Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

kínai = nem kell soha

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ezekben van kamera, vagy csak beengedik a fényt és mentik valamilyen formátumba... kínaitól többet nem lehet várni... jó lenne, ha ezen a téren is belehúznának! Addig jó lesz a gyerekeknek...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3) Wajk válasza jacis (#1) üzenetére


Wajk
addikt

a tied sem készült sokkal arrébb....

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#4) Tomy Yayo válasza jacis (#1) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Maradj is a túlárazott koreai péklapátjaidnál :DDD

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#5) leviske


leviske
veterán

Szóval a Z7 mini akkora, mint a Z7, de 0,5"-al kisebb a képernyője. Ezért mini. Világos.

(#6) halkow


halkow
őstag

Nubia Z7 mini kimondottan nem rossz ajánlat szerintem ,a samsung és társai pénzelik a szolgáltatókat hogy ne vegyék be a kínai best buy tellókat a kínálatba ennyi az egész történet....

és már ott tartunk a mini már 5"-os :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) Legendd válasza leviske (#5) üzenetére


Legendd
senior tag

Jaja, logikus :D

Alea iacta est!

(#8) Sn00k válasza Wajk (#3) üzenetére


Sn00k
veterán

Van , aki nem lát túl a szuper samsungon :)

MÁS:
Amúgy nekem, mind a 3 telefon így első ránézésre elég szimpatikus. Jó lenne , majd tesztben látni , mit tudnak főleg a képkészítés terén...

A z7 mini meg kifejezetten jó ár/érték arányúnak tűnik :U

3njoy the Lif3

(#9) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Ejj végre a ZTE hájp lecsenget, hála istennek, hogy ezt is megéltem.

(#10) blade zte válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére


blade zte
őstag

Mielőtt ilyen értelmes kommentet írsz, megnéznéd milyen képeket készít a z5s, az OPPO find 7, a VIVO xshot, a Oneplus one, és a xiaomi m2s (esti képekben tökéletes)?

Oppo find 7 astro black

(#11) Thaaleum válasza leviske (#5) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

A Z7 Maxnak meg ugyanakkora a kijelzője, mint a Z7-nek, csak a készülékháza nagyobb. LO-GI-KA.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#12) xmaas válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére


xmaas
őstag

Hyper szuper ZTE Nubia Z7 technologia 2014 ezt sasold meg :D

Amugy kinezetre bejovosok

(#13) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Kívánom, hogy annak a marketingesnek, aki erre a böszme nagy jószágra rásütötte a "mini" nevet, nyomják fel hátulról a mobilt. Aztán a művelet közben mondja azt őszinte mosollyal az arcán, hogy "wow, this is the Nubia Z7 MINI!".

Kezdünk átmenni totál abszurdba.

Nem a lényeg a fontos.

(#14) babkukta


babkukta
senior tag

Kellene, ha nem ZTE lenne. Tehát nem kell. Viszont arra kíváncsi leszek, h olyan döcögős lesz e, mint a G3

Üdvözlettel, Tibi

(#15) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Amikor már az 5" a mini :DDD

Iphone 7

(#16) Fritz Teufel válasza blade zte (#10) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Majd, ha felveszik a versenyt a Galaxy S2-esemmel ;-) Addig játszanak velük a gyerekek...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#17) Wajk válasza Fritz Teufel (#16) üzenetére


Wajk
addikt

ja, hogy trollkodni próbálsz?
miértnem ezzel kezdted? :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#18) vicze


vicze
félisten

Még mindig nem tűnt fel senkinek, hogy ezeken nincs ZTE felirat és a Nubia tök különálló márka mint Oppo esetében a One Plus?
Szóval a készülék nevében nincs benne hogy ZTE. :)

Mondjuk itt elég szarul csinálta ZTE a leválasztást, de azért próbálkozik szegény.

(#19) Fritz Teufel válasza Wajk (#17) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Amikor a csúcskamerákat tesztelik bármelyik szaklapon, a kínai holmik szóba sem kerülnek. Nyilván, hiszen a képminőség nem csak a szenzorokon múlik. Ennyit a trollkodásról. Tény, hogy vannak amik viszonylag elfogadható képet csinálnak, de na. Az még nem az a kategória, amit az ember szívesen használ. A többi már elfogadható, ha lesz szerviz is ;-) Nem véletlen, hogy nem nagyon tűnnek fel szolgáltatóknál...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#20) HawerKing válasza Fritz Teufel (#19) üzenetére


HawerKing
őstag

Igy van , igazad van....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#21) laci_csk


laci_csk
senior tag

Ez a szerviz historia nagyon erdekes dololg. A samunak legjobb a szervize, miert mert legszarabb a teloja? nem tudnak elkepzelni olyan telot amit netan nem kell szervizelni.

Amugy egy Z7 nagyon bejonne nekem.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#22) vulnrea


vulnrea
aktív tag

A hivatalos oldalán nem ekkora a paramétere 139 x 71 x 9 mm, hanem 153.2 x 75.7 x 8.9 mm.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#23) Wajk válasza Fritz Teufel (#19) üzenetére


Wajk
addikt

Azért nem tesztelik azokban a szaklapokban amiket te olvasol mert nem nagyon vannak forgalmazva Kínán kívül, nem pedig azért mert nem ütnék meg a mércét...

persze vannak szaklapok ahol beszerzik és még tesztelik is őket...
csak keresned kell ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#24) siti válasza Fritz Teufel (#19) üzenetére


siti
senior tag

a Kínában készült iphone akkor most jó vagy nem? teljesen összezavartok.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#25) Maxentius válasza babkukta (#14) üzenetére


Maxentius
addikt

Azért a gyári launcher-ben található microlagok miatt ne mondjuk már döcögősnek a G3-at... :U

A cikkhez: nagyon jó az ár-érték arányuk, csak valószínű, hogy ezek se fognak hozzánk jönni.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#26) roli543


roli543
őstag

A sima z7 biztos, hogy csak 139 mm magas, hiszen 5.5ös kijelző van benne..??

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#28) Elementh


Elementh
aktív tag

Ha a mini ilyesmi árban lenne itthon is, akkor rendesen elgondolkodnék rajta, plusz még sokan. A kamera meg nem nagyon érdekel, szem az átlag felhasználót sem, telefonon jól nézzen ki és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#29) Wajk válasza roli543 (#26) üzenetére


Wajk
addikt

Nubia Z7: 149 x 71 x 9mm
Nubia Z7 Max: 152.7 x 76 x 8.7mm
Nubia Z7 mini: 140.9 x 69.3 x 8.2mm

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#33) laci_csk


laci_csk
senior tag

Most mar ertem szoval van:
LAG ez altalanos
most mar MIKROLAG is (ez csak az LG-re vonatkozik)
es kivancsi vagyok hogy mi me'g van? Tudna e valaki felvilagositani e teren?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#34) fateless


fateless
veterán

Z7 Mini nagyon tetszene. Ma rendeltem meg a ZTE V5-öt, de könnyen lehet, hogy elgondolkodtam volna ezen a helyett, ha hallok róla. Bár jó lesz az majd pár hónap múlva is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35) roli543 válasza Wajk (#29) üzenetére


roli543
őstag

Gondoltam én, hogy sundam bundam lesz :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#36) smkb válasza Fritz Teufel (#16) üzenetére


smkb
őstag

Már a kifutott középkategóriás 200$-os ZTE V987 is hozza az S2 kamera szintjét.... és akkor az csak a kamera, sebességben, kijelzőben stb meg körberöhögi, nemhogy ezek. ..

(#37) laci_csk


laci_csk
senior tag

Miert kell mindent a samuval osszehasonlitani? Miota a samu telok az etalonok?

Xperia XZ3

(#38) Dominó85 válasza Fritz Teufel (#19) üzenetére


Dominó85
veterán

"Az még nem az a kategória"

Kapásból 10 készüléket tudnék csak felsorolni, 10 különböző kínai gyártótól, akik bizony kamera terén is felnőttek a nagyokhoz. És ár/arány értékben még mindig verhetetlenek. Az a baj, hogy aki megrögzött kínai telefon/tablet ellenes annak magyarázhat az ember, olyan vak mint a Józsi lova... :DDD (nem rád értettem, hanem általánosságokban)

oppobudapest
Nem nyilvános a galéria. ;)

Amúgy Xiaomi Hongmi képek: [link]

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#39) WD40 válasza oppobudapest (#32) üzenetére


WD40
aktív tag

Keresd meg te, ha ennyire érdekel.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#40) philoxenia válasza Fritz Teufel (#19) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Légyszi hasonlítsd már össze a két képet: Nubia 5S2

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41) uki válasza Fritz Teufel (#19) üzenetére


uki
aktív tag

1. A Wajk aláírásában is megtalálható Mi2S kameráját bármelyik telefon mellé odarakhatod, nem kell szégyenkeznie.

2. Fogadjuk már el hogy a kínaiaknak annyira nem hiányzik az Eu piac a hazai meg főleg nem. Ott van másfél milliárd kínai akinek el lehet adni a portékát helyben nem fognak erőlködni hogy ide jöjenek. Persze van pár márka aki próbálkozik európai nyitással, de nem szaldnak bele. Nem is kell nekik.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#42) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43) pengwin


pengwin
addikt

Tehát bele tudnak tenni egy 5,5"-os kijelzőt egy akkora házba, amibe más gyártó 5"-ost tesz.
Akinek meg nem kell a QHD*Snap801=lag, az szívjon a sokkal rosszabb helykihasználású Max-szal vagy minivel. Jó irányba halad a gyártói mentalitás. ;]

Visszaolvasva a hozzászólásokat rájöttem, hogy a cikkben az eredetitől kicsit eltérő adatok szerepelnek... :U

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#44) bunfi


bunfi
őstag

[link]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#45) DemonDani válasza philoxenia (#42) üzenetére


DemonDani
addikt

QUALCOMM© SNAPDRAGON™ 801 PROCESSOR

Packing a 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 801 processor with Adreno 420 GPU, the ZTE Nubia Z7 Mini's operational capacity and performance are enhanced by Qualcomm's heterogeneous computing approach. This chipset harnesses the robust integration of many components for incredible speed and power efficiency. Among them, the custom Krait 450 CPU architecture for sustained peak performance, integrated 4G LTE connectivity and Adreno 420 GPU for superior graphics and gaming experience, boosting 3D interfaces, colors and textures.

Megbízhatóbbnál megbízhatóbb források gyerekek :))

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#46) philoxenia válasza DemonDani (#45) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az árat linkeltem, nem a jellemzőket....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47) haddent válasza jacis (#1) üzenetére


haddent
addikt

:W Mondja ezt egy olyan ember akinek 2 Samsung termék szerepel az aláírásában. Még ha nagy Apple fan lennél full aluminium hú extravagáns cucc (amit pont ott készítenek, de aláírom, exkluzívabb)...

Nekem egyébként a "Max" verzió a szimpi, rám még jó ideig nem tukmálnak FHD fölötti telót ingyen sem, ha ideadják eladom és veszem a fhd -t :DDD Majd ha csinálnak mellé olyan akksit meg SOC -ot, hogy az pöpec, majd akkor. Talán. De nekem senki ne mondja, hogy szemmel látni a különbséget.

(#48) Forest48


Forest48
aktív tag

A Z7 hogy fért bele ekkora házba 5,5"-os kijelzővel???
Pont tegnap hasonlítottam össze a oneplus one méreteit a HOX-om méreteivel és padlót fogtam h biztos szeretném-e....
Ez ahhoz képest törpike, de nem értem h hogyan
Szerkesztve: már látom h el van írva a mérete, na így már egész más a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#49) vicze válasza DemonDani (#45) üzenetére


vicze
félisten

Örülj, hogy nem 61bites. ;]

(#50) prolad


prolad
őstag

Örülhetnek a mini-mániások,végre kapnak minit csúcshardverrel (a méret meg nem számít,ha már a neve mini...) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.