Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Akárhogy is nézem nekem nagyon bejön a p4 .

(#2) erahurka


erahurka
félisten

Mi az a felső káva?

(#3) spawn21


spawn21
veterán

Na végre. Mennyivel jobban néz ki mint az a ronda I11 család

iPhone 13p

(#4) Drakmusz válasza erahurka (#2) üzenetére


Drakmusz
őstag

Kegyetlenül sok szenzor lesz ott, így tudták megoldani.:)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#5) doooo


doooo
veterán

2800 mAh... 5 és fél éve raktak ennyit az S5-be... akkor még nagyon jónak számított (nem volt rekorder a szám, de tényleg bírta), de most... 3000 is nagyon kevés lenne. Lehet, hogy 5,7" inch most "kevésnek" számít, de attól még összehasonlítva a régebbi mobilokkal, nem lesz ez sem kicsi. Ez így bukó. Az XL-be érdekes módon belefért egy normális darab, elég nyilvánvaló melyiket fogják venni az emberek (bár azt sem túl sokan...).

(#6) logitech1


logitech1
tag

Hátulja meg valami pokszem.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#7) Straw válasza spawn21 (#3) üzenetére


Straw
senior tag

Szerintem a háta pont ugyanolyan ronda mint az i11, csak ez szemből szebb egy kicsit.

42

(#8) spawn21 válasza Straw (#7) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem a kontraszt sokat segít.
Fehér hátlap fekete kerettel és kamerával.
Nekem tetszik. Káva is kell nekem

iPhone 13p

(#9) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Ez a screen attention nem volt már benne az LG G2-éra számos készülékében, 2013-ban? Olyan, mint az újonnan felkapott 2D-s face unlock, ami eredetileg ICS-vel debütált.

Amúgy jól néz ki, a kamerák elrendezése is némileg esztétikusabbnak hat.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#10) Plug Life


Plug Life
senior tag

2800 mAh 🤭😆😂

(#11) Obyboy válasza Plug Life (#10) üzenetére


Obyboy
addikt

Anno a Nexusok is rendre kisebb aksival jöttek ki mint az átlag csúcskészülékek... :((

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#12) leslien


leslien
nagyúr

kérdés 4k60@fps lesz végre....? marad a Sony IMX363 +Sony IMX481 allitolag...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

egész nosztalgikus. a mai világban mikor mindenki mobiltelefonokat gyárt, a google kihoz egy vezetékest.
90 hz 2800 mAh. vicc

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#14) Taci


Taci
addikt

3:37-nél mi az a két ív az alsó sarkokban? Eddig is benne volt? Milyen funkció hozza elő, mi a szerepe?

Amúgy (külsőre) nagyon tetszik. Olyan Pixelesen-tetszik. :D

(#15) Plug Life válasza Taci (#14) üzenetére


Plug Life
senior tag

Az Asszisztenst onnan lehet kipiszkálni 😆

(#16) Taci válasza Plug Life (#15) üzenetére


Taci
addikt

Köszi az infót. :) (Sosem használtam még, bár Bixby-t le akartam cserélni rá, de valamiért -már nem emlékszem, miért - nem sikerült.)

[ Szerkesztve ]

(#17) AS


AS
félisten

Tényleg fura... A 90 Hz a One Plus 6 Pro nál is beleharap az aksiba. De a Uj Asus Rog 2 nél amiben 6000 es aksi van ott is (igaz abban 120 Hz van de mindegy most)
De tényleg ez lesz az új dolog ami bekerül majd jövőre a telcsikbe, talán a Samsungba is végre.
Red Magic 90 Hz is nagyon jó, sokal jobb minden animáció. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) NavySeal


NavySeal
senior tag

Egészen eddig gondolkodtam a P4-en, ami a P2-t váltaná. Na de 2800mAh akksi?! Bazz, még az iPhonokban is nagyobb már az akksi (és ott nagyon jó az energia felhasználás optimalizálás). Plusz még a 90Hz...most nincs röhejes noccs, most mást sikerül elbaltázni.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#19) DarkChild


DarkChild
senior tag

A Google-nél az akksi méretezés tényleg kiakasztó :((( Amikor folyamatosan nő a telepek energiasűrűsége és egyre több készülék jön 4000+ mAh kapacitású akkukkal, akkor ezek képesek piacra dobni egy 250-300e Ft-os telót 2800 mAh-s áramforrással?
Why...?

(#20) leslien


leslien
nagyúr

itt még mindig nem látni a kamera beállításokat... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#21) Emericus Max


Emericus Max
tag

Megnyugodtam, a 3 kamera fektetve van elhelyezve, az iPhone 11-ben meg állítva. Szóval nem másolták egymást...ja, de! Tele lehet a másik cég kémjeivel mindkét cég tervező részlege :)

(#22) keszi1991


keszi1991
tag

Ha nem lenne az a ket méteres felső káva és a röhejes akksi már venném is...

(#23) Hpeti00


Hpeti00
csendes tag

Nekem nincs bajom a kávákkal. Jelenleg egy Pixel 3a-t használok (eddig Apple cuccok voltak, elég volt belőlük), de ha a 4-nek sokkal jobb lesz a kamerája, akkor váltani fogok. Beszarás hogy a 3a milyen brutálisan jó fotókat készít.

(#24) HarleyCustom válasza Hpeti00 (#23) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...Beszarás hogy a 3a milyen brutálisan jó fotókat készít..."

És milyen jó áron :)

Egyébként nekem tetszik. Csak pixel2-tőt használtam, de kipróbálnám az újabbakat is.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#25) balko235


balko235
kezdő

Valószínű idén sem tudjuk majd hivatalos viszonteladótól megvenni itthon.

(#26) DarkChild válasza balko235 (#25) üzenetére


DarkChild
senior tag

Na ez meg a másik szánalmas dolog - közvetlenül az akksi mérete után -, hogy a Google még 2019-ben sem tudta megoldani, hogy legalább egy lokalizált webshopból, hivatalos úton meg lehessen rendelni a készülékeit Magyarországra. :(((

[ Szerkesztve ]

(#27) NavySeal válasza DarkChild (#26) üzenetére


NavySeal
senior tag

Így van. A Pixel2-m szerencsére hibamentesen üzemel, de ha lenne valami vele intézhetném a gariztatást No-ban...Lehet nem vagyunk egy hatalmas piac, de megoldhatnák végre, hogy hivatalosan lehessen itthon vásárolni.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#28) DarkChild válasza NavySeal (#27) üzenetére


DarkChild
senior tag

Igen. Pláne úgy, hogy (csak egy példát említsek) a nagyságrendekkel kisebb kínai OnePlus már évekkel ezelőtt meg tudta oldani, hogy a webshopjukon keresztül Mo-ra is meg lehessen rendelni a termékeiket. A csilliárdos forgalmú Google meg nem tudja megugrani, hogy verbuváljon egy <50 fős teamet, akik intézik a szállítást, meg ha szükséges, a szervizelést.
Pedig gyanítom, hogy lenne azért idehaza is egy jól látható vásárlóréteg, akiket meg lehetne célozni a Pixel termékekkel... de erre szoktam mondani, ha nekik nem kell a pénzem, hát jó, akkor majd viszem máshoz :DDD

(#29) Drakmusz válasza DarkChild (#28) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ahogy mondod, de szerintem nem is érdekli a céget annyira ez a történet.
Egy 3a például sikeres lehetne a szolgáltatóknál, már csak a kamera miatt is el tudnák adni.
Mostanában úgyis ez a terület a legfőbb marketing elem.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#30) leslien


leslien
nagyúr

a fenébe tényleg jól mutat. Panda... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) san2000


san2000
tag

Azért érdekes ,hogy a két napja bemutatott iPhone 11 Pro az szar aminek sokkal kisebb kávája ,szebb notcha van.
A kamera elrendezés szinte megegyezik.
Ha a pixel csinálja az OK ha az Apple akkor fos.
Hát emberek ez a Pixel egy 5 forintos műanyag játék telefonnak nézz ki az új iPhone mellett.Aki ezt nem látja az nagyon fanatikus Android hívő.

(#32) leslien válasza san2000 (#31) üzenetére


leslien
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#33) erahurka válasza san2000 (#31) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy tűnik, a Pixel 4-en nem lesz notch. Cserébe akkora felső káva, ami még négy oldalra leosztva is majdnem vastag lenne :D

(#34) doooo válasza san2000 (#31) üzenetére


doooo
veterán

Ezen nincs notch. Ami sokaknál már eleve nyertes döntés.
Btw, ha olvasnád a kommenteket az elmúlt napok Pixel topicjaiban, feltűnne, hogy ugyanannyira ekézik ezeket is, mint azokat, szóval semmi értelme a kommentednek.

#35: Méghozzá ami harmadik éve változatlan...

[ Szerkesztve ]

(#35) Noukoum válasza san2000 (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért akkora notchal inkább meg se szólalnék

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) m_makai


m_makai
tag

Pixel 1 használóként még billeg hogy cserélek. Ellene szól hogy van Android 10-em, ezen csak face ID van, (ujjlenyomat olvasó szerintem praktikusabb) és a méret éppen elmegy. Ha lesz utódja az s10e-nek az még opció lehet, úgy is február március környékén érdemes pixelt venni.

(#37) Noukoum válasza m_makai (#36) üzenetére


Noukoum
veterán

Szoftverfrissítésben a pixel és a Samsung nem egy liga.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#38) m_makai válasza Noukoum (#37) üzenetére


m_makai
tag

Tudom, Nexus5 után lett Pixelem, és preferálom a stock Android + saját megvett appokkal kiépített rendszert, amiben nincs felesleges előre telepített program. Megszokott volt, hogy amint nem jön a friss főverzió utána tavasszal cserélek. Ez ott változott, hogy kaptam Android10-et. Előny a top kamera, hogy 3 év alatt lehet csak egy akksit kell cserélnem, mert még tervezem használni másfél évig. Nehezen fogadom el méretnövekedést, és nem a kávák zavarnak, hanem a külméret. Íme [link] a 145 mm alatti legalább 9.0 androidos telefonok listája.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.