Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Aprósólyom válasza Kendek (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

A relatíve kicsi kapacitásról (~20Wh -veszteség) nem gondolnám, hogy képes 1 óránál hosszabb ideig melegíteni. Nem véletlen csak azzal dicsekednek, hogy milyen ahamra melegedik fel. Azzal nem hogy mennyi ideig melegít....
Egyébként meg normális kesztyűt kell venni télire, nem valami divat szart.
Vagy be kell szerezni nátrium-acetátos kézmelegítő tasakot. 200-400forint és ennek nem degradálódik az akkuja. :DDD Nekem van ilyenem. Nagyon praktikus. Ráadásul annyira kicsit, hogy betehetem a kesztyűbe is, ha sarkvidéáki hideg lenne. Egy 4000mAh akku azért nem lehet annyira kicsi, hogy ezt megtegyem vele.
Annak viszont biztos jó lehet, akinél már öltözködési kellék egy battery pack, mert akkor télen megspórolhat egy kézmelegítőt... :))

#3 Magoold: Vannak azért kivételek. De tény és való, hogy nem érdemes erre várni. Nyár végén, ősz előtt sokkal inkább érdemes nézni az alacsony árakat. Most BF-ben azért találni 1-1 jó vételt, de az említett időszakban általában véve alacsonyak szoktak lenni az árak. Monitort nézegettem sokat, és a legjobb ár-tudás/érték arányú monitorok most BF alkalmával sem voltak olcsóbbak, sőt, inkább drágábbak voltak, mint nyár végén-után.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.