Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz #54715584 #1177 üzenetére

    "igen, kezdodik megint a hulyeseg..."

    Inkább ne kezdődjön. Bár nekem aztán mindegy, szóval válaszolok.

    "nagyon felreertetted a dolgokat, egyaltalan nem parodizaltalak ki, ezeket a dolgokat lehet leszurni abbol, amit irtal..."

    szóval szeritnted ezt lehet leszűrni belőle:

    "tipikusan ha en megfogom a kilincset, te is elkaphatod dolog..."

    Ahha. Akkor ezek szerint azt állítod hogy nem parodizáltál, hanem komolyan mondtad. Értelek. Azt tudom rá mondani hogy akkor nem sértő vagy, hanem pusztán buta.

    Most írsz ilyeneket:
    1"ha a heterokban megvan a hajlam, es felszinre tor"

    2"az aktivalodashoz kapcsolodoan: ... ...ez evekig tart."

    És ezelött ilyeneket írtál:
    "aktivalodni? ezt te sem gondolod komoyan, ugye? a melegek nem a cylonok a BSG-bol..."
    "...barmikor melegge valhatnanak - megsugom nemigy van"

    Persze biztosan én értem félre, de itt önellentmondás látszik... :U

    Nade reagálok neked újat is:
    ezt írod:
    "szoval nem lesz heterobol meleg...hanem az illeto rajon, hogy nem a hetero tarsadalom altal elvart elete van/lesz..."

    Tehát szerinted nincs olyan hogy valaki eltérhet az egyik útra is, meg a másikon is maradhat. Hanem te azt állítod hogy heteróból sosem lesz meleg, akiből meg mégis, az pedig már eleve meleg volt és csak megtanulja elfogadni magát... Aha, értjük.
    Szerintem kár is reagálnom rá, az értelmezés kifejtése önmagában hordozza és virítja kifelé a problémát és tévességet ezzel kapcsolatban. Az hogy ezt te nem látod az a te egyéni szociális problémád.:DDD

    "vagyis jelenleg nem tekint, es meg jo darabig nem is fog...ez a kijelentesed olyan volt, mint a matematikaban a tegyuk fel, hogy...kezdetu mondat...
    vagyis amig nem esik szo egyertelmu es nem feltett egyenrangusagrol, addig nem is lesznek elismerve, es nemcsak jogilag...
    "

    Kissé értelmezhetetlen amit itt írsz, persze nyilván én vagyok agyilag fogyatékos.

    Ha az utolsó másfél sort értelmezem önmagában(csak mert nem látom az előtte levővel a kohéziót) Akkor azt tudom mondani hogy ismételten és rendkívül meglepően hogy butaság amit írsz. Hiszen amennyiben jól értelmeztelek Te azt mondod hogy amennyiben nincs teljes mértékig egyenrangú elfogadottsága a homoszexuálisoknak addig többek között jogilag sem lesznek elismerve. Hát ez a tényeken azonnal elbukik, ugyanis a törvényeknek semmi köze az általános elfogadottsághoz. Sok országban törvény előtt teljes mértékig egyenlőek vagytok, de mégsem vagytok oly mértékig "befogadva a társadalomba". Vagy egy másik példa: a cigánysággal szembeni viszony. Jogilag teljesen egyenlőek, mégis itthon a többség másként tekint rájuk.

    "igen, ugyes, okos vagyok, sot, 140-es IQ-m van"

    Ennek nagyon örülünk.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Aktív témák

Hirdetés