Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ImpersonatoR

Végre 3Ds verzió.
Sima 3Ds en is menni fog vagy csak new 3ds -en?

Ez a nintendo NX nekem fura meg be sincs jelentve nem?

(#2) ldave válasza ImpersonatoR (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nagyobb az esélye, hogy a PS4 változat kap csak angol kiadást, a 3DS kiadás esetében én lehetségesnek tartom, hogy az Japánban marad :(

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza ImpersonatoR (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt leleplezés, de infókat csak jövőre kapunk.

Live-Die-Respawn

(#4) alevan válasza ImpersonatoR (#1) üzenetére


alevan
őstag

Elvileg csak New3DS.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) ImpersonatoR válasza ldave (#2) üzenetére

Jaj ne mar .. csak nem ez mar a 3. lenne a sorban ami csak japo only. Ne fesd az ördögöt a falra :)

(#6) ldave válasza ImpersonatoR (#5) üzenetére


ldave
félisten

Az ördög már a falon van, a múlt ismeretében ne várjunk olyat, amire kevés az esély, így nem fogunk csalódni. PS4-re szerintem tuti jön, ha mégis lesz angol nyelvű 3DS kiadás, akkor majd örülöhetünk :)

A Slime draws near! Command?

(#7) janos68


janos68
aktív tag

Hihetetlenül boldog vagyok, hogy jön PS4-re. Az egyik kedvenc játékom volt a 8. rész PS2-őn, amibe legalább száz órát beletettem. Remélem ebbe is lesz legalább ennyi tartalom. Húzzanak bele az angol kiadásba, de nagyon.

(#8) ImpersonatoR válasza ldave (#6) üzenetére

Ha ps4 re jon angolul akkor nincs más dolguk mint kicserélni a szöveget angolra nem?

(#9) ldave válasza ImpersonatoR (#8) üzenetére


ldave
félisten

Házi feladat, nézz utána melyik játékot adta ki utoljára a Square-Enix, angolul, 3DS-re :)

A Slime draws near! Command?

(#10) ImpersonatoR válasza ldave (#9) üzenetére

De nem 3ds re adnak ki

DRAGON QUEST VIII

(#11) batai15


batai15
félisten

Wow. Tetszik .

(#12) misuti


misuti
tag

A 7 meg a 8 jön nyugatra is nem?Valahol olvastam!Mármint 3ds-re!

(#13) ldave válasza misuti (#12) üzenetére


ldave
félisten

Sajna csak pletyka szinten lehetett erről olvasni, hivatalosan nincs bejelentve angol változat egyik 3DS-es DQ játékból se :(

A Slime draws near! Command?

(#14) misuti válasza ldave (#13) üzenetére


misuti
tag

Pedig elég sok jrpg jött már EU-ba,pont az egyik legnépszerűbbet nem hozzák itt ki?
Ki érti ezt!Azt sem lehet rámondani,hogy túl japán,mint pl. a Yokai watch,ami mellesleg jön is jövőre!

(#15) Memora


Memora
senior tag

Sajna kezdenek kihalni az igazi JRPG-k (vagy félig-meddig átalakulnak real-time euro RPG-vé, lásd FFXV), úgyhogy külön öröm ez a bejelentés, ráadásul nem csak handheld, hanem PS4 verzió is lesz :-)

Fancy quote placeholder

(#16) zoltszalay


zoltszalay
tag

Nem azért, de én a siliconera.com oldalon követem a jrpg híreket, de valahogy nem látom azt a nagy haldoklást, sőt ps vitán és 3dsen ki se látok jrpgkből, ps4re is egyre több jön, és megjelentek pcn is úgy látom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.