Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Nekem nagyon szimpatikus :K

iPhone 13p

(#2) akosar


akosar
tag

Nekem inkább tűnik gyerek/tini játékszernek. Azért a polaroid típusú képeknek a kora már rég leáldozott.
Legalábbis én nem nagyon tudom elképzelni, hogy valaki ilyen képeket albumokba rendezgessen.
95% százalék tableten/telefonon/tv-n/pc-n néz képeket. (max 1-1 családi eseménynél kér valaki fotókidolgozást) Aki meg profin tolja a fényképezést+előhívást, az ... nem ezzel. :)
Játékszernek sok a (NETTÓ) 300 dodó, még ha tud is egyet s mást.

[ Szerkesztve ]

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Ilyen magas aron nem lesz valami eletkepes cucc... A kulseje nekem tetszik...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Ha dupla ekkora méretű képet lenne képes azonnal előhívni, és a papír olcsó lenne hozzá, akkor én elfogadnám a jelenlegi árán is. Nekem hiányzik a valós képelőhívás lehetősége, mindenki csak telefonon, tableten stb., tehát mindig csak képernyőkön néz vagy mutat képeket, hiányzik az egyszerű, kézzel fogható fotónézegetés.

(#5) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Túl sok a ha ehhez a kütyühöz...Ami sosem jó jel...

(#6) Csapoati válasza akosar (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért azt ugye tudod, hogy piackutatás nélkül nemigen dobnak piacra terméket? Tiniknek poén lehet, az USA-ban meg nettó 300 dollár (bruttó max. 330) az kutyafüle.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) ragweed


ragweed
csendes tag

Hipstereknek kötelező! :))

Nokia Lumia 1520 & Sony Ericsson Xperia Play R800i - Turbo UI GAMER EDITION 1.0.2 (MIUI 2.4.20) - LupusGB v12 720p kernel

(#8) akosar válasza Csapoati (#6) üzenetére


akosar
tag

Igen, tisztában vagyok vele. :) Viszont azert ez nem azt jelenti, hogy sikereres is lesz.
(Nem a bukasnak drukkolok, csak igy gondolom)
Piackutatok sem tevedhetetlenek. Messze nem.

[ Szerkesztve ]

(#9) Csapoati válasza akosar (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, ez természetes. De valamekkora keresletet csak láttak rá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) akosar válasza Csapoati (#9) üzenetére


akosar
tag

Meglatjuk. :) Vagy sikeres lesz, vagy par marketinges kereshet masik munkahelyet. :D

(#11) MA!rtin


MA!rtin
tag

Szerintem csúnya és fölösleges is..

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#12) halkow válasza MA!rtin (#11) üzenetére


halkow
őstag

szerintem mindenki el bohóckodna vele még te is :DD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Szerintem roppant jópofa,erősen gondolkodok egy vásárlásán:) Párommal sok polaroid képet csinálunk,megvan a maga varázsa,a manapság agyon photoshopolt tökéletes képek mellett:)

(#14) dsr


dsr
senior tag

Na egy ilyenre beruháznék szívesen :)

(#15) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Kéne a fenének, de kinézete jópofa, az tény. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.