Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Ezért volt ez a nagy felhajtás?

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Rühellem ezt az airpods szerű designt.

***

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kellett volna ráírni h (1) mert ha lesz majd (2) szóval na. Amúgy szívesen kipróbálnám.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jöhetett volna egyszerre a komplett termékpaletta.

Ezer szállal úgy is kötődni fog szerintem a BBK-hoz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) SidCorky válasza pusszycat (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Megnyitottam a cikket egy új fülön a háttérben, hogy majd elolvasom, később néztem mi az a (1) a fejlécben, mondom már a PH is kiírja ott, ha van értesítés? :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Az aktív zajszűrés mellett elérhető a transzparens mód, ami átengedi a környezeti zajokat, bár, ilyen igény esetén gazdaságosabb lehet egyszerűen kikapcsolni a funkciót.


Airpods pron természetes érzetet próbál nyújtani az átengedő mód. Nem tökéletes, de jobb mint mikor egy agybadugós füles csak ül
a fülben, az sokat szigetel.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#7) Jositigris


Jositigris
csendes újonc

Amennyire gyönyörű a füles, annyira bazárian néz ki az a tok.

[ Szerkesztve ]

(#8) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

A faraszto marketingelest leszamitva tetszik maga a fules, viszont a nagy tok nalam kizaro tenyezo.

(#9) Plug Life


Plug Life
senior tag

Move on, nothing to see here

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem vágtam magam hanyatt ettől. Régi Pana Füles még mindig rulez.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Legalább nem szokványos ez az átlátszó kialakítás.

(#12) juuzer


juuzer
addikt

Semmi. :D

Szerintem nem fog sok vizet zavarni.

Vamos a la playa.

(#13) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát ez nem lett annyira nagy szám. És milyen szép lesz, ha majd pár hónap alatt esetleg elkezd besárgulni az az átlátszó műanyag borítása :K

(#14) B1T3


B1T3
addikt

Jól néz ki. A tok felülnézetből valóban nagynak tűnik, de szerencsére elég lapos.
A kialakítás nekem sem a kedvencem, egy agybadugós verziót is megnéznék. :)

(#15) belashx válasza B1T3 (#14) üzenetére


belashx
senior tag

Nézegesd még a képeket, mert ez agybadugós kialakítású füles. :D

Amúgy ez a füles mitől nagy szám? Nem követtem az előéletét, és ezidáig még csak nem is hallottam róla.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#16) B1T3 válasza belashx (#15) üzenetére


B1T3
addikt

Rosszul fogalmaztam: olyan agybadugós füles, amelyből nem áll ki egy vállalhatatlanul nagy, abominális monstrum. :D

Semmitől nem nagy szám. Szó szerint semmitől, erre volt építve a marketing is, de az elég jól ahhoz, hogy minden megnyilvánulásukról írjon a techsajtó, szóval nyilván ezt is közlik.

[ Szerkesztve ]

(#17) belashx válasza B1T3 (#16) üzenetére


belashx
senior tag

Így már értem. :)
Mondjuk az se jobb, mikor a fülkagylóban van egy bumszli, ami kiáll 1 centit a fülből.

Egyelőre semmilyen nincs, de hasonló lesz, mint ez (Edifier NeoBuds Pro). Érkezhetne végre...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#18) mad823 válasza B1T3 (#16) üzenetére


mad823
őstag

Kb másfél centi áll ki belőle, aminek tapasztalatom szerint elvitathatalan előnye, hogy értékelhető módon tudja rögzíteni a beszédhangot, valamint emiatt az ANC is jobb hatásfokkal/minőségben tud működni így. Persze ha csak zenehallgatásra kell, akkor felesleges.
Amúgy pedig akkor törünk pálcát a feje felett, ha már valaki hallotta a hangját.
Ja, és AptX miért nincs benne? :D

(#19) pusszycat válasza mad823 (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valaki? Én nem hiszek más fülének. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Badboys válasza belashx (#17) üzenetére


Badboys
őstag

Kívánságod parancs íme [link]

(#21) adamklark


adamklark
senior tag

nos hűek maradtak az elnevezéshez, ez tényleg "nothing" ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) belashx válasza Badboys (#20) üzenetére


belashx
senior tag

Köszönöm, de képben vagyok, mivel már meg rendeltem hó elején. :DD
Már van DPD-s csomagszáma, leszállt a repcsi a célországban, szóval hamarosan a kezeim közé kerül. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#23) moleculez


moleculez
veterán

Az a gagyi tok... még egy kijelző kéne rá, ami kiírja a töltést. Csak hogy olyan legyen, mint bármelyik e-bay/ amazon vacak. Maga a füles amúgy tetszik.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) postásbazsi válasza belashx (#22) üzenetére


postásbazsi
csendes tag

Kell vámot fizetned rá?

(#25) belashx válasza postásbazsi (#24) üzenetére


belashx
senior tag

Azt irták, hogy minden költséget tartalmaz az ár, de nem lepődnék meg, ha a vámügyíntézés díját ki kéne fizetnem, bár a DPD fogja szállítani.

Most frissült az állapot: "custom clearance completed,". Hamarosan lesz válaszom. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#26) Badboys válasza belashx (#22) üzenetére


Badboys
őstag

Kívánom legyen benne meg az örömöd. :R

(#27) belashx válasza Badboys (#26) üzenetére


belashx
senior tag

Köszi!
Ha pedig nem lesz, majd belerakhatom a .... :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#28) pusszycat válasza belashx (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Izé, lehetne róla egy yt videó teszt. :U Persze csak ha nem vagy szégyenlős. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) postásbazsi válasza pusszycat (#28) üzenetére


postásbazsi
csendes tag

Van róla teszt: https://www.youtube.com/watch?v=_Q4BldzMku4

(#30) pusszycat válasza postásbazsi (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez edifier teszt nálam.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) belashx válasza pusszycat (#28) üzenetére


belashx
senior tag

Nem hinném, hogy ezzel kezdem a youtuber pályafutásom. :DD

Van viszont egy komolyabb teszt, ami kitér rendesen a dolgokra:
El Jefe
Ezen kívül is van pár, de a mindenféle pc/gamer csatorna véleménye nem izgat különösebben.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#32) pusszycat válasza belashx (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig valahol el kell kezdeni, és ez egy kitűnő alkalom... :D

Ja várj visszaolvastam, én azt hittem a nothing jön neked. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehetne, hogy nem offoltok?
De ha már igen, használjátok az off gombot?
Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#34) ollie válasza mad823 (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb másfél centi áll ki belőle, aminek tapasztalatom szerint elvitathatalan előnye, hogy értékelhető módon tudja rögzíteni a beszédhangot, valamint emiatt az ANC is jobb hatásfokkal/minőségben tud működni így.

Mármint egy átlag kínai márkához és az Apple fülesekhez képest. Nézz meg pl egy Jabra 75/85t-t, nem áll ki semmi a füledből, mégis a legjobbak között van a hangminőség és a zajszűrés is. Szóval csak programozni kell jól tudnia a cég programozóinak a jó minőséghez.

***

(#35) mad823 válasza ollie (#34) üzenetére


mad823
őstag

Azért ott is van egy iránymikrofon, ami valamennyire kiáll, plusz az egész cucc szerintem térfogatra több, mint ez itt. Dehát ízlések és pofonok. (És pénztárcák).

(#36) judas13


judas13
addikt

Még az a tok..nem semmi.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) pusszycat válasza pusszycat (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Itt a review, minden látszik. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#38) Noukoum


Noukoum
veterán

gsmarena review

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mrwhosetheboss [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#40) AuraSync válasza judas13 (#36) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ennyiért ne várjatok uncsi fehér ápül tokot.
Sztem én berendelek egyet majd.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#41) blueye


blueye
veterán

Kapott vki az elso adagbol?

(#42) postásbazsi


postásbazsi
csendes tag

Lehet, hogy csak a hype miatt, de egyre jobban érdekel. Lehet berendelek egyet, ha elérhető lesz újra.

(#43) blueye válasza postásbazsi (#42) üzenetére


blueye
veterán

"NOTIFY ME WHEN AVAILABLE" - meg mindig, gondolom neked sincs meg...
Ez igy egy nagyon szomoru indulas egy cegnek, foleg ilyen hatterrel.

(#44) Helpner válasza blueye (#43) üzenetére


Helpner
csendes tag

Hali!

Nekem sikerült megrendelni még az indulás napján (08.17-én) és már akkor azt írta 2-4 hét a szállításig. Így közel 3 hét után még semmi infó róla, csak ez: "Your order is confirmed. You’ll receive an email when your order is ready."

Kicsit frusztráló ez az infóhiány/várakozás. A maradék bő 1 hetet már nyugiban kivárom, de utána.. ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#45) blueye válasza Helpner (#44) üzenetére


blueye
veterán

Kösz az infót.
Azt hittem hogy még egyáltalán nem volt elérhető eddig Magyarországon.

(#46) Helpner válasza blueye (#45) üzenetére


Helpner
csendes tag

Rákérdeztem mai nap a support-nál, hogy mivan, mert lassan itt a 4. hét vége is és még sehol semmi infó. Ezt a választ kaptam..

..Kicsit ilyen 'Nesze semmi, fogd meg jól.' kategóriának érzem. Ha valóban kiküldik Szept. 14.-ig és meg is jön(!) jelzek és megosztom a tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

(#47) blueye válasza Helpner (#46) üzenetére


blueye
veterán

Ismet koszi az infot.
Ez pont olyan mint egy Alis elado levele aki nem tudja feladni az arut. Ismet azt mondom h ez szomoru egy magat high tech, profi cegkent pozicionalo indulo vallalkozastol :(

(#48) okkena válasza Helpner (#46) üzenetére


okkena
csendes tag

Nekem ma hozta a UPS.

[ Szerkesztve ]

(#49) blueye válasza okkena (#48) üzenetére


blueye
veterán

Irj rola ha majd tudsz!
(foleg ha van osszehasonlitasod masik TWShez)

(#50) okkena válasza blueye (#49) üzenetére


okkena
csendes tag

Nincs még kibontva, lehet eladom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.