Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Érdekes sajtófotó. A T betű vízszintes részét is tartalmazó ledsor döglöttnek tűnik...

I don't fit in. I fit out.

(#2) JoeYi válasza simonzé (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

akkor már megvan min spóroltak :D

(#3) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

kell kell kell...
de miért lan és wan felirat van a ledeken? csak nem van benne egy home router is?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) siriq


siriq
őstag

Pont most fejeztem be a kabelezest a hazban. Egy ilyen pont passzolna is az egyik kabelvegre ;]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#5) Nyugdíjas válasza simonzé (#1) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem csak nekem tűnt fel ezek szerint ;]

Én inkbb valami elcseszett digitális utómunkát gyanitok :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6) sTERNI


sTERNI
senior tag

Szerintem nem kamu a felirat... legfeljebb, hogy nem világít.

[link]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#7) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Elég tűrhetően felszerelték!

...

(#8) .mf


.mf
veterán

JFS? Tehát ez nem más, mint egy alacsony fogyasztású, linux-alapú szoftveres raid doboz? Akkor nem értem, miért ez a sok dícséret és "do want!" hozzászólás, hiszen a Thecust ismerve meglesz az ára, pedig egy hasonló tulajdonságú és képességű (vagy ennél többre képes) dobozt jóval olcsóbban össze lehetne rakni. (Atomos intel lap + egy 2-portos sata-kártya; nas-linux pedig ingyen van a neten.)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) bigz válasza .mf (#8) üzenetére


bigz
tag

Nekem spec pont jol jonne, de egyebkent en is azon gondolkodtam hogy inkabb szerzek valami apro hazat, es abba osszerakok egyet. A gond ott kezdodik, hogy soha eletemben nem volt dolgom Linux rendszerekkel, raadasul ha befetema van, akkor lehet, tobbe lenne a doboz+tap+sata kari+atom+atomlap+memoria+wifi kari kombo - a fene se akar egy ujabb traktort. Sz*ros motoros fogkefe toltoje igy is bezengi a hazat, megb*sznam erovel a b*zi villamost, aki a furdot igy rakta ossze...

A ladika ara egyebkent £245.90 ingyenes szallitassal, gondolom 100 alatt lesz odahaza is.

Amit eddig talaltam, az vagy meregdraga, es bovitheto PCI karival, vagy eleve wireless, de csak 1 vinyot fogad, vagy egyaltalan nincs wifi lehetoseg. En vagyok vak, es valami specifikaciot elneztem az adatlapokon, vagy tenyleg van egy hajszalnyi piaci res?

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.