Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

+ a hivatalos bemutatón elhangzott egy ígéret, hogy innentől kezdve a közép és felső kategóriás készülékeiken 3 év frissítést vállalnak. - ebből mennyi lesz az OS az még kérdéses.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) Kawauso válasza ghiottone (#1) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Beebom vagy Geekyranjit videójában 2 OS frissítés + 3 év biztonsági frissítés lett említve, specifikusan az, hogy Android 14-ig frissítve lesz, mert 12-vel jön ki a dobozból.

Nekem egyébként szimpatikus a készülék. Jó kompromisszumokat választottak. Most mondanám, hogy árban is rendben van, de minden borzasztó módon drágult. Így is olyan 200eFt elejére jön ki az indiai árral.

[ Szerkesztve ]

(#3) roli543


roli543
őstag

Barackos kenyér :C

Mikor làtunk már egy zoom kamerát ebben a kategoriában de komolyan.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Kawauso válasza roli543 (#3) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Az Edge 20 Pro-ban van.

(#5) ghiottone válasza Kawauso (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Erre gondoltam, de még leírva nem láttam sehol és sajnos a Motorolánál előfordult már párszor, hogy nem azt adják, amit ígérnek - bár volt, hogy az eredeti bejelentéskor ígért 2 OS frissítés képét is lecserélték 1-re és jött a szokásos népharag. A hivatalos amerikai blogposztban például nem látni infót erről a 3 évről sem. Az elmúlt évekhez képest ez már előrelépés, de még most se az, ami már lassan sztenderd lett ebben a kategóriában.
A német oldalon még nincs kint ár, de nekem a 8-900 euró között rémlik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Kiváncsi leszek nekem az Edge 20 Prora lesz-e 2 nagy frissítés (12 és 13), mert azt ígérték. :)

Motorola Edge 20 Pro

(#7) roli543 válasza Kawauso (#4) üzenetére


roli543
őstag

Akkor full jó, hogy ebben meg nem :C istenem, nem csak Mo lép hátra, hanem a gyártók is 1-1 új szériával. Jàr nekik a keksz

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.