Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Sajátot, vagy a partnerét? :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) tibi666 válasza whiz (#1) üzenetére


tibi666
senior tag

csakis csupaszon.

(#3) BITBOYS válasza whiz (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mindkettőt :)
Te neki, ő neked :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Borotváról szó sem lehet. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Tim82 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig majdnem olyan jó, mint az oroszrulett. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6) whiz válasza BITBOYS (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Ő jelenleg nincs, így nem tudok nyilatkozni (amúgy rövidre nyírva hordom), de én kifejezetten szeretem, ha van ott valami neki. Semmiképp ne legyen bozont, de egyrészt szerintem szép az a kis dísz, másrészt nekem valahogy sokkal izgatóbb is úgy - de persze ettől még nem baj az se, ha csupasz. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) BITBOYS válasza whiz (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mondjuk a Japóknál ez nem kérdés.
Bozont a legdurvábbikból. :D

Tim82 :D

Vakegérke Akkor csakis szőrzetnyíró?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) <NewL>


<NewL>
addikt

borotvalas utan 3-4naposan szeretem ,magamon.
csajoknal meg egy kis vekony csikot:)

elsonek nem is neztem a blog cimet csak az robotfejet lattam,azt hittem mar avatar elmenybeszamolo lesz. inkabb azt ird majd le:)

There's an app for that

(#9) puttputt válasza BITBOYS (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Hajnyírógép. ;] :DDD
(Ő érti mire célzok, meg aki látta már az általa, személyes blogjába illesztett, róla készült fotót. :) )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) Vakegérke válasza puttputt (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

De az se nem ám. :N

Nem szívesen lennék alpári, megpróbálok óvatosan fogalmazni.
Nem mondom, hogy nálunk nem volt pucérkodás. Volt bizony, de csupán érdekességből. Aztán vissza a bozonttal, mert az jó, az kell.
Jó a mufikában turkálni, érezni selymességét símogatás közben, és maga az aktus is értékesebb, hiszen a prém is besegít az ágyéki élvezetbe.

Én "natúr" szeretem a nőket. Ha szőrös a lába, akkor szőrös, ha van kis bajuszkája, hát legyen, és a hónaljkutya sem taszító számomra. A túlápoltság egyáltalán nem vonzó számomra. Sterillé teszi az intimitást.

Eszembe jutott egy mondás.
Ki a fenének kell egy olyan **na, amelynek se íze, se bűze?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Móci


Móci
addikt

Erről nekem ez jutott eszembe hirtelen. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) ABE


ABE
őstag

(#13) Vakegérke válasza Móci (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt nem mertem linkelni. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) mephi666 válasza Móci (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is erre gondoltam :DD

én speciel csak a fejem borotválom... nőknél pedig ne legyen elhanyagolt bozont, csak ennyi számít... lehet csupasz, lehet akár 1kis csík... de az sem baj, ha csak a bikinivonalnál van leborotválva... ilyen téren nem vagyok válogatós...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Móci válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Móci
addikt

Ha ott elfér, s nem szedték le, akkor szalonképes.
Szerintem.
Borotválni max a hónaljkutyát szoktam néha. Nyáron inkább, ugyanis drasztikusan lecsökkenti a kellemetlen szagokat.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) Eastman


Eastman
őstag

Há' nem tudom elmondani, hogy tetszik. Képek jöhetnek? :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Xirtam


Xirtam
veterán

Nekem is és páromnak is csupasz úgy az igazi! :DDD :DDD

De ha kicsit borostás neki az se zavar, sőt számomra nagyon izgató és sexy ha kicsit borostás a hónaljkutyája! :C

(#18) ,,no name" Te neked elöbb felkéne nőnöd! :U ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) Vakegérke válasza ,,no name" (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor mi a búbánatos fittyfenének szólsz bele?

Sokszor hangsúlyoztad már, hogy gyerek vagy. Akkor maradj is gyerek, és ne szólj bele a felnőttek játékába.
Ez egy 16+ topic. Van itt bármi dolgod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Egorov


Egorov
aktív tag

Magamnak csupaszon, mert így kényelemes. Páromnak röviden vagy csupaszon.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyszer sikerült csupaszra leborotválni. Hát elég vicces látvány volt, engem kifejezetten zavart, valami hiányzott a nadrágomból, úgyhogy visszanövesztettem. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23) whiz válasza lezso6 (#21) üzenetére


whiz
aktív tag

A csupasszal én is így vagyok. Nem áldott meg a jó isten hibátlan (bár ez nézőpont kérdése) génekkel, meg hát amúgy is csávó lennék, szóval van arrafelé mindenfelé szőr, ha nem is olyan sok, de van. Ha én ott a cucc körül csupaszra borotválom, irtó hülyén néz ki, hogy ott van középen egy világító folt :D
Amúgy meg nem is jó, a pofámról is utálom borotválni, nemhogy onnan...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak hogy ne a háttérben folyjanak a dolgok, egy kis adalék.

Ha valaki úgy véli, hogy bárkit bárhonnan kiútáltam, szóljon. Ígérem, hogy soha többé nem szólalok meg egyetlen topicjában sem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Vladi válasza whiz (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

18+ !

Én ezzel értek egyet. Talán egérkével, de azért túl sok nem kell. Kicsi ápoltság belefér.
Viszont ez a mai csupasz kutya stílus az agyamra megy.
Mert mivel szembesülünk a szőrös punci láttán? A nő szexuális érettségével. Ez egyértelműen szexuális felhívó jelleget kölcsönöz neki. Egy szőrtelen meg a szexuális értetlenséget sugallja.
Na most egy ennyire szabados világban ne legyünk ennyire szemérmesek. :U

Jó hát most lehet jönni azzal, hogy piszkos meg ilyenek. De akkor hol a higiénia? Akár kopasz akár nem, ha nincs megfelelő ápoltság akkor az visszataszító lesz.

A másik meg: orális szex közben zavaró lehet. [Már kinek? :DD] Asszem ami a fő célpont, ott legkevésbé sem szőrös.

A nők ezt is elveszítik mi a következő? A szemöldök? Haj? Ezek is visszataszítóak lesznek 50 év múlva? :F Természetesen ápoltság kell, ahogy a hajnak is kell, meg minden másnak, de kopasz nőket? fúúúúúj :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) ABE válasza lezso6 (#21) üzenetére


ABE
őstag

De amíg nő vissza és még rövid, az egy agyrém, mert szúúúúúr! :O :DDD

Vakegérke

Hagyjad, ez ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#27) Vakegérke válasza Vladi (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyully, de lyól beszélsz! :K

Akinek van lánya, az pelenkázta is. Milyen látvány volt?
Érett fejjel, pelenkázott lánnyal emlékeimben nem akarok csupasz nunuskát látni. Persze ahogy utaltam rá, pillanatnyi szórakozásból, változatosság keresésből jöhet.
Jó buli nyomni a borotvahabot, széttúrni a prémben, és vigyázó figyelemmel borotválni. Jó buli, jó szórakozás, csak utána alíg várja a férfiembör, hogy nőjön mán az a fűcsomó.
Játék, és semmi több.

Aki higiéniára hivatkozik, annak azt mondom, hogy ott a szappan, a tusfürdő, habfürdő.

Aki csupaszon szereti, annak elfogadom álláspontját.

Vicc.
Egy nő féltékenységében állandóan átvizslatja férje zakóját, hajszálak után kutat. Egyszer nem talál egy szálat se.
Tudtam, tudtam, hogy megcsal! De hogy a kopasz nőket sem veti meg, az már perverz!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) blokad


blokad
senior tag

Bár nem vagyok még tizen hat, de már nem kell sok, szóval megszólalnék én is, ha szabad.

Szabad?!

Nekem van rajta, csak igazítva van, hogy ne összevissza legyen, hónaljban pedig, csak nyáron nincs, mert akkor sokkal kényelmesebb, és jobb szagú a történet úgy.

(#29) gamerkiller válasza Vakegérke (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:C :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#30) lezso6 válasza ABE (#26) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pfúú ne is mondd... Akkor tiszta piros is volt, viszketett, csípett, minden volt. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#31) Vladi válasza ABE (#26) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azám. Borostás punci... iíjááájj..... :O :DDD
Mit össze serceg, ha én is borostás vagyok... :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#32) mephi666 válasza Vladi (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen, ha van ott szőr, abban tényleg van valami érzéki :) jártam úgy anno fősuli alatt, hogy egyik ex nálunk aludt, aztán beültem órára és első órán még punciszőrt találtam a fogaim között... :B (és nem azért mert nem mostam fogat) ez ilyen vicces/kellemes emlék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) ABE válasza lezso6 (#30) üzenetére


ABE
őstag

Úgy döntöttem, hogy jobb az ha van mibe beletúrni, amikor Al Bundy-t játszom. :DDD

Vladi

És mit összekarmol, ha nem vagy borostás. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Eastman válasza Vladi (#25) üzenetére


Eastman
őstag

Szemöldök. :K
<-- ...nekem akkor végem. :D

Ahogy az első csinált világsztárocska leborotválja majd, az lesz Pesten a divat.

Ovis punci engem sem mozgat meg,

a bokrocska viszont wwáhhhúúúúúúúúúúúúúúúúú!!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) Vladi válasza mephi666 (#32) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát igen. Én a fotóját szoktam magamnál hordani, dehát ahány ház... :DD

(#34) Eastman:

Már az most is van. :U

Örülök, hogy sokan gondolkodnak úgy mint én. Alapítsunk szőrfan klubot. :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#36) Eastman válasza Vladi (#35) üzenetére


Eastman
őstag

PH! Light Hairy Pussy Fan Clubra gondolsz? :U :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37) Vladi válasza Eastman (#36) üzenetére


Vladi
nagyúr

PH! LHPFC! :DD

Mostmár aláírásban is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#38) SAMYka válasza Vladi (#37) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Mivel a 25-os hszel majdnem teljesen egyetertek ezert csatlakoznek en is a klubbhoz ha lehetseges es engedelmeddel en is tennem alairasba :C :R

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#39) Csemike


Csemike
csendes tag

Én nem szeretem, ha egy férfi borotválja magát, az nagyon férfiatlan... Nem szeretem a csupasz békákat. És igennnnn, a szőrös mellkas is bejövős. :DDD
A higiénia meg nem borotva kérdése, hanem szappan és melegvízé.

(#40) Vladi válasza SAMYka (#38) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nagyon helyes! :K :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#41) PHM


PHM
addikt

Csatlakozom a klubhoz. :)
Bár én úgy vagyok a "cicus"-sal, mint Gombóc Artúr a csokoládéval.
Egyedül az igénytelen, ápolatlan alfaját nem szívelem.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#42) tibi666


tibi666
senior tag

nekem még nem volt szerencsém szőrös puncihoz, de adja az ég, hogy ne is legyen. alapvető higiénia, a hónaljkutya a sintéré, a pöcörő/nuni legyen borotválva.

aki sír, hogy viszket, az tolja le kétnaponta, és nem lesz semmi gáz.

(#43) m3tr0


m3tr0
senior tag

Csatlakoznék a klubhoz, ezzel asszem mindent elmondtam. :D
Legyen bush de csak rövid/ vékonyka csík , vagy ne legyen semmi(sző). :C

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#44) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Amíg volt barátnőm odafigyeltem a fazonra (nem ő kérte, velejárója volt a dolognak, magától jött). Amióta nincs nem igazán "dizájnolom" :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45) whiz válasza tibi666 (#42) üzenetére


whiz
aktív tag

A borotválkozás nem az alapvető higiénia része. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#46) tibi666 válasza whiz (#45) üzenetére


tibi666
senior tag

nálam igen, aki meg a dzsungelpuncira izgul, az így járt.

(#47) Lenry


Lenry
félisten

amikor anno sor került arra, hogy akkor most hogy is legyen, akkor megbeszéljük, hogy borotváljuk mindketten, mert mindkettőnknek úgy tetszik.
azóta is tartjuk magunkat ehhez. ha kicsit borostás, az nem zavar, ha meg rég láttuk egymást, akkor az se érdekel, ha bozótvágóval kell menni :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#48) Tim82 válasza Lenry (#47) üzenetére


Tim82
nagyúr

akkor az se érdekel, ha bozótvágóval kell menni

Úgy az igazi kihívás ám, a bozót a modern kor erényöve, amin az elszánt férfinak macsetével vagy lángszóróval át kell vágnia magát, ha el akarja érni kitűzött célját. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49) Lortech


Lortech
addikt

Mikor milyen, pont úgy jó. :))

Thank you to god for making me an atheist

(#50) puttputt válasza ABE (#12) üzenetére


puttputt
őstag

Jah, hát nekem volt ún "metroszexuált" ismerősöm. :D
Egyszer poénból kértem valami ütős pacsulit tőle, mert randira mentem (nőnemű egyénnel). :DDD
Nem tudom, ő fazonírozta-é - pfujjj... mindjárt brofáf :U -, de szerintem biztosan.
Az érdekes, hogy amúgy nem volt ferdült hajlamú, csak hát... túlontúl igényes.

---

Nos..., [link] :DDD

---

#32: Csak nem belekerült a levesbe? ;] :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.