Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Szerintem megérdelmel egy verbális lefejelést.
Ijeszd meg valami jogi dumával: mondd el, hogy a dolog neked pénzbe kerül, és a hirdetés összegére ügyvédi beszedési megbízást fogsz indítani a rokkantnyugdíja terhére, és aztán kapálózhat... Vagy bármilyen random jogi hülyeséggel, úgy sem fogja érteni.
Addig is pedig sajnos ha van érdeklődő, öltözz fel gyorsan, és menj le érte a kapuhoz...

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Ütni nem kéne, de fenyíteni igen. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#3) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ez éppen olyan, mint a szállás kiadás. A vendég érdeklődik egy konkrét cím felől, aztán nem ér oda, mert:" nekem is van kiadó szobám, és olcsóbban" Ezeket nem lehet elkerülni.

(#4) maláj


maláj
őstag

csinálsz 1 hivatalosnak "tűnő" papírt, hogy nem megengedett ingatlan értékesítő tevékenységet folytat folytatólagosan ezért 20.000 Ft + ÁFA összeget fizessen be az önkormányzatnál :DDD

(#5) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Egy nagy pofon nem old meg semmit sem. :N

Sent from my keyBoard

(#6) EczkE válasza N€T0X|N (#5) üzenetére


EczkE
addikt

De kettő... :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#7) biker


biker
nagyúr

jó tippek...

Én gondoltam, feladok neki egy hirdetést, ha már hirdeti :)

Vagy összetoborozok napi 5-10 ráérő embert, aki becsenget hozzá, "eladó a lakás?" ;]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) cyanide

Inkább valami meleg társkeresőre tedd fel.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#9) Vakegérke válasza biker (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem az éjszakai érdeklődőknek kimondottan örülni fog. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) maláj válasza biker (#7) üzenetére


maláj
őstag

ha van pár "rossz arcú" ismerősöd odaküldöd, hogy megvennék :)
utána többet nem fogja :DDD

szerk: az éjszakai lakásnézés sem 1 rossz ötlet ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) myteve


myteve
csendes tag

Ha kellenek csöngetőemberek, és pesti vagy, szólj. ;]
szerk: látom, Dunaharaszti, az még belefér.

[ Szerkesztve ]

(#12) biker válasza myteve (#11) üzenetére


biker
nagyúr

ok :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) N€T0X|N válasza EczkE (#6) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Na igen... ha az egyik orcádat megütik... :D

Sent from my keyBoard

(#14) Lauda


Lauda
félisten

Menj el egy netkavezoba, vagy mas egyeb helyre, ahol nem tudnak visszakeresni es adj fel meleghirdetest a nevevel/telszamaval. :D

(#15) Vakegérke válasza Lauda (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

... és lakcímével! Amondó lennék, hogy telcsiszám ne is legyen. Aki élvezetekre vágyik, az látogasson el a forrásához. ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) gabor85 válasza Lauda (#14) üzenetére


gabor85
őstag

ezt akartam írni, francbais:D Akkor már legyen kakikszex is a hirdetésben. :C

(#17) Kephamos


Kephamos
addikt

Az erőszak korlátlan problémamegoldó képességgel rendelkezik. :D

(#18) sbazsi válasza Vakegérke (#9) üzenetére


sbazsi
veterán

Én is erre gondoltam.

Esetleg dobj fel mindenféle hírdetést. Pl laptop, telefon, kocsi, óra, antik cucc, bútor, stb.
Ja, és persze piaci áron, pontosabban a piaci ár legaljához közelítve, hogy ne legyen gyanúsan olcsó... ;]

Vagy ha már sikerült berángatnia magához, akkor tekerd fel a hangerőt csutkára...

(#19) Mr.Csizmás válasza biker (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy sörért szívesen érdeklődök :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem nyomtass pár tucat A4-es lapnyi lakáshirdetést a részére (tudod: ilyen bevagdosott, tépkedős címmel+telefonszámmal ellátottat) és ragaszd ki a környéken random helyekre :)

ui: én anno egyik exnek rendeltem egy 30ezer forintos vibrátor-kollekciót, mert b@szta kifizetni a 40ezres tűzhelyemet, amit nála hagytam meg a tv-be is fizettem vagy 30-at... (pedig ígérgette, hogy: "hagyjam ott, ki fogja fizetni") annak is búcsút mondhattam... így legalább mindig röhögök egy jót, amikor eszembe jut, hogy milyen fejet vághatott, amikor vitte a postás ;] ...mert vitte: szépen megrendeltem a pakkot, az emiljéről visszaigazoltam, a nyomokat meg eltüntettem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) Lenry válasza mephi666 (#20) üzenetére


Lenry
félisten

nájsssz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Kephamos válasza mephi666 (#20) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem biztos, hogy büntetés volt neki. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.