Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raymond


Raymond
félisten

HTC telefon hir?

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

"méghozzá a klímaváltozás közepén talán nem annyira szerencsésen csengő wildfire(futótűz) X-szel"

Megyen!

(#3) szemy94 válasza Raymond (#1) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem is rossz HTC, azt hittem indul vagy 80-ról, igaz én nem venném, de ennyiért itthon vinnék rendesen.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát így első körben, mintha valami OEM termék lenne...

ÁRa nem lenne rossz, kb oda lőttek a középkategória aljára.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Raymond válasza Graphics (#4) üzenetére


Raymond
félisten

Hat, 2017-2018-ban eladtak a telefon reszleget a Google-nak, vagyis egy reszet vagy nagyobb reszet vagy ki tudja mi is volt az a tranzakcio valojaban mert ugy volt hogy tovabbra is gyartanak es arusitanak sajat telefonokat is. Mondjuk szivatjak meg oket rendesen mas miatt is, pl. egy hetes hir:

HTC smartphones pulled from sale in UK during patent row

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kívánom, hogy sikeresek legyenek, de valahogy kételkedek. U széria elég jó, kár, hogy idáig süllyedtek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) twollah1976


twollah1976
őstag

Haaat...

Kis tulzassal egy Xiaomi Redmi 6-ot lathatunk a hirben.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Graphics válasza twollah1976 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A hardver nem minden. :) Elég erős különbségek vannak küllemre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mi ez a szar? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Meglepett, hogy a HTC ad még telefont. Igaz, indiàban. :D
Szerintem fix hogy ezt nem fogjuk erre látni.

És igen. Nem nagyon találó a név. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) bali


bali
tag

A HTC gyártó még létezik???

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Húú de imádtam a Wildfire S-t. Ez a telefon pedig a kötelezőt hozza:
2019-ben nagyon népszerű az alsóban a Helio P22, meg a 13 mpx kamera. Már sok gyártónak van ilyenje, szóval semmi extra. Ezeket amúgy csak szitázzák? Mert ha ugyan ott készülnek, akkor a megbízhatóságuk is egyforma.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Polarstar válasza janeszgol (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A mai trendeket figyelembevéve egyáltalán nem lehetetlen, hogy ez is valami szitázott bérgyártmány.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Sajnálom a HTC-t mint márkát, mint gyártót, mert pontosan ugyan arra a sorsra jutott mint a Nokia. Hiába volt egy nagy márka, presztizs, mégsem tudtak ezzel mit kezdeni, nem fejlesztettek, és nagyon gyorsan hatalmasat buktak. amiből már nem tudtak felállni.
Még a mobilos windows futott a telefonokon mikor már gyártottak bérbe, lásd MDA aztán jött a HTC Kaiser majd később a többi készülék. Azt hiszem a csúcson az M7-el voltak, onnantól már elindultak lefele.
"Kár érte, kiváló ügynök volt..."

(#15) forgonati


forgonati
őstag

Az oroszoknál mostanában biztos szerencsés lesz ezzel a névvel...

Keelah Se'lai!

(#16) Polarstar válasza forgonati (#15) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nagyon fogják szeretni. :DDD :DDD

Javaslat még: firestarter. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) RangerFox


RangerFox
veterán

A Wildfire S volt az első okostelefon, amit hosszabb ideig használtam. Előtörtek a régi emlékek...

(#18) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Hajj, még mindig visszasírom a régi One X-es, m7-es, vagy m8-as időket. Amikor még ha prémium érzetű telefont akartál vettél iPhone-t, vagy HTC-t.
Miért kell manapság a fröccsönött üvegszendvics telefont erőltetni csak hozzák vissza az m8-at kisebb kávákkal, vagy csak friss hardverrel, és még mindig megvennének kilóra.

[ Szerkesztve ]

(#19) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Emlékszem anno mennyire kergettem a Wildfire S-t hogy megszerezzem magamnak, aztán majdnem meglett a djuicetól, de akkora előleget kértek az előfizura, ami szinte irreális volt ahhoz a telefonhoz képest, aztán nem lett belőle semmi.
De ez e telefon olyan meh.

All→M8

(#20) mg1992mg válasza -Faceless- (#18) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én a HTC 10-nél még bizakodásra utaló nyomokat találtam, de hát azóta... :( Szomorú. Simán vennék egy HTC 10, vagy ahogy te is említetted, M7, M8 stílusú telefont mostani hardverrel, vékonyabb kávákkal.

(#21) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Jól néz ki és az ár érték aránya sem annyira elrugaszkodott,mint szokott szerencsére..

(#22) janeszgol válasza mg1992mg (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem is magukkal a telefonokkal van baj, hanem inkább a szervizzel. Annyira kicsi lett a HTC telefonos részlege, hogy nem biztos, hogy van hozzá alkatrész. Akkor Csehországban javítanak, de lehet már ott sem, ergo még messzebbre kell küldeni.
Nekem tetszett az U11 valamelyik verziója is, de az ember ilyenkor már nem meri bevállalni. A Sony, LG detto. Az LG szervize volt az egyik legjobb, de azért már vékonyodott annyit a mobilos részlege, hogy ez rosszabbodjon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) K0vasz válasza janeszgol (#22) üzenetére


K0vasz
aktív tag

+1. Persze ha az ember félévente vált telefont, akkor végülis mindegy a szervizháttér, de ha több évre tervez egy-egy mobillal, akkor azért nem mindegy, hogy valahova ki kell küldeni külföldre szervizre a telefont, vagy elég csak lecsoszogni a westendhez és pár óra alatt megcsinálják...

(#24) Xaels


Xaels
félisten

A HTC elvesztette az identitását. Ez csak 1 a sok hasonló közül pedig lehetett volna akár egy igazi Wildfire utód.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) konczy3


konczy3
senior tag

Ha nálunk lenne, tuti 80 alatt nem lenne, és ezért kapnánk egy nem épp takarékos SoC-t nagy kijelzőt, hozzá relatív kicsi akksit...

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#26) Schuler888 válasza Xaels (#24) üzenetére


Schuler888
senior tag

Csak az ne. Mind a wildfire, mind a wildfire s egy iparagi katasztrofa volt anno.. bar akkoriban magat a droidot is messze kerultem par kudarc utan.. de olcson indiaban biztos veszik-viszik majd

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#27) Graphics válasza konczy3 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért nem takarékos ez a SoC?

CorePilot, TSMC 12nm-en készül. Ez szerintem eléggé takarékos megoldás

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Újabb tucatfon. Bezzeg ha az eredeti Wildfire S méretben adnának ki egy használható telót, vinnék mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#29) Koris


Koris
aktív tag

A Htc valahogy mindig mostohagyerek volt itt a Mobilarenan.Szinte minden Htc- t megveszek ,kipróbálok,tesztelek és nekem valahogy mindig pozitívabb összkép alakul ki mint amit itt olvasok.Persze lehetne ez elfogultság is ha nem tesztelgetném folyamatosan a "konkurenciát" is.Az tény,hogy picit össze vannak zuhanva,de tudnak telefont gyártani.Jó lesz ez,és jöhetnek picit komolyabb telok is amiket beígértek az indiai piacra😁

(#30) Rolie Polie válasza CptAdamica (#2) üzenetére


Rolie Polie
junior tag

méghozzá a klímaváltozás közepén talán nem annyira szerencsésen csengő wildfire(futótűz)

Jogos. Talán a szmog az ózon vagy a meteorit is szóba jön legközelebb.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#31) Taktoj


Taktoj
aktív tag

most ez valami vicc ez az aksiméret.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.