Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyik olyan cím, amit sajnálok hogy X-re nem jött. :R

Live-Die-Respawn

(#2) Z a hangya


Z a hangya
tag

Na ez az igazi marketing biznisz! Remastereljük, és adjuk el megint egész áron vagy drágábban a korábbi terméket, nem kell új játékokat kifejleszteni, energiát, pénzt ölni bele? Amúgy nincs bajom hogy PS4-re is kiadják, mert jó játék, de akkor is...furi hogy a kiélt PS3 húzócímeit nyomatják PS4-re...

[ Szerkesztve ]

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#3) nonsen5e válasza Z a hangya (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Alapesetben nekem sem tetszik az adjunk ki minden címet 50x stratégia, de ha belegondolsz, akkor elég sok ember lehet, akiknek PS3 konzoljuk nincsen, csak PS4.
Azoknak ha tetszik a játék akkor sokkal gazdaságosabb megvenni a remastert PS4-re, mint a játék mellett (csak egy játék miatt) még befektetni egy PS3-ra is. És ez így igaz nagyjából minden egyelőre-nem-emulálható konzolra is.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) satz18


satz18
őstag

Nekem ez az abszolút kedvenc játékom. Ha meglesz a PS4-em, a quantic dream collection az elsők között lesz amit beszerzek. Maga a remastered az sztem annyira nem lett jó. A motion blur kifejezetten ront az élményen a videók alapján. Az időrendi végigjátszásnak viszont örülök.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) olbaidhun válasza Z a hangya (#2) üzenetére


olbaidhun
őstag

"A Sony megállíthatatlanul eltökélt abban, hogy legújabb konzolján is szórakoztassa a játékosokat, nem csak új alkotásokkal, hanem korábban már bevált játékokkal is"

ja, eltökélt a pénzkeresésben.. ha legalább a ps3 címet birtoklóknak ingyenes lenne a letöltés, vagy valami.. de így szimplán újabb rókabőr lehúzása tapasztalható. Legalábbis szerintem.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#6) fausto


fausto
addikt

"Eldönthetjük, hogy a történetet az eredeti verzióban vagy kronológiai sorrendben szeretnénk megismerni"
Ezt mondjuk igazán belerakhatták volna a PS3-as kiadásba is, ők is nagyon jól tudták, hogy egy elég gyakran kért feature :(((

(#7) oriic válasza olbaidhun (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ja, eltökélt a pénzkeresésben"

Igen, mivel profit orientált cég, ahogy az összes nagy vállalat amelyek nem non-profit módon működnek.

Live-Die-Respawn

(#8) olbaidhun válasza oriic (#7) üzenetére


olbaidhun
őstag

Azért van néhány példa a nagy profit orientált cégek között, ahol egy álommal, vagy példa értékű tervvel indult a fejlesztések sora és megszállottan keresték a "tökéletességet", harcoltak azért, hogy a leendő ügyfelek valami egyedülállót birtokolhassanak..

Inkább nem kezdek felsorolásba, mára már nyilván a többség elment profit irányba, de gondolom érthető mire célzok. Volt (van?) idő amikor a sanyi-nak is fel kellett kötni a gagyeszt és még könnyen kerülhetnek hasonló helyzetbe a saját ökörködésük miatt!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#9) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem PS3ra van meg... viszonylag szép és leköt. tetszetős.. sztem legalábbis

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) MichaelSD válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem értem a morgolódókat, mintha pisztolyt tettek volna fejükhöz, hogy meg kell venni...

Magam részéről megvettem pedig PS4em sincs, majd az ismerőstől kölcsönkérem. Szerintem nagyon jó, hogy kihoznak régebbi címeket frissítve, különösen a Quantic Dream játékait.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#11) toth_janika


toth_janika
őstag

Hehe! Pont tegnap kaptam meg a játékot, és nekem még PS3-van. El vagyok maradva na, de legalább van kb 500 órányi játékom :DDD Mire mindet kitolom addigra 40e-ért megveszem a PS4-et és már lesznek rá címek és mehet a game :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#12) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Wow. Halkan jelent meg! Kell.

PS4

(#13) kenny123


kenny123
addikt

Én is elkezdtem, de valahogy az irányítás elvette a kedvem tőle. Már nem a főszereplő érsze, hanem a sötét erőé, vagy mi az. :U

yo

(#14) oriic válasza mrhitoshi (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira azért nem. Novemberben volt a premier, bár tény túlságosan hype-olva nem volt.

Live-Die-Respawn

(#15) imibogyo


imibogyo
veterán

Nekem minden egyes "Beyond....." cikknél felragyog az arcom, hogy végre Beyond Good and Evil folytatás. Aztán gyorsan arcomra fagy a mosoly... :(

[ Szerkesztve ]

(#16) andro93 válasza Z a hangya (#2) üzenetére


andro93
aktív tag

Soha nem értettem miért fáj az valakinek, hogy mások, akiknek például ez előtt nem volt Ps3-uk, sőt semmilyen más konzoljuk, most Ps4-en végigtolhatják a Sony legjobb exkluzív címeit.
Ahogy előttem írták, senki nem fog pisztolyt a fejedhez, hogy vedd meg, amit egyszer végigvittél Ps3-on. Meg hogy ingyen letölthessék, akik megvették Ps3-ra... Most még azzal se jöhetsz, hogy nem ad ki a Sony elég exkluzív címet, mert idén jön pl. az UC4, Detroit, GT Sport, Horizon, Last Guardian, hogy csak párat említsek, de 2015 se volt éppen rossz az Until Dawn-nal, Bloodborne-nal stb.
Én 9k-ért vettem meg a Beyondot decemberben a Ps4-emre, és maximálisan megérte, felejthetetlen videojátékos élmény.
Ne vedd sértésnek amit írtam, de tényleg nem értem az ilyesfajta gondolkodásmódot.

Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#17) lmno válasza andro93 (#16) üzenetére


lmno
őstag

Az lenne a normális, hogy tudsz játszani az új konzolon is a már megvett régi játékokkal (mint ahogy az előző generációban lehetett is). Csak ezt direkt nem tették bele, mert jó poén megvetetni mégegyszer a vásárlókkal ugyanazt.
Az MS is csak azért tette most bele a visszafele kompatibilitást a One-ba, mert lemaradtak a PS4 mögött, mint a borravaló, és próbálnak mindent bedobni hogy felkapaszkodjanak.

(#18) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Ezt a játékot tavaly októberben toltam ki PS3-on, szóval viszonylag friss az élmény még nekem. Nagyon jó játék, az biztos. Én a Heavy Rain-el hasonlítottam össze folyamatosan érthető okokból. Nagyon jó a Beyond, de a Heavy Rain szerintem jobb. A Beyond tényleg egy interaktív film. Ezzel nekem nincs is gondom, de míg a Heavy Rain is az volt, úgy éreztem ott van következménye a döntéseinknek, addig a Beyond-ban alig kerültünk döntési lehetőség elé, ha igen az sem volt túl jelentős, nem éreztem azt hogy bármi befolyásom lenne a történetre, azon túl hogy végigjátszom.

(#19) ForRedGlory válasza kenny123 (#13) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Agyadra ment a Star Wars :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) kenny123 válasza ForRedGlory (#19) üzenetére


kenny123
addikt

Szerencsére nem kellett elvennie. Rá se néztem a béta óta. :DDD

yo

(#21) andro93 válasza lmno (#17) üzenetére


andro93
aktív tag

A visszafelé kompatibilitás az más kérdés.
Én arra reagáltam, hogy valakinek azzal van gondja, hogy felújítva kiadnak előző generációs címeket az új generációra. Talán azért, mert úgy gondolják, hogy ezeket a remastered játékokat az új címek helyett adják ki.

(#22) Chapel válasza olbaidhun (#5) üzenetére


Chapel
addikt

PS3 hardvere ezt már nem bírná el. Ha kapna is ajándékba minden korábbi tulaj egyet, azokból is csak a PS4 tulajok élvezhetnék ebben a formájában.
Mondjuk nekik valami engedményes áron szerintem is simán mehetne, ahogy nekem pc-n ugyanígy a steames újra kiadások, de ez már más kérdés.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) arty válasza lmno (#17) üzenetére


arty
veterán

előző generációban a playstationon szóra sem érdemes szintű volt a visszafelé kompatibilitás, xboxon is a legtöbb cím nem ment, ami ment is, sokszor gyalázat minőségben/sebességgel

(ps3 csak a ps1 címeket vitte jól, nade az szvsz nem nagy érték)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#24) hatyuka válasza Z a hangya (#2) üzenetére


hatyuka
újonc

Sok hasonló hozzászólást látok a remastered ps4 játékokról, bocs hogy pont a tiédet kaptam ki, ez volt a legelső ilyen.:)
én személy szerint nagyon orulok ezeknek a remastered kiadasoknak, mert utoljara ps2-om volt, es utana jo par ev teljesen kimaradt igy a jatekos eletembol, igy az egesz ps3 elmeny is. Persze ez azoknak, akik folyamatosan nyomon kovetik es kitoljak az osszes uj megjelenesu jatekokat csak borlehuzasnak tunik, es valahol igazatok is van ( sot nagyon is), de pl nekem akinek "csak" egy ps4-e van nagyon cool elmeny h kiadnak regebbi sikerjatekokat rancfelvarrassal, mert nekem egy teljesen uj jatek elmenyet adja.:)

Amugy nem tudom ps3-on anno mennyibe kerult a jatek amikor megjelent es arakrol egyaltalan nem akarok vitatkozni, mert szerintem iszonyu op minden ps4-en, de szerintem ezzel a 9000 forinttal, boven az atlagar alatt van amit egy uj-uj jatekert (kb.15-20ezer) elkernek.

[ Szerkesztve ]

(#25) ForRedGlory válasza Chapel (#22) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Mondjuk nekik valami engedményes áron szerintem is simán mehetne, ahogy nekem pc-n ugyanígy a steames újra kiadások, de ez már más kérdés."

Attól függ honnan nézzük... a játék ára nem 60 dollár, hanem 30 dollár, azaz egy teljes értékű játékot kapsz féláron. Ettől még a PS3 tulajokkal szemben lehúzás, de a PS4 tulajokkal szemben nagylelkűség... Szóval itt szó sincs lehúzásról.

(#26) Wlac válasza Z a hangya (#2) üzenetére


Wlac
Ármester

Mázli, hogy pont féláron adják ezt a játékot. De amúgy igazad van, mocsok Sony, amiért lehetőséget ad arra, hogy vegyek még egy fasza játékot.
Viccet félretéve, a Sony is egy cég, a cégek érdeke pedig az, hogy bevételt termeljen. Ha 300 dollárért elkezdenék árulni a Pongot, és megvenné az ember, akkor nem a Sony lenne az idióta, hanem az, aki fizet érte. Az, hogy lehetőségünk van venni egy játékot, csak nekünk jó. Aki akarja, megveszi, aki nem, az meg nem. Aki pedig drágának találja, az megveszi pár hónap múlva olcsóbban.
Kíváncsi vagyok, hogy a sok remaster, CoD, AC és egyéb futószalagon érkező termékeket gyalázó emberek mikor fognak ráeszmélni, hogy attól még, hogy ilyen játékok jönnek, az addig és velük párhuzamosan megjelentek nem fognak kevesebbet érni.

“The wha-"

(#27) gyomorHD


gyomorHD
tag

játékidőt tud valaki mondani, menyi ideig tart kb?

(#28) boost válasza gyomorHD (#27) üzenetére


boost
addikt

12 órát mondanak.

(#29) Lojkus


Lojkus
csendes tag

Első konzol, első kijátszott játék, egyszerűen zseniális.Maradandó élmény, nem is a sztori miatt az eléggé sablonos, viszont a körítés ami eladja a játékot. Szerintem azzal hogy egy egész életét végig éltünk sikerült olyan szinten azonosulni a Jodie -val, hogy már tényleg éreztük a tétet. Azt hozzá tenném, sokszor Jodie iszonyat idegesítő, s csak a játék végére sikerült azonosulni a karakterrel. Nekem ez a játék azt mutatta, hogy az életnek van értéke, ami a mai játékokban már nagyon ritka. Kiváló játék, rá került a kedvenc listára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.