvasni jó! :P

És egy kis On: A bikinievő Homokcápa az évtized horrorja :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#222) Crystalheart válasza BITBOYS (#221) üzenetére


Crystalheart
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#223) hoffman_ válasza BITBOYS (#221) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem tagadom, ezen állításom még mindig tartom :) A cápás förmedvényt Crystal jól véleményezte :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#224) Pitterix válasza BITBOYS (#221) üzenetére


Pitterix
őstag

Ez komoly, csöcs legyen oszt jóvan. :D

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#225) BITBOYS válasza Pitterix (#224) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha lesz egy eseménytelen, szánalmas, világvége hétvégén talán megnézem :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#226) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Két remek hír e napra: Újra összeáll a Monty Python, Nyerjen már végre DiCaprio is Oscar-díjat

Boldog szülinapot nekem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#227) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Red Tails

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#228) hoffman_ válasza BITBOYS (#226) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen? Isten éltessen :K

(csóri DiCaprio... )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#229) BITBOYS válasza hoffman_ (#228) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ó, be se néztem:)

Köszi! :D

Íme a mai lényeg: Itt a Torrente 4 magyar teasere :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#230) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ezt látnom kell: Hugo :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#231) Pitterix válasza BITBOYS (#230) üzenetére


Pitterix
őstag

Még nem mertem kikölcsönözni.
Pedig biztos bejönne az én gyermeteg lelkemnek.... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#232) BITBOYS válasza Pitterix (#231) üzenetére


BITBOYS
addikt

:) nekem is az van, szinte azonnal megfogott.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#233) Pitterix


Pitterix
őstag

The Lord of the Rings Symphony

A hideg kiráz, ha hallgatom.
Ezt is megcsinálhatnák 3d-ben, tuti moziban nézném újra.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#234) hoffman_ válasza BITBOYS (#232) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hogy állsz a Hugo-val? És az mit szólsz az eredményekhez? :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#235) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Imádtam ezt a rajzfilmet, még most is beleborzongok a képek láttán, annyira magával ragadott a történet és a látvány..
Mœbius úgy rajzolt, mint egy Isten, Kritika 83-ból

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#236) BITBOYS válasza hoffman_ (#234) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia!

Még nem tudtam megnézni, de be van tárazva :) Sajnálom, hogy csak technikai díjakat kapott, igazából a történethez még nem tudok hozzászólni. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#237) BITBOYS


BITBOYS
addikt

TRON Dance
Ez nagyon ütős :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#238) hoffman_ válasza BITBOYS (#237) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Uhh.... Ez nagyon komoly volt. Én nagy TRON-fan vagyok, és igaz, hogy ez inkább csak névrokon, de eszméletlen produkció volt :K

Azóta se néztem meg a Hugo-t, valahogy nem visz rá a lélek :DDD :( Előbb fogom megnézni terv szerint a Transformers majd Gyűrűk Ura trilógiát sokadszor, meg a Barátság Extrákkal, és hasonló töltelékfilmeket... Én kibuktam az Oscaron, idén talán a legjobban, nem is bosszantom magam a jelöltekkel. Nem is tudom, hol olvastam, de passzentos mondóka: "Tavaly elég volt dadogni, idén már néma filmre volt szükség." Van benne valami, pedig a Király beszéde tetszett - bár nem neki adtam volna. Ez jól összefoglalja, csípem a srácot amúgy is, jók a videói általában.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#239) Algieba válasza hoffman_ (#238) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

A Hugót én se fogom megnézni. Mesterkélt hatású. :(

Ellenben a Prometheus az ajánlója alapján nagyon tetszik. Ritkák a kiváló sci-fik.

Tim Burton is meglepett (végre), a Dark Shadows szórakoztató sötét komédia lesz. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#240) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A Gladiátor rendezőjének filmje a cunamiról

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#241) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egy vérbeli klasszikus: Strange Days - A halál napja :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#242) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Iron Sky
Látnámmár :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#243) hoffman_ válasza BITBOYS (#242) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, ez elég vad, de egy nézést én is adnék neki :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#244) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nahát, lassan nekiesek az Aliens bd mozinak, holnaptól pedig meglesem A cég című sorozatot.
sogood :)

(#243) hoffman_: Hoppsz, észre se vettelek..mit bujkálsz :D
Megnézted a filmet? Hányszor?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#245) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#246) hoffman_ válasza BITBOYS (#244) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Gyáj, volt ápdét, most veszem csak észre én is :D Nem, még nem néztem, de akkor ezek szerint kijött már. Akkor most gyorsba utána is nézek :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#247) Arnold2


Arnold2
őstag

Banyek, én erről a topicról miért nem tudtam eddig.. Pedig mennyi filmet láttam már azóta :)

(#248) Arnold2


Arnold2
őstag

Expendables 2

Huh, ezt a filmet minden velem egykorú vagy idősebb pasinak kötelezővé tenném. Hozott mindent amit elvárható volt: töménytelen jobbnál jobb akciók, gázos párbeszédek, jó bunyó jelenetek, humor és töménytelen jobbnál jobb akció!
5en mentünk, 1 nő 4 pasi felállásban és mind az ötünknek nagyon tetszett a film. A leányzó a nagyon véres jeleneteknél, kicsit meg meg rezzent, de ő is abszolút jól mulatott :)
Srácok ha tehetitek nézzétek meg. Amennyire tudja visszahozza a régi JCVD/Chuck Noris/Sly filmek hangulatát immáron modern köntösben.
Szinkron nem volt rossz, de ezt a filmet biztos megnézem még legalább egyszer eredeti hangon.

Aréna pláza ViP terem

Gondoltunk adunk az életérzésnek és befizetünk ide egyszer, hogy meglássuk milyen. Az ár 3600 Forint. Bemenni a film kezdete előtt fél órával lehet (egy perccel sem hamarabb). Ekkor egy bár szerű kis előtérbe kerülsz ahol bőrgarnitúrabán tudsz helyet foglalni. A pultnál kérhetsz bármit ami a normális büfében (nacho/popcorn/különböző üdítők/csokik etc) de ezen felül van még alkohol is. Én kétfajta pezsgőt láttam, volt sör is (azt hiszem Dreher) valamint pár középkategóriás üveg bor (egy Irsai Olivért kiszórtam). Ami még extra itt, hogy van egy szolid kis svédasztal. (Feltételezem, hogy a helyi Tesco-ból vásárolt) különböző szeletelt zöldségek, szalámi, sonka, sajt valamint olívabogyóból és fetasajtból álló falatkák fogadták az arra tévedőt. Volt még toast kenyér is amire a már írt dolgokat pakolhattad. Valamint volt még egy édességes tál, különböző Győri termékekkel.

Fél órád van, hogy fogyassz a dolgokból (illetve maradhatsz tovább is, de akkor lemaradsz a filmről :) ). Én szinte végigkóstoltam mindent, és a film előtt kértem két nacho tálat és egy fél liter gyömbért (ami kellemesen kitartott a film végéig). A kiszolgálás egész végig korrekt és kedves volt.

A terem egy 40 piros fotelből álló kis terem volt. A foteleknek külön állítható volt a lábtartója és a háttámlája. Volt is nagy öröm mikor felfedeztük ezt :) A vászon a terem méretéhez igazodva nem volt túl nagy, de nem panaszkodom, mert szerintem elegendőnek bizonyult. A film minősége hagyott egy kis kívánnivalót maga után (kicsit szemcsés volt) de a film maga kárpótolt ezért :)

Nna ennyi.

Nemrég megnéztem még a The Hunger Games -t. Kellemesen csalódtam. Egynek elment, de sehol sem húztam a számat, hogy ejj legyen már vége. Bár kiszámítható volt az első pertől fogva, de valamiért ez nem zavart.
A film után megkérdeztem a lakótársam, hogy mi lesz a következő két részben (ő olvasta a könyveket) és azt állapítottam meg, hogy kissé túl sok áthajlás van a Battle Royal-ból (amit viszont én olvastam könyvben). Koppintás vagy sem kíváncsi vagyok a 2. és 3. részre.

(#249) BITBOYS válasza Arnold2 (#248) üzenetére


BITBOYS
addikt

Arnold koma, Te aztán jól eltűntél a porondról. Még jó, h ránéztem erre a topikra :D
Mi van veled?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#250) Arnold2 válasza BITBOYS (#249) üzenetére


Arnold2
őstag

Láthatod megvagyok, VIP termekbe járogatok. :)
Semmi extra, továbbra is nagy filmbuzi vagyok, bár mostanság talán egy kicsivel kevesebb filmet nézek (inkább sorozatokat szoktam mostanság).
Elköltöztem otthonról most már a saját lakás kényelmében nézhetem a ZS és nem ZS kategóriás filmeket.
Röviden ennyi :)
Veled?

Nemrég néztem meg megint 3 fimet, ha lesz időm beírom ide, hogy mik és milyenek voltak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.