Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tamas1985


tamas1985
aktív tag

Az első szerintem nagyon szerencsétlenül néz ki, pláne ennyiért

(#2) Gave


Gave
addikt

Hiánypótló!, főleg ilyen módon túlárazva. :D

Mondjuk engem eddig sem zavartak a divat PC-k, ezután is megleszünk.

[ Szerkesztve ]

(#3) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Sikerült egy gyengébb gépet az iMac ára felé belőni. Gratulálok.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) edward2 válasza Gave (#2) üzenetére


edward2
addikt

Egyszerűen számomra felfoghatatlan az AiO PCk árazása és akkor csodálkoznak miért van piaca a custom PCnek.

Na most minden AiOban az első gigantikus problémám, hogy egyik sem SSDvel jön. Ez ma egy olyan alkatrész amit a legolcsóbb PCből se hagynék ki.

(#5) lenox válasza Blindmouse (#3) üzenetére


lenox
veterán

Melyik iMac olcsobb?

(#6) prolad


prolad
őstag

Ennyiert nem lesznek valami sikeresek.

(#7) Peddy789


Peddy789
őstag

300ezerért i3, intel hd graphics.. jó vicc :DD, még szarabb az ára mint az almának

[ Szerkesztve ]

(#8) Honkydoo


Honkydoo
őstag

:W

Van ahol a raktárban megmaradt, aztán újra forgalomba hozott HP laptopokat árulnak 70k-ért. Jó azok kicsit régebbi hardverrel vannak, de akkor is..

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#9) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

SZVSZ
Lehetne vitatkozni azon, hogy melyik az olcsóbb a Mac vagy ez.... de lényegtelen is. Megveszed közel annyiért mint egy macintosh-t és ott fut rajta ugyanaz a rendszer szinte, mint ami otthon vár a 70 ezres tákolt pc-n.... Akkor már fizetek plusz 20-30 százalékot egy Mac-ért. Szerintem ennek így nem sok értelme.

(#10) Kiki18


Kiki18
őstag

Samsung a PC piacon itthon? Még csak most léptek be? Enyhén szólva elkéstek. :D Főleg,hogy az emberek több mint fele inkább laptopot vesz. Érthetetlen lépés számomra. :N

(#11) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Vicces az a csúcsmodell a Full HD-jával... ennyért minimum 1440p dukálna szerintem.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) danikollar


danikollar
őstag

Mondjuk ezek érintőképernyősek, de akkor sem értem ezt a magas árat. Ezzel nem fognak nálunk nagyot hasítani.

(#13) dabadab válasza tDr1v3r (#11) üzenetére


dabadab
titán

Raadasul nagyon erosen az az erzesem, hogy ezek TN paneles vackok.

DRM is theft

(#14) Taranti


Taranti
senior tag

És fél milláért 5400rpm hdd? :Y

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#15) edward2 válasza Taranti (#14) üzenetére


edward2
addikt

Mert a 7200as oké vagy a 10000es? Szerintem SSD dukálna már a top 2be... minimum 128as

(#16) Gave válasza Taranti (#14) üzenetére


Gave
addikt

Az azért kell, hogy ne zúgjon. + Kisebb méretben elérhetőbb.

(#17) saelin


saelin
veterán

Érintőkijelző... De jó már nekünk! Jól el lesznek ezek a raktárban is.

Nem értem, miért akarnak mindig mindenbe érintőpanelt tuszkolni, főleg asztali pc-be, ami majdnem 1 méterre van tőlem. Notebook-okba is minek, ha jól tudom az ilyen kijelzők többet fogyasztanak a többinél.
Van okostelefonom és tabletem is, nagyon szeretem mind a kettőt, de a pc maradjon már pc. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) andris1602


andris1602
aktív tag

talán divattermékként eladnak párat.. :)

(#19) Prof


Prof
addikt

Ez most komoly, A7D jó lenne, de ami hardver benne fele annyiból Mo-n áfásan kihozható !

(#20) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nem csodálkoznék, ha a nagyobbakban a TV-tuner mellett a Samsung integrálta volna a SmartTV rendszerét is... De akkor is húzós az ára egy icike-picikét.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) zsigus válasza kakuk.tamas (#20) üzenetére


zsigus
őstag

SmartTV rendszer egy PC-n?

Mert nem is egyszerűbb két kattintással megoldani, mint megkeresni a távirányítóját, és pötyögtetni akárhányat... :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Sinesol


Sinesol
veterán

Nem szokasom a pixeleket keresgelni, de azert 27"-en a fullhd enyhén nevetseges....vannak gyartok ahol szóba se jön 24" felett a full hd

[ Szerkesztve ]

(#23) Akula


Akula
őstag

mennyiiiii????? :Y
felejtős. :(

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#24) danikollar válasza zsigus (#21) üzenetére


danikollar
őstag

Pontosan. Fura lenne ha Smart rendszerrel lenne.

Sinesol, miért lenne 27"-on nevetséges a FullHD?

[ Szerkesztve ]

(#25) tDr1v3r válasza danikollar (#24) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nagyok a pixelek... 22"-on jó, de 27"-en már nem annyira.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) Sinesol válasza tDr1v3r (#25) üzenetére


Sinesol
veterán

Pontosan

(#27) danikollar válasza tDr1v3r (#25) üzenetére


danikollar
őstag

Hát akkor velem lehet a baj, mert ezelőtt egy 32"os, most meg egy 40"-os FullHD LCD TV-t használok monitornak és semmi bajom a pixelekkel.

(#28) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Drága mindhárom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29) Sinesol válasza danikollar (#27) üzenetére


Sinesol
veterán

Kinek mi a jo ez egyénenként valtozik, ha neked megfelelt akk böven jo, ugyis az a lényeg. :R

[ Szerkesztve ]

(#30) dlaccc


dlaccc
aktív tag

gondolom gyors ki is lépnek, ha ilyen marhasággal folytatják..

(#31) Insolent


Insolent
aktív tag

Ez sem Magyar pénztárcához készült..

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#32) afterwhite09


afterwhite09
tag

SSD nincs egyikben sem még abban sem, ami 550ezer ???? Ez valami vicc ?? Hát már nem azért, de legalább a legdrágábban lenne egy 120as, de ink. 256-os SSD, ha nem is Vertex, de legalább valami..

A szupergazdagok ugy is mac-et vesznek és nem ilyet :\

People had more, than they needed...

(#33) Eltomi


Eltomi
tag

Érdekes ez az érintőképernyős dolog: Az androidnál egyre inkább törekednek a gyártók a "laptop" megjelenésre, azaz billentyűzetes, esetenként tapipados dokkolót adnak a tablethez. Az Android a HC óta támogatja a külső eszközöket és akkor jön a Samu egy 27"-os AiO tablettel PC-vel.

HÁT NOOOORMÁLIS?? :DD

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#34) big-J válasza afterwhite09 (#32) üzenetére


big-J
őstag

Nem jól fogod fel, az ilyen gépeknél az ár az feature, nem pedig hátrány. Minél több annál jobb.

(#35) redaizoltan válasza Eltomi (#33) üzenetére


redaizoltan
csendes tag

és akkor jön a kérdés..egy normális(viszonylag gyors) tablet kb 70e..klaviatúra plusz egy ötös..80 e-ért már notebookot,netbook-ot lehet kapni..semmi értelme szerintem :D

A számítógép nem az élet,csak az életünk egy része... http://mesterszerviz.hu

(#36) Eltomi válasza redaizoltan (#35) üzenetére


Eltomi
tag

Nyilván tabletet az vesz, aki annak akarja használni, a klaviatúra meg ott van arra az esetre, ha laptopot akar belőle csinálni.

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#37) zalkatti


zalkatti
tag

Hat, ha csak ennyit tudnak felmutatni, ilyen borsos aron, tolem akar most rogton ki is lephetnek... :C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#38) 8th


8th
addikt

Ez is ezer sebből vérzik mint általában az All-In-One gépek de, hogy még a hardver is ennyire gyengusz legyen a vételárhoz képest az már tényleg elég vicces. Érintőképernyő is minek? Maximum arra jó, hogy a gyerek ujjal sorban rá tud nyomkodni a youtubon a neki tetsző mesékre. HD4000, 5400-as vinyó, 1x 4GB ram 300ezerért? Oké, kettőt kérek. :DDD

(#39) Reggie0 válasza 8th (#38) üzenetére


Reggie0
félisten

Valoszinuleg azert van, mert ez is egy iFos, csak mas gyartja.

(#40) dabadab válasza Reggie0 (#39) üzenetére


dabadab
titán

Azert az iMaceket legalabb normalis monitorba epitik bele.

DRM is theft

(#41) Reggie0 válasza dabadab (#40) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat most nem is arra gondoltam konkretan, hanem elegge szembetuno, hogy az apple termekskalajaval akarjak felvenni a versenyt.

(#42) dabadab válasza Reggie0 (#41) üzenetére


dabadab
titán

Ezer eve van mar szinte minden gyartonak ilyen monitoros egybegepe, jol lathatoan mostanaban ezeket lehet eladni.

DRM is theft

(#43) zalkatti válasza Reggie0 (#41) üzenetére


zalkatti
tag

Max. az araval tudja felvenni a versenyt... Nem tudom mit szivott aki ezt a termeket kitalalta de adhatna nekem is 0.o

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#44) Reggie0 válasza zalkatti (#43) üzenetére


Reggie0
félisten

Pontosan. Bar ennyire meg az apple sem arazza tul a cuccait a tudasahoz viszonyitva.

(#45) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Még jó, hogy lehet kapni.. :DDD

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#46) bbrain


bbrain
tag

:Y WTF?

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#47) Móci


Móci
addikt

Ezért ennyit? Elég rendesen elgurult az a gyógyszer...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#48) #72042496


#72042496
törölt tag

Srácok, én igazán nem akarok zombitopicot csinálni belőle, de ezekről tud valaki valamit?

Nem is a gép érdekelne, hanem a 7-es sorozat melletti billentyűzet, ami egy etalon lenne magyar (EU) kiosztással. Az USA-ban meg lehet venni külön is, mi a helyzet Európában/itthon?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.