Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nxswitch


nxswitch
senior tag

Nekem ezt a játékot már tönkretették, van egy olyan érzésem, hogy az esti gameplay sem győz meg róla másképp. :(

(#2) oriic válasza nxswitch (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De mivel tettek tonkre, hiszen lenyegi dolgot nem is lattunk belole.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) nxswitch válasza oriic (#2) üzenetére


nxswitch
senior tag

Azzal, hogy a történet végét lezáratlanul hagyták, és készítettek egy előzményjátékot, és nem jut eszembe egy ubisoft játék sem, aminek tetszik a nyitott világa, amit ebből láttunk pár másodperc gameplayt, az is nagyon üresnek tűnt. És van egy olyan érzésem, hogy teli lesz mikrotranzakcióval.

De ne legyen igazam. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jöhet a papának ide :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Én várom, kíváncsi leszek.

(#6) oszi666


oszi666
őstag

végre :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#7) saelin


saelin
veterán

De jó! Addig megjön a kaja is amit rendeltem! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) Šolaire


Šolaire
veterán

Várom. :) Első részt szerettem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9) XuChi


XuChi
addikt

Van már videó valahol ?

(#10) nxswitch válasza XuChi (#9) üzenetére


nxswitch
senior tag

Még megy.

Hát engem még jobbal lelombozott, mint vártam. :( Ha fent lesz még beletekerek, hátha látok valami érdekeset.

(#11) #80123904


#80123904
törölt tag

Eggyel kevesebb játék hát, amit várok. Remélhetőleg jó lesz majd, amikor megjelenik, de most nincs már meg a 'mikor jön' érzés.

Ez a grafika 2019-ben nagyon kevés lesz.

(#12) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A Cyberpunk óta (ahol érthetō volt) nagyon belejöttek ezekbe a pre-alfa gameplayekbe a stúdiók. Nehogy jövōre csak prealphák legyenek a lemezeken $60-ért :D
A játékban (mint az összes mostani Ubi játéknál) nem látok fantáziát. Egy jó story elviheti a hátán,de ez csak egy hiú ábránd

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Stream felvételével frissítve.

Live-Die-Respawn

(#14) XuChi


XuChi
addikt

Még nem temetem el, de egyenlőre nekem elég gyenge. Csak 1 bolygó lesz bejárható vagy több ?

(#15) Sirandrish válasza XuChi (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

A videóban több bolygó van..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Televan74 válasza XuChi (#14) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem a bolygók száma a fontos.,hanem azokat megtölteni tartalommal.Csinálhatok én 500 bolygót is,ha csak oda tudsz menni és távolról megnézni,juj milyen szép. :D

Grafika elmegy kategória, remélem csiszolnak még rajta.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Srácok! Nekem ez inkább fura.
Az, hogy milyen a scale és ki lehet menni egy zárt szobából egyenesen a világűrbe (esetleg egy másik bolygóra) az poén, de mint játék nekem nem adja. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Oké, tulajdonképpen ez miért is BGE? Már megint arra használnak fel egy címet, hogy adjon egy kis reklámot a dolognak. Csinálnának neki egy valós folytatást, vagy hagynák nyugodtan a címet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) heihachi


heihachi
addikt

Ez rohadt jó lesz!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) saelin válasza laceszgamer (#18) üzenetére


saelin
veterán

Ugyan az az univerzum és karakterek. Engem csak az lepett meg anno, hogy a mesés grafikát lecserélték realisztikusra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) laceszgamer válasza saelin (#20) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát a video alapján nálam csak a legfontosabb nem jött át, a hangulat... anélkül meg mit sem ér az egész.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) saelin válasza laceszgamer (#21) üzenetére


saelin
veterán

Ebben egyetértünk. Jelenleg semmit nem tudunk a story-ról, a küldetés renszerről vagy hogy mennyire lesz/nem lesz cinematic az élmény. Nekem sem tetszik hogy a seamless világgal és a coopal kezdték a demózást, mert nem emiatt fogják megvenni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#23) DanD88 válasza nxswitch (#3) üzenetére


DanD88
tag

Még szerencse hogy nem játszottam ki az elsőt.

(#24) BiP válasza DanD88 (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Miért szerencse? Jó kis játék, érdemes végigjátszani.
(igaz, én már nem emlékszem a sztorira.)

(#25) DanD88 válasza BiP (#24) üzenetére


DanD88
tag

Mivel az új az előzmény? :U

(#26) Heroes fan válasza DanD88 (#25) üzenetére


Heroes fan
őstag

Most kaptuk az infót hogy ez bizony soha nem fog jönni törölték.
Vagy ha nem is de újabb 2 évig nem jön.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.