Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Tetszik :K
Várom a tesztet :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) scyllarus válasza Doki42 (#1) üzenetére


scyllarus
veterán

Szintén zenész. Eddig a GT 2e volt a kiszemelt, de ez most elgondolkodtatott.
Honor Watch Magicet használok, a Huawei Egészséget meg már 3 éve, elégedett vagyok a programmal, csak kellene kicsit jobb üzemidő és SpO2.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3) babosmiki


babosmiki
addikt

Szép lett! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#4) Doki42 válasza scyllarus (#2) üzenetére


Doki42
őstag

Én a másik vonalon voltam.. Amazfit bip... 😎
Rövid életű volt... :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) scyllarus válasza Doki42 (#4) üzenetére


scyllarus
veterán

Sokszor gondolkodtam már a Xiaomin, de rengeteg adatom van a Huawei Egészségben, plusz elégedett is vagyok a termékeikkel, mindig maradtam a márkánál.
Az én preferenciáimat ez fedi le jobban, hiába a csodás üzemidő, ha a transzflektív kijelző nem tetszik, plusz az ékezetek kezelése is vagy sikerül, vagy nem. Kinek mi a fontosabb.
Aktivitásmérő kell, nem akarok telefonálni, appokat telepíteni, üzenetet írni az órán.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Teljesen korrekt ez a termék. Remélem 25-30 lesz a nyitóára. 1 év múlva pedig 20 alatt. Akkor tökéletes választás lesz számomra a mi band 3 után. Azért valami férfiasabb színt is el tudnék képzelni. Pl barna. Vagy katonai zöldes barna. Szürke esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#7) scyllarus válasza toronyhaz (#6) üzenetére


scyllarus
veterán

A fekete inkább szürke a videókban. Mármint a ház. A szíj úgyis cserélhető lesz.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8) joey04


joey04
titán

monitoroz mindent, amit egy efféle kütyü szokott

akár még többet is ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) #24536576


#24536576
törölt tag

Végre egy eredeti design, amit nem láthattunk korábban.

(#10) toronyhaz válasza scyllarus (#7) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Most néztem meg a videót. A feketét egyáltalán nem láttam. Ja de. Kb 2x 0,1 mp-re.Úgy kellett kockázni a videót.Mindegy hagyjuk is azt a videót. Attól a fekvőtámasztól meg hányingerem is lett...

(#11) scyllarus válasza toronyhaz (#10) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem is a promót néztem, a yt-on van már unboxing meg minden,
Valamiért többnyire a mentazöldet mutatják be, de van fekete is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12) kakuk.tamas válasza joey04 (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Watch Active 2 is monitoroz mindent IS. :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) k-adi válasza #24536576 (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

eredeti design?

(#14) akaido válasza k-adi (#13) üzenetére


akaido
addikt

Valahonnan csak eredt, akár az eső... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#15) Sn00k


Sn00k
veterán

Tenyleg jol nez ki. Az uzemido is korrektnek tunik. Ezekkel a huawei okosorakkal nem lehet majd idovel para USA altal, mint a telokkal ?

3njoy the Lif3

(#16) scyllarus válasza Sn00k (#15) üzenetére


scyllarus
veterán

Mivel zárt rendszerűek, nem lehet letiltani semmilyen appot róluk :)
Alkatrész ügyben lehet, mivel Kirin csip van bennük, de a már legyártott órákat nyilván nem érintheti az sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17) juuzer válasza scyllarus (#16) üzenetére


juuzer
addikt

Meg nincs is rájuk app :DDD

Egyébként nekem is teszik, nagyon ia. Egyedül a kicsit nyúlánk forma fura/zavaró számomra.

Vamos a la playa.

(#18) Lami66 válasza Sn00k (#15) üzenetére


Lami66
őstag

Ez nem okosóra. Tehát nem olyan, ami android rendszert futtat, appokat telepíthetnél rá stb (mint pl. a Samsung órái).
A Huawei óráin a saját zárt rendszerük van. Ezeken nincsenek gugli cuccok, se más usákia tulajdon, amit letilthatnának.
Pl. a gps útvonal követéshez a Tomtom térképét használják nem a gugli térképet.

(#19) Sn00k


Sn00k
veterán

Nah szuper ezek megnyugtato infok. 👍🏼Ajandekba tervzek majd adni.

3njoy the Lif3

(#20) scyllarus válasza juuzer (#17) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt jelenti a zárt rendszer :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#21) kakuk.tamas válasza Lami66 (#18) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Samsung órái se Androidot futtatnak..
És zárt rendszerre is vannak alkalmazások (lsd iOS)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Pont azok a fícsörök lettek volna vásárlásgenerálók, amelyek kimaradtak: oxigénszintmérés, vérnyomásmérés, EKG. Sajnos olybá tűnik, a szankciók megvágták a Huawei lehetőségeit, pedig nagyon vártam, kihozzanak egy normális okosórát: a FitBit Versa2 helyett keresek (várok) Huawei terméket.

(#23) Lami66 válasza kakuk.tamas (#21) üzenetére


Lami66
őstag

Elég rossz volt a mondatszerkesztésem :R A Samsungot arra hoztam fel példának, hogy egy rakás appot lehet rá feltelepíteni, mert azok a tényleges okos órák, amik appokkal bővíthetők . A "zárt rendszert" ilyen óráknál arra értik, hogy csak az órán levő alkalmazások vannak, nincs lehetőség továbbiakat feltelepíteni rá külső forrásból, nincs saját app áruháza, ellentétben a Tizen, Wear OS, Android, Fitbit OS stb. rendszerű valódi okosórákkal.

(#24) scyllarus válasza Ed_007 (#22) üzenetére


scyllarus
veterán

Oxigénszintmérés van.
A vérnyomásmérésért valóban kár.
Az EKG a törvényi előírások miatt szinte semmiben nincs (a Samsung is csak most aktiválhatta, ha jól hallottam, az AW nyilván más tészta, mert az meg kötött a fo*IOS-hoz.)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25) Steve1207


Steve1207
veterán

Végre ismét egy szögletes forma. Alig van a piacon értékelhetően működő variáns ilyenekben, szükség volt a Hua kínálatában is egyre.
Amúgy kb egy nagy kijelzős Band 5 és így több infót is megjelenít a perecen. Ami újdonság az az animált edzésgyarkorlat a videók alapján és a fejlesztett jelenlegi funkciók.
Üziolvasáshoz király lesz ez a kijelző.
(Amit hiányolok a mai napig ezekből, hogy egy kis hangszórót vagy pittyegő vackot rakjanak már bele, az ébresztéshez. Visszasírom a sípoló Casio órák ébresztését, mert a rezgés fabatkát sem ér sokszor nálam).

.

(#26) Jabby válasza toronyhaz (#6) üzenetére


Jabby
őstag

"Remélem 25-30 lesz a nyitóára. 1 év múlva pedig 20 alatt."

Idézek a cikkből:
"Magyarországon a Watch Fit forgalmazása várhatóan szeptember 25-én, 42 ezer forintos áron kezdődik..."

Dupla áron van, mint pl. a Bip S, miközben tudásban semmivel nem múlja felül.
Ilyen áron sokak számára felejtős lesz, mennek majd a konkurenciához.

(#27) scyllarus válasza Jabby (#26) üzenetére


scyllarus
veterán

A Gt 2e ára is lezuhant 4 hónap! alatt 63-ról 40-re, szóval a nyitóár annyira nem érdekes. Pláne, hogy jön a GT 2 Pro is, az mindegyik Huawei órának lenyomja majd az árát.
"tudásban semmivel nem múlja felül." :D A Bip S kívülről játékórának látszik, ronda és kicsi kijelzővel, nem tud folyamatos pulzusmérést (nem, nem tud) és a tizedét ismeri a Fit által támogatott sportoknak. Aha, semmivel sem tud többet...
Nem állítom, hogy a Bip S rossz, csak más a célközönsége, ezt tükrözi az ára is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28) toronyhaz válasza Jabby (#26) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Azt a bekezdést szerintem el sem olvastam. :DDD
Hűha. Így egyelőre nekem nagyon felejtős lesz. Nagyon nem ér nekem ez ennyit.

(#29) scyllarus válasza toronyhaz (#28) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy árban lesz megjelenéskor a GT 2e-vel, a tudás ugyanaz, lehet a design alapján választani.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30) HKorn


HKorn
addikt

Jó ez, szögletes design nem az én világom mondjuk, de ez ennyiért nagyon jó ajánlat! Bip S-hez hasonlítani meg kár, az konkrétan egy kis gagyi műanyag órának tűnik, gagyi kijelzővel egy ilyen mellett.

Run&Ride

(#31) Steve1207 válasza HKorn (#30) üzenetére


Steve1207
veterán

Inkább az Amaz GTS ellenfele cakpak nézve, amúgy meg egy okoskarkötő szint. Ha azt nézzük akkor még olcsóbb is lesz, mint egy GTS (kintről pláne), az drágábbra lett belőve kezdéskor.
Úgyhogy helye van a piacon, pozicionálás is jó és szoftveresen ég és föld amit a Huawei letesz az asztalra.

.

(#32) scyllarus


scyllarus
veterán

Első fecske: [Techradar teszt]
Nem cserélhető a szíj? Azért az elég nagy hiba lenne. Bár a GT 2e-ről is azt írták először, aztán kiderült, hogy mégis.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#33) h4h01


h4h01
senior tag

Ilyen kezdőárral, szerintem ez egy jó ajánlat lesz! Majd kíváncsi leszek rá élőben is! :) Páromnak szerintem jó kis cucc lenne, de hogy miért nem lesz minden színben elérhető?! Nőnek azért csak a rózsaszínt venném..

(#34) scyllarus válasza toronyhaz (#6) üzenetére


scyllarus
veterán

Itt a Honor párja (olcsóbban, kívülről ugyanaz, a belső a kérdés), és kijött egy kerek óra is katonai mintával, ha már kérted :)
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35) toronyhaz válasza scyllarus (#34) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Igen ezeket olvastam. Köszi. Az amazfit T-Rex is teszik de nem tudnám hordani.

(#36) scyllarus válasza toronyhaz (#35) üzenetére


scyllarus
veterán

Viszont a Honor verzió cserélhető szíjas, az látszik a videókon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37) SL-27


SL-27
tag

Egy kis mókolással ennek is cserélhető.
MÓKOLÁS

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#38) scyllarus válasza SL-27 (#37) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, láttam. Nem mókolás, csak nem gyorszáras a szíj. Biztos lesz ehhez is pár hónap múlva bőven.
Közben kiderült a nagy különbség, a Honor Watch ES-ben nincs GPS, csak a telóét használja (assisted GPS). Itt el is dőlt, hogy Huawei lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39) SL-27 válasza scyllarus (#38) üzenetére


SL-27
tag

Nálam is kattog a téma. Telekomnál 39.900 Ft...persze nincs készleten, de jön... azt írják :P

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#40) scyllarus válasza SL-27 (#39) üzenetére


scyllarus
veterán

Mi annyi a Telekomnál?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41) SL-27 válasza scyllarus (#40) üzenetére


SL-27
tag

Belőtték az árat a TELEKOMNÁL. Aztán kiderül, mennyi is lesz valójában.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#42) scyllarus válasza SL-27 (#41) üzenetére


scyllarus
veterán

Na, ez nem is rossz.
Pláne, hogy van egy csomó hosszabítható előfizetésem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43) SL-27 válasza scyllarus (#42) üzenetére


SL-27
tag

Így van...és ugye ott a készülékkedvezmény is :P

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#44) scyllarus válasza SL-27 (#43) üzenetére


scyllarus
veterán

Arra gondoltam. Úgy néztem 30-33 lesz, az már elég baráti.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#45) _flamer


_flamer
aktív tag

Tetszik a formavilág, bár ez nem új keletű, mind tudjuk, hogy honnan merítettek ötletet a Huawei-nél. :DD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#46) scyllarus válasza _flamer (#45) üzenetére


scyllarus
veterán

Mondjuk, ez pont egyedi, még nem is láttam ilyet (nyújtott téglalap).
Az Amazfit GTS volt a kiindulási alap? :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#47) SL-27


SL-27
tag

Holnap kapom kézhez...minden kiderül :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#48) babosmiki válasza SL-27 (#47) üzenetére


babosmiki
addikt

Jöhet a vélemény! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#49) SL-27 válasza babosmiki (#48) üzenetére


SL-27
tag

Még korai :)
De megfordult a fejemben - lehet csak a lassan 1 éve fennálló állapotok miatt -, hogy miért nincs minden okos vagy félig okosórában testhőmérséklet mérés? :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.