Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Raysen623 válasza Create. (#20) üzenetére


Raysen623
addikt

Most telepítettem fel a legfrissebb drivert a 2060-hoz. A dzsíforsz ixperiensz ablaka olyan szépen a képernyőre fagyott üres tartalommal a folyamat végén hogy öröm volt nézni. Restart segített rajta, de azért na. Mindenhol vannak hibák driver szinten, egyik sem jár sokkal előrébb a másiknál. Túloldalt nekem a wattman beállításokkal volt problémám, ami miatt jött a reset rendszeresen. Tudtam vele együtt élni? Hát persze, és a mostanival is együtt fogok.
Mindkét kártyát szeretem más-más okból fakadóan és nem az dönti el mikor melyiket veszem hogy éppen 2 wattal kevesebbet fogyaszt vagy hogyan viselkedik adott driverhiba esetén. Csakis az ár ami dönt nálam adott pillanatban amikor épp vennék valamit (kellő utánajárás mellett persze).
Több VGA-t már nem fogok venni ebben az életben nagyon úgy tűnik (saját magamnak), lassan átvonulok laptopra, mert nem lesz másra szükségem.

Ez az RX5500 XT úgy tűnik nagyon az 1650-esekre lett belőve, ebből arra következtetek hogy lesz itt még 5600-as is. Talán majd azok lesznek jók az 1660 ellen vagy az éppen aktuális kártya ellenében.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.