Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hallador válasza AssAssynn (#50) üzenetére


hallador
addikt

Na látod ez a cikk neked készült. Azért meddő mert pl amit nyunyu is írt arról fogalmad sincs. Hogy ne lenne a vita meddő nem érted amit írok. Leírtad szerinted ez fejlődés. Nem nem az. Csak annak aki nincs benne és nem érti mi miért történik. Aki benne van az nem ír ilyet mint Te. Nem találod érdekesnek, hogy eddig te játszod egyedül a naívat, aki pedig beir valami szakmai azt pedig szimplán le politikai hirekezed...

Na ennek nincs értelme...

Persze a kérdésekre nem válaszolsz... Csak adod az értetlent....

Szerintem sincs ennek értelme.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#52) AssAssynn válasza hallador (#51) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nem. Azért meddő, mert hiába reagálok arra, amit írsz, simán továbblépsz, aztán 2 hsz. után ugyanazt fújod. Nyomod a tipikus politikai komment wart. Vagyis próbálnád, csak én nem vagyok rá vevő.
Egyelőre arról van szó, hogy próbálod a hírbe és rám is rám erőltetni a nézeteidet. Erre sem vagyok vevő.
Bár lett volna itt szakmai, de pont azért írtam és írok, mert nincs, és ehelyett az ilyen sületlenségeket kell olvasnom egy tech csatornán. Vannak erre való oldalak, és itt is erre való topic (Politika topic), oda lehet menni warozni azokkal, akik hasonlóan éreznek, mint te.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#53) hallador válasza AssAssynn (#52) üzenetére


hallador
addikt

Ajjajj tehát egy tech cikkben nincs tech, akkor is ezt hajtogatod, hogy ezt olvasod. Igen mert ha nincs benne tech hír akkor miről beszéljenek a kacsakrol...

Na hagyjuk.

Ha azt mondom, hogy igazad van, akkor rendben vagyunk... :(

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#54) AssAssynn válasza hallador (#53) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nem kell, hogy igazat adjanak, csak annyit kérek, hogy a politizálás az maradjon a politikai oldalakon/fórumokon és ne akarjon mindenhová máshová belépni. Köszönöm. :R

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#55) tomcat78 válasza AssAssynn (#54) üzenetére


tomcat78
őstag

Ezzel tudod csak az a baj, hogy az egész 4ig sztori egy büdös nagy politikailag vezérelt üzleti katyvasz.... Így nehéz megkerülni egy róluk íródott cikknél a téma ezen oldalát. Én nem vagyok tech szaki, így ahhoz a részéhez nem okoskodok. És azt hiszem amit írtam a politikai részéről is alapvetően politika mentesre csiszoltam.... A szart mindegy mibe csomagolod, attól még szar marad... :R

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#56) hallador válasza tomcat78 (#55) üzenetére


hallador
addikt

A szart mindegy mibe csomagolod, attól még szar marad...

Hát nem olvastad el ez nem így van. Ha a szart becsomagolod, akkor az fejlődés, ha pedig elnevezed, akkor innováció. Ez az agymosott pártkatonáknak beadható. Ha pedig valaki felhívja erre a figyelmet, akkor politizál. Ja hogy ez egy politikai cikk volt az mindegy....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#57) tomcat78 válasza hallador (#56) üzenetére


tomcat78
őstag

Őőőőőőőő..... Szerintem pont ezt írtam.... :U

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#58) hallador válasza tomcat78 (#57) üzenetére


hallador
addikt

Tudom. Egyetértünk :)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#59) M@cika


M@cika
őstag

Miután szinte az összes 4iG hír hozzászólási lehetősége le van tiltva...
[link]
Na, innentől már majd elemi érdek lesz, hogy a ((volt) Digi = manapság 4iG) csak megkapja azokat az 5G frekvenciákat (oké, nem pont azokat, de amit csak lehet) amiket anno a frekvencia tenderből való kizárásakor elbukott.

Nasit a kis fehér medvének!

(#60) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Itt nem hír, de az Antenna Hungáriát is benyeli a kisgömböc:
[link]
A 4iG tulajdonszerzése a műsorszóró cégben „közérdekből nemzetstratégiai jelentőségű összefonódás” – mondja ki a kedd délután megjelent kormányrendelet. Tehát a Gazdasági Versenyhivatal nem vizsgálhatja az ügyletet, a folyamatot esetleges versenytárs nem támadhatja meg.
...
Most a kormány döntése részben elébe megy az esetleges jogvitának. Ugyanez egyébként már karácsony előtt megtörtént, amikor a kormány azt minősítette nemzetstratégiai jelentőségű összefonódásnak, hogy a 4iG egy 232 milliárd forintos ügylet keretében megvehesse a DIGI Távközlési Kft.-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.