Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dluinet válasza Crystalheart (#45) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha nem a szokványos második világháborús filmre vagy kiváncsi, akkor nézd meg A rémkirályt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#52) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az Avatar 2-ben feltámad Sigourney Weaver

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#53) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Itt a This Means War trailere
mellesleg a szemöldöke sem kutya...:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#54) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Eddig bukás A dolog: 8,7 millióval nyitott A dolog remake-je

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#55) adalbert1 válasza BITBOYS (#54) üzenetére


adalbert1
veterán

Én ezen nem csodálkozom, ugyanis az eredeti pár technikai részlet kivételével még mai szemmel is nagyon egyben van, nem hiszem hogy azt a hangulatot akár csak meg is tudják közelíteni.

(#56) BITBOYS válasza adalbert1 (#55) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, tökéletesen igazad van. Gyerekként mondjuk más volt, de telekakkantottam a gatyámat alatta :D

Zombit öltem Brad Pitt filmjében

"A World War Z orosz zombijait csak pajzsfalba állva, botokkal lehet leverni. Tilos angolul káromkodni a forgatáson, mert a korhatár állítólag 12-es lesz a véres-belezős zombifilmekhez illő 18-as karika helyett. Statisztabeszámoló.

Viccnek is rossz :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#57) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kellemesnek tűnik: The Devil Inside

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#58) zoo8800


zoo8800
veterán

Torrente 4: Halálos válság.
Várós nagyon :B

rip and tear, until it is done

(#59) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mad Max: Fury Road - forgatás tavasztól

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#60) Huma válasza zoo8800 (#58) üzenetére


Huma
addikt

Már vagy egy hónapja láttam. Feliratosan.
José Luis Torrente a Császár! :R

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#61) jookomak válasza Huma (#60) üzenetére


jookomak
őstag

Én megvárom a szinkronost, Csuja hangjával az igazi!

(#62) Crystalheart válasza BITBOYS (#56) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Banyek, a tömegjelenetekhez eredeti hangot fognak használni? Előre látom a bukást. :DDD

Elvileg majd engem is hívnak statisztálni, de még nem telefonáltak. Nem örülök, minél később, annál hidegebb lesz éjjel...

(#63) Huma válasza Crystalheart (#62) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem azért nem szabad angolul káromkodni, hogy ne lehessen szájról sem leolvasni.

Híresek vagyunk vazze: [link]

Mondjuk érdekes, hogy ha valaki magyarul szólal meg egy filmben az vagy terrorista vagy bűnöző vagy démon (új ördögűző). :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#64) Crystalheart válasza Huma (#63) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szájról, a tömegjelenetben... :D Hát ha ez volna a legnagyobb baki egy ilyen filmben, akkor szép volna. :D

(A jelenetből ki értette az egészet, amit mondanak? :P Nemtom, ha én teszemaszt finn maffiózókat akarnék a filmbe, akkor legalább megkérdeznék egy finnt, hogy lehet-e érteni... Tudom, tudom, amerikaiaknak készül.)

[ Szerkesztve ]

(#65) Huma válasza Crystalheart (#64) üzenetére


Huma
addikt

Vannak süketek akik elég jól tudnak szájról olvasni. Ha véletlenül benne marad a filmben egy olyan jelenet ahol le lehet olvasni szájról egy "Fucking Zombies"-t akor 12-ről 16-ra minősítik át a filmet.

Az egészet nem érettem, de ha jól emlékszem a filmben nem magyar terroristák voltak. Lehet csak azért beszéltek ennyire eltorzítva, hogy ne lehessen felismerni és az amcsik azt higgyék hogy tényleg afgánul (vagy hogy) beszélnek a filmben.
Az egy dolog, hogy mi magyarok felismerjük (épphogy) az eltorzított szavakat, de erre a többi nemzetnek a leghalványabb esélye sincs. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#66) Crystalheart válasza Huma (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ami még poén a nyugati filmekben, hogy rendszerint ha van egy hazánkban játszódó jelenet, mondjuk piac, akkor jellemzően óbégató, bazári hanglat uralkodik. Mintha már Közel-Kelet lennénk. :D

(#67) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Betelt a cérna, elfogyott a pohár.. :DDD
JEDI VAGY X-MEN?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#68) Huma válasza BITBOYS (#67) üzenetére


Huma
addikt

Jópofa. Én is láttam. Gondolom te is a népszámlálós topicban linkelt videóról keveredtél oda. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#69) BITBOYS válasza Huma (#68) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen :D
Bár eddig is láttam, hogy posztolgatják, de csak most néztem meg :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#70) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Matt Reeves rendezi a The Twilight Zone új filmváltozatát

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#71) adalbert1 válasza BITBOYS (#70) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan ezt a rendezőt nem ismerem, de erre kíváncsi leszek. A sorozatot sose néztem, de a filmnek nagyon egyedi hangulata volt, nekem tetszett. Azon viszont bukhat a dolog hogy 1 történetet bővítsenek ki másfél órásra...

(#72) BITBOYS válasza adalbert1 (#71) üzenetére


BITBOYS
addikt

Engem is a hangulata fogott meg, pont ezért érdekel mit hoznak össze belőle :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#73) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Valaki dobjon egy privit pls jó minőségű Captain Americaval kapcsolatban :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#74) zoo8800 válasza Huma (#60) üzenetére


zoo8800
veterán

Engem magyarul érdekelne, vagy esetleg angolul (ha hamarabb jön ki angol szinkronnal), de spanyol hanggal sehogy se lenne az igazi :)

rip and tear, until it is done

(#75) BITBOYS


BITBOYS
addikt

AztaQ..

Chronicle-előzetes

Valóban váratlanul érkezett

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#76) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Rég jártam sajnos a gyáriban, mi történt, hogy erre jutottál?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#77) BITBOYS válasza hoffman_ (#76) üzenetére


BITBOYS
addikt

Semmi extra, kinőttem a topikot :D

Csekkold a fenti trailert, szerintem állat :Y

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#78) hoffman_ válasza BITBOYS (#77) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kis egoista :DDD

A tréler elég meredek. Láttunk már pár hasonló sztorit, de még akár valami jó is kisülhet belőle. Van benne feka, olyan rossz már nem lehet :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#79) BITBOYS válasza hoffman_ (#78) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szuperképességem azt súgja jó lesz :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#80) darál0w válasza BITBOYS (#75) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát ez krva jo lesz...

pedomacin besz@rtam :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#81) Kassadin válasza mephi666 (#11) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha esetleg egyesek nem chat topiknak használnák, akkor nem lenne olyan most, amilyen...
Én már egyszer leírtam, hogy mit gondolok erről ott, de nem igazán érdekli az ott érintetteket. Én meg most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, azt csinálnak, amit akarnak. Megpróbálom szűrni a hozzászólásokat is, tudom, kiét nem kell elolvasnom... :U

BITBOYS: Miért nem írsz inkább az eredeti topikba? Vagyis ezen kívül? Már szinte alig írnak oda olyanok, akik filmkritikákat fogalmaztak meg azóta, amióta regeltem és látogatója vagyok a topiknak. Szerintem nem ez a megoldás, de ahogy érzed. ;)

[ Szerkesztve ]

(#82) BITBOYS válasza Kassadin (#81) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szóval igazából leszarod, hát köszi szépen :D

Viccen kívül egyelőre ez van, de biztos nem tudom majd megállni, hogy oda is kommenteljek :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#83) Kassadin válasza BITBOYS (#82) üzenetére


Kassadin
addikt

Mindennap menjek modkerbe, aztán meg én leszek a gerinctelen féreg, hát köszönöm szépen... :U Nincsen nekem ehhez kedvem, az az igazság.

[ Szerkesztve ]

(#84) Huma válasza BITBOYS (#75) üzenetére


Huma
addikt

Jónak tűnik. Amerikai Akira. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#85) BITBOYS válasza Kassadin (#83) üzenetére


BITBOYS
addikt

jaaa, én az utolsó mondatod miatt írtam, amit odaszerkesztettél :)
Az, hogy mi folyik az eredeti filmvilágban számomra lényegtelen, engem tényleg csak az állandó spoilerezés zavart.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#86) Kassadin válasza BITBOYS (#85) üzenetére


Kassadin
addikt

Oh, teljesen félreértettelek akkor. Bocs, tesa.

(#87) hoffman_ válasza BITBOYS (#85) üzenetére


hoffman_
nagyúr

;]

btw.

Mikor legutóbb filmvilágoztam, akkor volt szó valami topictaliról. Abból lett valami? Vagy esetleg itt érdemes elkezdeni szervezni? :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#88) Kassadin válasza hoffman_ (#87) üzenetére


Kassadin
addikt

Tibi akarta anno, de nem lett semmi sem belőle.

darál0w: Lehet. De annak is az lett az eredménye, mint a fentinek.

[ Szerkesztve ]

(#89) darál0w válasza Kassadin (#88) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem a tiédet olvasta? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#90) BITBOYS válasza hoffman_ (#87) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez csak egy kis pont az eredeti topikhoz képest, ha valaki komolyan le tudja szervezni a találkozót akkor én is szívesen elmegyek rá :)
Szerintem ott kellene elkezdeni a szervezést, sokkal többen vannak jelen :)
Eddig 1x sikerült összehozni, a T4-re, az jól sikerült.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#91) Kassadin válasza BITBOYS (#90) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem menjünk át (hm) Tibihez. :DDD

hoffman_: UHHH :Y Jó ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#92) hoffman_ válasza Kassadin (#91) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor már Integrához, ha megvan már a projektora :DDD

BITBOYS:

Áh, nem gondoltam komolyan én sem, hogy itt kezdjük :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#93) darál0w válasza hoffman_ (#92) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Integrához akkor egy TF4 premierre. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#94) hoffman_ válasza darál0w (#93) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jó, akkor szerintem ezt meg is beszéltük :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#95) BITBOYS válasza hoffman_ (#94) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pacsi! :DDD
Részemről is ok :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#96) Kassadin válasza hoffman_ (#94) üzenetére


Kassadin
addikt

Kíváncsi vagyok, ő mit fog ehhez szólni.

(#97) hoffman_ válasza Kassadin (#96) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ó, ne aggódj, szerintem tetszeni fog neki az ötlet, sőt mitöbb, furcsállom, hogy nem ő maga dobta be! :D

BITBOYS:

Pacsi ment vissza is, jól összehoztuk :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#98) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tegnap este volt A remény rabjai a dunán, ismét megnéztem...szeretem ezt a filmet.

"néha azért szomorú vagyok, hogy Andy elment; de tudom, hogy van madár mely nem bírja a kalitkát, túl ékes a tolla és amikor elrepül, örülsz hiszen bűn volt bezárva tartani... mégis, minden szürke és unalmas marad utána.
Azt hiszem...egyszerűen, hiányzik a barátom."

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#99) hoffman_ válasza BITBOYS (#98) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem olyan régen(~3 hónapja) néztem meg a drágámmal én is. Imádom, pazar film. Én tudtam, hogy nagyon jó lesz, de nem számítottam rá, hogy neki is ennyire tetszeni fog :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#100) BITBOYS válasza hoffman_ (#99) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na igen, barátnővel a legjobb nézni, de egyedül is felemelő :K

Lassan érkezik egy zombis animációs film, részemről várós: ParaNorman (2012)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.