Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) d@vee


d@vee
őstag

Ha szerinted sértő, vagy stb..jelentsd.

Ja

(#2) tboldi


tboldi
nagyúr

A blogbejegyzés címe alapján én valami ilyesmire gondoltam. :D

(#3) #77646080


#77646080
törölt tag

[link]

Megfelelő képzettség és engedély birtokában hazánkban is legális a lőszer újratöltése. Ugyanígy az Egyesült Államokban sem ütközik törvénybe.

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Élvezd ki míg az internet szabad.
Nem biztos hogy sokáig az marad.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) BITBOYS válasza tboldi (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

:D
Alap

(#3) German_TD Csak régebben mindig ment a balhé, hogy a yt-ról szedték az információt a robbanószerek és hasonlók elkészítéséhez, ezért tartom érdekesnek.
Aztán lehet én tartom csak rendellenesnek, akkor viszont velem van a probléma :) ezt is el tudom fogadni.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) icemad válasza BITBOYS (#5) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Annak idején a seregben is volt erről szó. Gyermekkoromban meg vadásztunk is nagyapámmal.
Nem igazán értem mi ezzel a gond.
Késélezős videó is van fent...

(#7) BITBOYS válasza icemad (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha rendben van ez így akkor lehet csak én vagyok érzékeny az ilyesféle tartalomra, csak kíváncsi voltam/vagyok mások véleményére is.
A cukor/macskaalom rakéta videóját le is mentettem :) Elvileg 2km magasságig jutottak vele :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) icemad válasza BITBOYS (#7) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem értem a problémádat ezzel kapcsolatban... De ez ellen nem tudsz mit tenni. Nem a fegyverek ölnek embert. Az emberek ölnek embert.

(#9) #33253120 válasza BITBOYS (#5) üzenetére


#33253120
törölt tag

Más kultúrkör, máshogy szocializálódott emberek.
Valakik szerint meg mi vagyunk drogosok, hiszen itt szabadon lehet mákot termelni, barbárok, mert a kutytápba való pacalt is megesszük, meg ilyesmi.
És akkor valaki kérdezzen már meg egy hívö indiait egy marhavágóhíddal kapcsolatban.

(#10) icemad válasza #33253120 (#9) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+1
Van egy marokkói kollégám, szabályosan rosszul lett, amikor a falusi disznóvágásról meséltem neki... Akkor meg teljesen kész lett, amikor elmondtam, hogy mibe töltjük a hurkát. :D

(#11) BITBOYS válasza #33253120 (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

Például ha rendelkeznék lőszer újratöltési engedéllyel, feltölthetnék ilyen videót mo-ról is?
Gyakorlatilag komplett segítséget nyújtok az éles lőszer elkészítéséhez teljesen nyilvánosan.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) #77646080 válasza BITBOYS (#11) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az általam korábban linkelt dokumentum is teljesen nyilvános - nem egészen egy percet igényelt, hogy a Google rátaláljon és én beillesszem a linket. 😀

(#13) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Igazából Zolibá is egy érdekes YT videós, az utolsó feltöltése a Tömlősajttal töltött lángos..szóval itt már érezni, hogy megszenved vele. Kényelmetlenül éreztem magam miközben néztem, de csak nem bírtam ki vigyorgás nélkül, főleg mikor megláttam ezt a kommentet "Cézá bodog lesz ma:D"

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez a srác is egy érdekes forma :) ILLEGAL FREEDOM: Journey Across Switzerland

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Anatoly: Crazy cleaner :D

Semmi közöm a testépítéshez, de ebben a formában kihagyhatatlan :D
Tegnap jött szembe yt-on, gondoltam talán másnak is tetszik majd..

[link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ha valakit meg kellene neveznem a YT-ról, aki igazán és ténylegesen nagy kedvenc akkor az ő lenne.
Egyszerűen imádom a videóit, egy igazi zseni a maga módján :D
Most is letett valami igazán érdekeset, különlegeset az asztalra közútra :D

colinfurze:

The FUTURE of PIZZA Delivery: [link]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.