Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) klaya86 válasza Timer (#49) üzenetére


klaya86
senior tag

Gmaps felajánlja az útvonalakat. Amelyiket kiválasztod azon visz végig. Max ha elrondtod útközben, akkor tervez újra. Az utóbbi 10 évben pár száz órát használtam már.

(#52) Timer válasza klaya86 (#51) üzenetére


Timer
veterán

Lehetséges. Én jóval kevesebb órát raktam bele, mert felváltva használom a Sygic Premiummal (ha már megvettem anno), de nekem úgy tűnik, városban ez is ugyanúgy csapong a kis utcák között, bármit is választok. Lehetséges, hogy én várok el sokat, iGo-ban soha nem kellett csalódnom ilyen téren (sem).

Menyasszony: azért is írtam úgy, hogy szerintem. Igaz, nem vagyok már tacskó, de soha nem láttam még magam körül senkit mobilon fps-t tolni, inkább logikai / ügyességi dolgokat hajtanak. Kontrollerel se jó FPS-t tolni szerintem, pedig semmi ellenérzésem nincs a konzollal, régebben PS-em is volt, most meg xbox van. Valahogy nekem nem áll kézre a joy erre a műfajra. Telefonnál ugyanezt érzem.

[ Szerkesztve ]

(#53) klaya86 válasza Timer (#52) üzenetére


klaya86
senior tag

Cod mobile 😃
Pedig 36 vagyok.

(#54) jacis


jacis
nagyúr

"A Snapdragon 8 Gen 1+ a harmadik negyedévben kerül piacra elsőként a következő gyártók készülékeiben: Asus ROG, Black Shark, Honor, iQOO, Lenovo, Motorola, Nubia, OnePlus, Oppo, OSOM, Eealme, Red Magic, Redmi, Vivo, Xiaomi és ZTE."
A mobil iparágat szinte teljesen beszippantotta Kína. Öntik magukból a szemetet. Számomra ez nagyon szomorú.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#55) Graphics válasza jacis (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha nem Kína, akkor Dél-Korea, esetleg még Japán a Sony-val, meg a Sharp-pal ( Igaz az is Foxconn már)

Amúgy ebből a listából gyorsan lehet összevonásokat is tenni.

Black Shark - Xiaomi - Redmi
ZTE - Nubia - Red Magic
Lenovo - Motorola
OnePlus - Oppo - Realme - Vivo - IQOO
Honor
Asus ROG
Az OSOM-ra meg várjunk , mire lesz belőle valami...

Szóval 5-6 gyártó termékeiről van szó összességében.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) pusszycat válasza jacis (#54) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Snapdragon 8 Gen 1+ igen mindenki azt hitte ez lesz a neve, de mikor megjelent már Snapdragon 8+ Gen 1 lett a felirat rajta. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#57) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én amennyit szidtam tapasztalatok nélkül a 8 Gen 1-et , nos elnézést kell kérnem.

Pár napja nyúzom, és ha a 8+ Gen 1 ennél kedvezőbb lesz a másik gyártósor okán, akkor remek SoC lehet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) Timer válasza Graphics (#57) üzenetére


Timer
veterán

Vajon most merre járnak a Dimensity-harcosok? :F

(#59) Graphics válasza Timer (#58) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha lett volna ugyanez a termék, akkor azt veszem. De jelenleg nem jött még ki a nagy Dimensityvel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#60) Graphics válasza Timer (#58) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hozzáteszem, terhelés alatt nem kell csodát várni, mind melegedett eddig is.
Mármint a Snap 8 Gen1

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) Timer válasza Graphics (#60) üzenetére


Timer
veterán

Ja, csak nem mindegy, mennyire, erről írtam múltkor is. A hűtés itt már kiemelt jelentőségű, és van aki fordít erre elegendő figyelmet, van aki meg nem. Ennek következményeként a dobozon a felirat ugyan azonos, a teljesítmény viszont nagyon nem.

(#62) icp1970


icp1970
senior tag

Köszi a cikket. Ez jól hangzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.