Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hmm... mi lesz ha kb 1.5hét múlva elfogy a hely a térképen? :) akkor jön a konkrét oldal meg trailerek meg minden? nagyon remélem :D miért csigázzák ennyire a népet profi módon? el tudom képzelni, mit gondolnak a weblap fejlesztői minden nap, amikor feltesznek 3-4fiktív cikket: "na, a sok kis köcsög csámcsoghat 1napig megint, mi meg jót röhögünk a fejükön" :DD szerintem ha idén kijön a játék, akkor g.o.t.y. esélyes :) csak nehogy véletlenül elszúrják... mert volt anno egy max payne, ami stílust teremtett... istentelenül jó volt az első rész, a második meg hipphopp kijött és számomra unalmas és monoton lett :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Quiksilver válasza mephi666 (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

szívemből beszélsz ;]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Várom! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Valami itt nagy mozgás van a bioshock 2 terén. Sztem az első rész sikerén is túl fognak lépni októberben
Elég misztikus stílussal csinálják a fejlesztők ezt az új honlap dízájnerét.

[ Szerkesztve ]

(#5) Quiksilver válasza bishoplogan (#4) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Mint mephi666 is említette lehet, hogy felcsigázzák a rajongókat a képekkel majd mikor elfogy a hely robbantanak egy videóval... az lenne ám csak az igazi :K

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#6) mephi666 válasza bishoplogan (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy vagyok vele, hogy a motorhoz ha nem nyúlnak hozzá, azzal még most sincs gond... a fejlődésrendszer is jó nagyon... (még az sem lenne baj, ha kicsit bonyolítanának rajta, hogy ss2-höz jobban hasonlítson...) a sztorira meg figyeljenek oda, mert csak azzal szúrhatják el, ha monoton és sablonos lesz... de ahogy látom eléggé odafigyelnek rá (pl a honlap miatt is)... tehát szerintem 95%, hogy brutálisan jó, többször újrajátszható lesz, mint az első rész... és 5%, hogy valamit csúnyán elszúrnak és nagy csalódás lesz az egész...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Prof01


Prof01
veterán

Érdekes, de nekem még mindig kevés. :D :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) Enton


Enton
addikt

Egy kis plusz info:

A teaser oldalon található térkép végleges kinézete

Plusz:

Ez viszont lehet csak kamu, nekem nem sikerült összehozni, de nem is szenvedtem vele sokat. :B

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) Quiksilver válasza Prof01 (#7) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ennyi kép meg infó is?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10) Prof01 válasza Quiksilver (#9) üzenetére


Prof01
veterán

Hát én inkább vmi mozgóképre várok. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) #72042496 válasza mephi666 (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Csak írják meg profibb módon, mint az első részt, mert azzal Vista alatt rengeteget lehetett szívni. Ha az nem lett volna, biztos, hogy megveszem én is, de így... majd talán a második részt. :)

(#12) mephi666 válasza #72042496 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

neked mi volt a gondod vista alatt? én 185.20-as nv driverrel a leírásomban szereplő konfigon 1280-ban fullon játszottam végig egymás után 2szer 32bites vistán és sehol semmi problémám nem volt... win7en még nem próbáltam :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Prof01 válasza #72042496 (#11) üzenetére


Prof01
veterán

Én elég keveset szívtam, csak beraktam a meghajtóba és már játszottam is. (x360) :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) #72042496 válasza mephi666 (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

64 bitesen néztem, s leginkább az, hogy betöltött a játék, s nem volt hang. Több megoldási javaslat is született rá, nekem a kompatibilitási mód segített. Csak akkor meg hajlamossá vált véletlenszerűen kifagyni. Mikor fagyás után újra elindítottam, mindent alapértelmezetre állított. Kompatibilitási módban pedig nem nyúlhattam a beállításokhoz, mert akkor azonnal kifagyott.

Nem voltam egyedül, a fórumokon sokan háborogtak ugyanezek emiatt. A legutóbb nézett patchben sem javították. Kár, pedig nagyon hangulatos játék, simán megérné a pénzét. De így, így nem. :(

Prof01:

Nálam meg szebb volt a grafika. Már amikor működött a játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) nrgia válasza Enton (#8) üzenetére


nrgia
őstag

Azt hittem nokia logot látok. :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#16) Quiksilver válasza #72042496 (#14) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Erre nem adtak valami Hotfixet? mert haveromnak már vagy másfél éve 64bites Vistája van és él hal a Bioshock-ért. Nála nem volt gond pedig aztán a konfigja nem egy high-end kategória

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17) #72042496 válasza Quiksilver (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem sajnos. :( Valakinél teljesen jól megy, én peches voltam. X-Fi esetén panaszkodtak sokan a hangproblémára, nekem Xonar-om van, azzal is előjött.

[ Szerkesztve ]

(#18) Morden24 válasza #72042496 (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Érdekes. Én x64-es Vistán toltam a Bioshock-ot, eleinte még egy X-Fi Gamer karival, aztán váltottam Xonar D2X-re, soha nem volt ilyen gond (konkrétan az ATi hotfix kellett nekem, azon kívül ment a játék simán), bár egy-két kilépésre én is emlékszem, de minimális volt.

Deus Ex 3, Bioshock 2 hmmmmm... idén még én is fogok FPS-ezni :DD

Sectumsempra - For Enemies

(#19) Morden24 válasza #72042496 (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

[Duplo]

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20) zsolt1129 válasza Morden24 (#18) üzenetére


zsolt1129
addikt

Emlékszem még anno egy Ati x1600 Pro-val toltam hotfix nélkül. Nekem az 1.1-es patch teljes mértékben orvosolta a kilépkedéseket.
Úgyhogy várom a második részt,remélem nem okoz majd csalódást :D :C

(#21) syC


syC
addikt

Már nagyon várom :)

(#22) zsolt1129 válasza syC (#21) üzenetére


zsolt1129
addikt

Emléksző még mennyit nyomultam az első résszel? :D

(#23) #72042496 válasza Morden24 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudni mitől van, a neten is csak tapogatóznak. Én nVidia kártyával toltam. A Google is bőven ad találatot a problémára.

Na majd a kettővel nem lesz ilyen. :)

(#24) Gondar


Gondar
tag

A Svédországra rárakott képekből az egyik egy játék daddy nem ? :C

(#25) Quiksilver válasza Gondar (#24) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ahogy mondod!

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#26) Quiksilver válasza Gondar (#24) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Dupla :((( Ilyen se volt még velem

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27) Gondar


Gondar
tag

http://somethinginthesea.com/

1 újabb csomópont is van rajta :P

[ Szerkesztve ]

(#28) Quiksilver válasza Gondar (#27) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Fogy a hely a térképen :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#29) Enton válasza Gondar (#27) üzenetére


Enton
addikt

Még egy hét kb mire kiderül mi a he van. :)
Még 7 x kerül fel a térképre, de nem értem a középsőt miért rakták már ki most rögtön. :F
Hisz ha minden józan paraszti észt bevetünk valószinűleg ott fogunk játszani a tenger alatt középen az atlanti óceánban.
Nem is tudom az elsőnek volt konkrét helyi meghatározása hogy hol is voltunk, miután lezuhant a repcsi?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#30) Gondar válasza Enton (#29) üzenetére


Gondar
tag

Asszem volt konkrét hely meghatározás -valahol az atlanti óceánnál :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.