Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Daybreakers egész jó film volt.
Azért írom be ide nehogy elfelejtsem a címét, bár így már paradox kicsit :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#152) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Christian Bale utoljára volt Batman..és ő volt a legszimpatikusabb denevérember :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#153) Motion_Blur válasza BITBOYS (#152) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Inception óta nem vártam semmit így mint a trilógia befejező részét :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#154) BITBOYS válasza Motion_Blur (#153) üzenetére


BITBOYS
addikt

A párost ismerve, gondolom mindent beleadtak az utolsó részbe :C
Várom én is... :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#155) jookomak válasza BITBOYS (#154) üzenetére


jookomak
őstag

Nekem a régi széria valahogy sokkal jobban bejött, mint az újak. Tim Burton csinálta a 2 legjobb Batman-t. Persze szerintem. Sötétebbek, komorabbak, hangulatosabbak számomra.

(#156) hoffman_ válasza BITBOYS (#154) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is nagy reményeket fűzök hozzá, sajnos nem tehetem meg, hogy mindent polcra tegyek, ami tetszik, de az első kettő megvan dobozban :) És fura mód egyébként nem félek, hogy elcsesznék, szerintem nincs az az isten, hogy rossz lesz.

Az új szériát imádom, talán jobban, mint a régit, de abból az első kettő rész azért odvág, meg kell hagyni, azok toplistásak.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#157) BITBOYS válasza jookomak (#155) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem a régiek annyira nem tetszettek, inkább bohókás volt, mint valami akció/filmvígjáték, viszont a Nolan féle megváltoztatta a hozzáállásom :K

hoffman_: Így van, nem tud hibázni ez az ember :N

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#158) hoffman_ válasza BITBOYS (#157) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szerintem a legelső, Jack Nicholson/Michael Keaton minden volt csak bohókás nem :P Az eszméletlen jól hozta a Batman feelinget. A másodikat sose szerettem, mert amikor először láttam pici voltam, és összeszartam magam a pingvintől, és azóta se szeretem :D De tart az elsőhöz érzésre, még azért jó. A következőn már érezhető a puhulás, Jim Carrey ide, Tommy Lee Jones oda, az ezt követő meg egy rakás szar volt. Pedig a neveket pakoltál abba is, Clooney, Schwarzenegger, Uma Thurman, oszt mégis olyan lett, amilyen...

Egy szó mint száz, JA, az új széria epic :D De a legelső szerintem tartja magát akkor is.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#159) BITBOYS


BITBOYS
addikt

John Carter
Pixar története során először élő szereplőkkel készít filmet..
Brutáljólnézki :C csak van benne Avatar, Star Wars..
imdb

hoffman_: Részben egyetértek veled :P :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#160) Crystalheart válasza BITBOYS (#159) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tényleg jól néz ki, ezek után már csak a forgatókönyvet ronthatják el - de talán ha regényadaptáció, akkor nem annyira. :)

(#161) BITBOYS válasza Crystalheart (#160) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez is Imax nézős lesz :K

És a nap fénypontja: Jön a Csillagközi invázió remake :C

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#162) Crystalheart válasza BITBOYS (#161) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Attól azért lehet egy kicsit tartani. Az első rész nem volt gáz scifi a maga idejében (a többit tekintsük semmisnek), úgyhogy azon könnyű rontani, CGI ide vagy oda.

(Én nem szeretem az IMAX-et. A film képkockáinak festményszerű kompozíciójába nekem, és a legtöbb filmművész szerint bezavar a mélység. Valami művészit elvesz belőle. Persze, ha még nem megy addigra ki a divatból, én is használni fogom, mert jelentős extra profitot jelent a parasztvakítás. :D)

[ Szerkesztve ]

(#163) BITBOYS válasza Crystalheart (#162) üzenetére


BITBOYS
addikt

Miért? Avatarnál működött a dolog, mondjuk a TF-nél már nem, de azt inkább hagyjuk. :)
Annak viszont örülök, hogy nem vetették be végül a szagos mozit -mikor illatanyagot permeteznek az adott képkockához megfelelően a nézőtérbe-...itt pl. főleg Zion városára gondolok a Mátrixból :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#164) Crystalheart válasza BITBOYS (#163) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jó ég, egy film végére mi lenne egy teremben... :DDD

Hmm, Avatar nehéz ügy, mert túlzottan épít a drága effektekre. Szerintem az újdonság varázsa, hogy úgymond működött, jól elterelte a figyelmet arról, hogy egy Pocahontas scifi. De ott van pl. a 300, amiről egy újabb bőrt akarnak lehúzni a 3D-s újrakiadással, szerintem vétek volna, de hát a pénz nagy úr. Annak a filmnek tetszőleges képkockája önmagában egy festmény.

(#165) Huma válasza BITBOYS (#100) üzenetére


Huma
addikt

Átjöttem én is ide. Az eredeti filmes topicot pár rosszarcú egyén szétoffolta. Szerencsére Kassadin felnyomta őket a modiknál. :D

Nekem erről az animációs filmről a Coraline ugrik be. Már láttad? Mondjuk zombik nem szerepelnek benne, de elég ütős.
Vagy ami stílusban leginkább hasonlónak tűnik hozzá az a Rém Rom

De ha már animációs film akkor két nem éppen gyerekmese: 9 és a Mary and Max
Mindkettő nagyon jó.

vazze: Valamit benéztem, de nagyon. Nem az utolsó oldalra ugrottam.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#166) Huma válasza BITBOYS (#163) üzenetére


Huma
addikt

Én jópár éve voltam 3D-s moziban a Westendben. Ott voltak nagyon fain megoldások.
Pl a székek minden irányban mozogtak. Amikor pl egy űrhajóval száguldoztunk akkor nagyon hatásos volt ahogy a kanyarokkal együtt dőlt a szék.
Aztán mikor harcoltunk a szörnyek ellen az is nagyon brutális volt. Rengeteg apró ki robotpók özönlött elő valahonnan és elkezdtek felmászni az emberek lábán (mármint a filmben, nem igaziból) ezt úgy érzékeltették, hogy sűrített levegővel fújkodták az emberek lábát a földről kiindulva egyre feljebb mintha épp mászna valami rajta fel.
Utána volt egy arcba ordítós jelenet. A fröcsögős fajta. És a nyálfröcsögéssel együtt vízpermetet spricceltek az arcunkba.

Nagyon megdobta a hangulatot. Kár hogy megszűnt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#167) Crystalheart válasza Huma (#165) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Heh, ezeket mind be kellene pótolnom. A 9-et kétharmadig már láttam, de a DVD-lejátszónk véletlenszerűen megállít minden lemezt, és ott megáll, azóta nem volt alkalmam újranézni gépen.

Egyébként egyedül kicsit snassz filmezni. Moziba is lehangoló egyedül menni. De nekem hivatalból kelleni fog...

Ez azt jelenti, hogy a magyar elvont filmekre is rá kell feküdnöm, haláli. Jancsó és társai.

(#168) Huma válasza Crystalheart (#167) üzenetére


Huma
addikt

A Coraline-nak eléggé beteg képi világa van. Az sem épp gyerekmese.

Szerintem komolyabb, elmélkedősebb filmeket pl jobb egyedül nézni. Nem vonják el a figyelmed a többiek.
De amúgy már én is észrevettem, hogy a csoportos filmnézés sokkal élvezetesebb lehet.

Magyar elvont film: Taxidermia :D
Kétszer is láttam csak nem tudom, hogy miért. Egyszer is sok volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#169) Crystalheart válasza Huma (#168) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jaj igen. Elárulom, hogy az egyik felvételiztető tanár az SZFE rendezőin idén Pálfi György volt, a Taxidermia rendezője. Tehát ha fölvettek volna, akkor ő is tanított volna. De a filmjeik után érthető, hogy egészen alternatív szemmel nézték a beadott kisfilmemet.

(#170) Huma válasza Crystalheart (#169) üzenetére


Huma
addikt

Gondolom akkora művészlélek, hogy rajta kívül más nem is értheti meg a filmet. Persze ő is csak beszívva képes rá. :D
Komolyan mondom, hogyha van is értelme annak a filmnek akkor én nem jöttem rá.
Mindenesetre szervezhetnénk gyűjtést Pálfinak, hogy kivizsgálják valami neves intézményben mert azzal aki egy ilyen filmet elkövet valami nincs rendben ott fenn. :D

szerk: Jópár embert megkérdeztem már, de egy olyannal sem találkoztam akinek tetszett volna a Taxidermia.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#171) Crystalheart válasza Huma (#170) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hehe :D Az egyik másik tanár Szász János lett volna, aki az Ópium - Egy elmebeteg nő naplója c. filmet készítette. Ami talán anynira nem is volna gáz, mint inkább egyedi megközelítésű, de nagyon magyar-feelingű. Ez van, Szabó István nem tanít ott.

(#172) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A Men in Black 3 előzetese

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#173) darál0w válasza BITBOYS (#172) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem néz ki rosszul...és látom a poénokbol sem vettek visszább...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#174) hoffman_ válasza BITBOYS (#172) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jáááj, köszönöm! Ez nagyon felvillanyozott most! :D Imádtam ezt a filmet, amikor kölök voltam, nem is tudom hányszor láttam őket. És csinálnak 3-at, ráadásul a tréler alapján nagyon baba lesz! Zsírkirályság van :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#175) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nincs mit srácok :D

Strange Days - A halál napja mennyire jó, érdemes megnézni?

Egyik haverom muterja szerint Ralph Fiennes-ra hasonlítok :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#176) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az Alient másolja az új Prometheus-trailer
A trailer fasza :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#177) Crystalheart válasza BITBOYS (#176) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az a dob-trombita ütemes soundtrack típus manapság népszerű a scifi trailerekben. o.o Megfigyeltétek már? Pl.

(#178) BITBOYS válasza Crystalheart (#177) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, sajna nem valami eredeti az aláfestő zene, de így is kellemes :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#179) Crystalheart válasza BITBOYS (#178) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vajon melyik trailer kezdte el ezt a módit? :)

(#180) Domxc


Domxc
senior tag

Nem tudom lehoztátok e de, jön a hobbit c. film. [link]
Aki olvasta a könyvet annak inkább a Babó, ha jól tudom, vagy valami ilyesmi. :U (régen olvastam :D)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#181) Crystalheart válasza Domxc (#180) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tényleg, akartam is linkelni, amikor láttam a projekt FB oldalán. Kösz :) Érdekes lesz.

(#182) Huma


Huma
addikt

A Prometheus és a Hobbit is jónak tűnik.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#183) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Battleship Official Trailer #2

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#184) Crystalheart válasza BITBOYS (#183) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Transformers után kezd kissé unalmassá válni ez a harcirobotok vs. US hadsereg téma...

(#185) BITBOYS válasza Crystalheart (#184) üzenetére


BITBOYS
addikt

De tényleg, Liam Neeson nem is értem mit keres benne.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#186) Huma válasza Crystalheart (#184) üzenetére


Huma
addikt

Nekem ez a film a trailer alapján jobban bejön mint a transformers.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#187) Crystalheart válasza Huma (#186) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hogy milyen lesz, előre meg nem mondom, de ez kezd olyan lenni, mint A függetlenség napja után a "gonosz űrlények vs. US hadsereg" téma, sőt, ez a robotos is arra egy variáció. Persze, gondolom, ezeket Amerikában mindig jól el lehet adni, de sok tehetség nem kell a forgatókönyv-írásához, annyi szent.

(#188) Huma válasza Crystalheart (#187) üzenetére


Huma
addikt

Lehet, hogy nem kell hozzá tehetség, de az ilyen ufós, zúzós filmekre mindig vevő vagyok.
Mondjuk a Világok harca iszonyatosan pocsék lett. A függetlenség napja sem nagy szám.
De ez most látványban überelni fogja őket. Ha nem lesz olyan bugyuta mint a másik kettő akkor tuti befutó nálam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#189) darál0w válasza BITBOYS (#183) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akinek bejött a TF, annak ez is befog...akinek meg nem, annak nem. :)

mondjuk nem tudom minek még1 ilyen film...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#190) Crystalheart válasza Huma (#188) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én csak némi ötletet szeretnék, mert az már lehangoló, hogy a StarCraftnak és a Mass Effectnek egyenként jobb sztorija van, mint az elmúlt tíz év sci-fi filmjeinek összesen. Persze nem azt sajnálom, hogy azok jók, hanem hogy a többi általában béna. :S

(#191) Huma válasza Crystalheart (#190) üzenetére


Huma
addikt

Én pl rengeteg jó sci-fi könyvet olvastam már, de azok közül szinte egy sincs megfilmesítve pedig kenterbe verik majd az összes filmet.
Most olvastam el pl a Freejack című könyvet és nagyon tetszett. Ebből készült film is, de emlékeim szerint nyomába sem ér a könyvnek.
Szóval még ha megfilmesítik is a könyvet akkor is jó eséllyel elrontják. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#192) Huma válasza Huma (#191) üzenetére


Huma
addikt

Megszereztem a Freejack című filmet. Ha elég erőt gyűjtök hozzá akkor megnézem mert már igen csak homályos. Jó lenne emlékezni, hogy miért is húztam le a könyvvel szemben. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#193) hoffman_ válasza darál0w (#189) üzenetére


hoffman_
nagyúr

TF szerintem atomálatistenkirály, de ez a batlesip, egy rakás sz*r már most látom, a trélert is messzire kerülöm :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#194) Pitterix válasza BITBOYS (#183) üzenetére


Pitterix
őstag

Nos nekem tetszik.
A rombolások alapján akár Michael Bay film is lehetne.....

(#185) BITBOYS: Valószínűleg nem kevés lovettát.

(#189) darál0w: jelentkezem főnök! :B

(#190) Crystalheart: a starcraftot is el bírnám képzelni filmen, de talán megelégszem a
Warcraft-al is. Csak álljon már össze végre a stáb.

(#193) hoffman: az írásod első fele oké, de a második.... :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#195) darál0w válasza Pitterix (#194) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mire? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#196) Pitterix válasza darál0w (#195) üzenetére


Pitterix
őstag

Akinek bejött a Tf-re..... :))

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#197) Crystalheart válasza Pitterix (#194) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én félek kicsit a WarCrafttól, nemhogy rosszabbat merjenek csinálni, mit a WotLK cinematic trailere. o.O Amit a Blizzardosok cinematic címszó alatt ma csinálnak, az bőven művészet, annál csak rosszabbat lehet, vagy épp olyan jót. Ezért félek. Raimi... Hát fene tudja.

[ Szerkesztve ]

(#198) darál0w válasza Pitterix (#196) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jaaaa....hát az egyértelmű...ott vagyunk a szégyenfalon Integránál. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#199) BITBOYS válasza darál0w (#198) üzenetére


BITBOYS
addikt

Integra már saját magát is kikészíti :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#200) BITBOYS válasza Pitterix (#194) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szevasz Pitter :)

Nekem is, kell a vizuális élmény :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.