Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

13,3 hüvelykes ..
Ez tul nagy könyvolvasónak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) draco31


draco31
veterán

Eléggé drága lett!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3) Csapoati válasza AS (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagy konyvekhez nagy konyvolvasot az erzet miatt! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) cabii válasza Csapoati (#3) üzenetére


cabii
tag

Meg ne feledkezzünk meg a nagy méretű műszaki pdf-ekről sem... Én mondjuk most csak egy 6" -os Kindlet nyüstölök, de azért kiváncsi lennék a 13" ra is. Ellenben mennyire lehet ez sérülékeny? Én aggódnék ekkora méretnél, hogy egyszerűen eltöröm...
Legyen olcsóbb, és megnézzük :)
C

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ideje a Sony T3 reader-én gondolkodom, h nem ártana beszerezni, csak nem értem miért kerül egy jobb tablet árába. Olyan drága lenne az e-ink kijelző... :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) Pötyi


Pötyi
őstag

Azért a cikk megemlíthette volna, hogy a Sony már évek óta gyárt ebook olvasót - lásd a PRS sorozatot.

QNX is cool!

(#7) k.kristof válasza AS (#1) üzenetére


k.kristof
őstag

Na meg a könyvolvasók egyik jellemzője, hogy ismerik az ebook formátumokat... :P

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ez egy piszok jó eszköz lehetne, csak kicsit nagy, túl drága, és elég buta (csak pdf???)

Minden szavam magánvélemény!

(#9) xmaas


xmaas
őstag

Fuu egy "picit" draga ahoz kepest hogy csak PDF et tud kezelni

(#10) pusszycat válasza k.kristof (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A tied pl. ismeri az epub-ot vagy csak konverterrel... :F :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) k.kristof válasza pusszycat (#10) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem, de azért a PDF-en kívül is ismer formátumokat :) Minden másra ott a Mastercard Calibre.

(#12) halkow


halkow
őstag

nem olcsó múlatság

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) Lacci77


Lacci77
tag

Azért ilyen nagy, hogy ráférjen egy széthajtogatott Népszava. :))

(#14) HardRic


HardRic
addikt

Engem nem zavarna, ha csak PDF-ekre lennék korlátozva. Ha már az normálisan működik, akkor nagyon sokoldalúan használható.

(#15) crue


crue
őstag

Ennek az árnak a fele is sok lenne ezért.

(#16) vicze


vicze
félisten

Ó ******, komolyan "elektronikus könyvolvasóval rukkolt elő a Sony"???
Legalább a forrást vagy könyörgök az elnevezést tudná legalább valaki értelmezni...

Ez egy digitális jegyzet több, amire tudsz írni firkálni és megjegyzi, nem pedig egy e-book reader, az csak "mellékes" funkciója.... rendes link

[ Szerkesztve ]

(#17) k.kristof válasza vicze (#16) üzenetére


k.kristof
őstag

Köszi, pont ilyen forrást kerestem.

(#18) oliwire


oliwire
őstag

Most csak rétegtermék és kuriózumnak számít, vagy csak ilyen drága egy érintőképernyős e-ink kijelző? Sokallok ennyi pénzt érte

(#19) AS válasza vicze (#16) üzenetére


AS
félisten

Igy máris jobb:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Jobb lett volna a Techcrunch cikkét (vagy még jobb a hivatalos Sony bejelentést) fordítani :D

"for legal professional use", ez nem könyvolvasó, a hivatali papír doksikat váltja ki. Japánban a közoktatásban használják, ha jól emlékszem, egy teszt évet már lenyomtak vele, ezen írták a diákok a dolgozatokat, a beadandókat meg a teszteket, meg erre jegyzeteltek órán.

Nyilván amíg ilyen ára van, nem sok értelme van a hétköznapi emberek számára, de azért később papírt spórolni vele jó lesz ott, ahol még mindig sok fogy.

[ Szerkesztve ]

(#21) gliskard


gliskard
senior tag

Műszaki dokumentáció az esetek többségében PDF-ben kerül publikálásra (ePub erre nem alkalmas erre, pláne ha sok az ábra vagy táblázat amit nagyítani kell).
Illetve a uslettter (de jó lenne standard A4 méretben!) arányú és méretű kijelző sokkal kényelmesebb mint a hétköznapi talblet vagy ebook reader.
Nekem drága, de sok esetben jól könne egy ekkora és ilyen felbontású ePaper kijelző...

[ Szerkesztve ]

(#22) mekker


mekker
őstag

Egy ilyen nagyon jól jönne füzetlap pazarlás helyett, csak hát drága ahhoz..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#23) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Így ~A4-es méretben, és hogy lehet rá irkálni, firkálni, tényleg nagyon jó dolognak tűnik.
Ha a sulis korszakunkban ilyenünk lett volna, akkor mindig minden füzet nálunk lehetett volna és ha a tankönyvek is PDF-ben lennének, akkor elég volna csak ezt az egy dolgot magunknál tartani. Tényleg jó, mert egy monitor fárasztja a szemet, viszont kis méretben e-book olvasók sem az igaziak.
Elfogadható áron (ami nálunk nagyságrendekkel kisebb kéne, hogy legyen) brutálisan jó tömegtermékké válhatna, és bizonyára évek alatt majd fog is.
Szerintem 10-év múlva már több diák lesz aki ilyet használ, mint aki füzetet. Legalábbis remélem. (persze csak ha az állam is támogatni fogja.)

(#24) Flind válasza fehér_ember (#23) üzenetére


Flind
senior tag

+1 :K

(#25) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nos igen, a papírpazarlást jó lenne megszüntetni.

(#26) dejaris


dejaris
addikt

Mar miota szemezek vele. Tudtam, hogy draga lesz, de hogy ennyire :Y

(#27) blash


blash
tag

http://ekonyvolvaso.blog.hu/2014/01/18/a_nagy_testver_382

Az itt irtak szerint elegge korulmenyes a hasznalata. Ha nem csak par jappo egyetemen szeretnek mutogatni, akkor ragyurhatnanak a szoftverre. Es tenyleg fura annak tukreben, hogy mar miota vannak sony e-olvasok.

(#28) justaview válasza fehér_ember (#23) üzenetére


justaview
őstag

Ez már régen piacra került volna, ha a Samsung nem öli meg idejében azzal, hogy felvásárolja a céget.

Ez van srácok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.