Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

fuuj megint úgra-bugra? :F

(#2) oriic válasza dunc (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope, Treyarch mondta már korábban hogy földön maradnak, nem lesz ugrabugra.

Live-Die-Respawn

(#3) dunc válasza oriic (#2) üzenetére


dunc
nagyúr

A videó alapján nem úgy tűnik......Vietnámot végre :)

(#4) oriic válasza dunc (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A videóban a régi részek összevágott jelenetei vannak.

Live-Die-Respawn

(#5) dunc válasza oriic (#4) üzenetére


dunc
nagyúr

:) nem futja egy új videóra? :))

(#6) RMZ250


RMZ250
senior tag

Akkor lehet nem a Steam-en kell majd játszani? Mit jelent az, hogy a Battle.net-en elérhető?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#7) wjbhbdux válasza RMZ250 (#6) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a Destiny 2 is a battle.net kliens Activision részében kapott helyet, bár azt is Steamre tervezték korábban.

na de, október????? leminősítette az activision a codot? overwatch 2 jön novemberben?

[ Szerkesztve ]

/s

(#8) oriic válasza RMZ250 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanaz mint a Destiny 2 esetében. Ott jelenik meg nem Steamen. Az is Activision játék. De ez még pletyka csak, nem hivatalos. (Mondjuk minden BO4 pletyka igaz lett, szóval kb ez is az lesz. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) Chumlee válasza oriic (#8) üzenetére


Chumlee
senior tag

A hardcore WoW-sok akkor meg is tudják venni ? :DDD

(#10) RMZ250 válasza oriic (#8) üzenetére


RMZ250
senior tag

Jól van ugyanaz ugyanaz de nekem eddig csak "stímes" játékaim voltak. Ja nem volt még Origin-es is. Most akkor jöhet egy harmadik kliens is :))

[ Szerkesztve ]

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#11) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

*ásít*

Én a Call of Duty Modern Extra Super Future Warfare Ops 9-et várom már.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#12) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Azt hittem ez a IIII jelzés csak poén Harden sapkáján... nagyon Kazinczy ez az Activision. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) wjbhbdux válasza Bad Pritt (#12) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#14) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igaz. Remélem a kövi akkor keresztbe kapja a csíkot. :D

Amúgy a III jó volt ebből? Olcsóért mérik most a PS4-en, meguntam az Overwatch-ot amúgy is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) ribizly válasza Bad Pritt (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Én nagyon szeretem. Még a mai napig jön hozzá content, ami dicséretes.
Mondjuk a single része nem egy nagy durranás, azt annyira untam, hogy még a mai napig az vittem végig, de a multi igen jó lett. Az ugribugri nálam nem volt kizáró tényező, a többi meg rendben van. ;)

Csak az a kérdés, hogy mennyien tolják még. Ez az összes CoD rész rákfenéje.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) robogos10


robogos10
aktív tag

Annyira erőltetett már :(
PL cod filing sokkal jobb lenne
Vagy MOHA
Azok voltak az igazi részek de ezek.....

(#17) Dilikutya válasza robogos10 (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyiféle COD játék van, hogy nehéz lenne definiálni a "cod filing"-et. Nem értem amúgy, tarolt a Battlefield 1 és a CoD WWII is, miért pont egy ilyet kell idén kihozni. Bár megeshet, hogy nem bíztak a WWII-ben eléggé, ez meg nyilván már ősszel is elég előrehaladott állapotban lehetett, ha májusban már be is mutatják.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Mister_X válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert a CODWWII ugyan az a hulladék kategória, amire a kiherélt Infinity és en bloc a Sledgehammer képes az Activision megkötései miatt. Single szódával elmegy, de amúgy továbbra is gáz, hogy egy mindenhez értő szuperkatonával verjük bucira a harmadik birodalmat, de most legalább több B-kategóriás akciójelenettel. Multi meg ugyan az az egérjáratos patkányharc, mint eddig kb. MW3 óta, de kicicomázható M1 Garanddal és MP44-gyel.

Black Ops 3 legalább nem vette magát ennyire komolyra (emlékeztetőül: az utolsó jó “klasszikus CoD-ot” és vele együtt a zombi módot is a Treyarch készítette el a World at Warral), több taktikai lehetőség volt benne pályák és kasztok terén is, színes is volt, nem az a kimosott barnás-szürke használt pelenka color pattern. Én már tartom magam ahhoz, hogy “jó” CoD-ot már csak a Treyarch tud csinálni, de azok se lesznek olyanok, mint a régiek (1-2, bár mai szemmel azok is elég közepesek).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

micsoda eredeti ötlet :C

(#20) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Elmondom mi lesz.

Digitális verzióról lesz szó.

COD: BO4 -> 60 euró.
Season pass -> 30-40 euró között.
1-2-3 fegyver skin, unlock dolgokra -> 5-20 euró.
Nulladik napos dlc -> 25 euró

További 4675 dlc -> 3-30 euróig

Ez így fog kinézni. ;] Ahelyett hogy a csalókat bannolnák ki a világűrbe, negatív. Új rész. ;] :W

On: Kellett mint egy falat kenyér. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21) ribizly válasza Sub-ZeRo (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Kb. Azt kifelejtetted, hogy a DLC-s pályákon nem fog senki sem játszani (PC-n), mert alig veszik a DLC/SP-t és így nincs kivel összerakjon a lobby rendszer. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) oriic válasza ribizly (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azt kifelejtetted, hogy a DLC-s pályákon nem fog senki sem játszani (PC-n)"

Ezért kell konzolon játszani, ott nincs ilyen gond. (sem csalók) ;]

Live-Die-Respawn

(#23) ribizly válasza oriic (#22) üzenetére


ribizly
veterán

Jól van na. :)
Abban a pillanatban, hogy a konzoloknál lesz minimal input lagos megoldás egérre és olyan egeret használhatok amilyet csak akarok, akkor elsők között fogok áttérni.

Volt XBOX360-am, amin több FPS-t is próbáltam, meg PS2-n anno a Black-et, de ha valaki jó egérrel a multi FPS-ekben az nem tud nagyon átállni, hiába az autoaim. Vagy biztosan át tud, de engem rettenetesen zavar, hogy nem tudok gyorsan irányba állni, mert a controller analog stick-jének van fel, és lefutási érzékelése. Nem tudom jobban megfogalmazni. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) Chumlee válasza Mister_X (#18) üzenetére


Chumlee
senior tag

Mert a Wolfensteinben elmegy ,de itt nem mikor csak egy CoD-ról van szó . Ide is az kéne ,mint a BF1 első pályáján ,hogy kiír egy nevet meg két évszámot . :U

(#25) #78687232 válasza ribizly (#23) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ugyanígy álltam hozzá, pedig le lehet ezt küzdeni. Első két hónap után már szép eredményeket hozok. Kitartás kérdése.

(#26) KFORboy


KFORboy
senior tag

Jujj... újabb kálofdutti, már úgy vártuk... aludni nem tudtunk mert kellett mint egy falat kenyér.
4 órás single kontent (jobb esetben), pár új fegyver... VEDD MEG !
Annyira igénytelen cím lett az idiótáknak, hogy már Trailerre se áldoztak, Bobnak adtak 100 dodót, hogy vágjon össze egyet a régiekből és jóleszazúgy :N

Frankón ha valakit meglátok ezzel játszani, az onnantól agyhalott a szememben :DDD

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#27) snecy20


snecy20
veterán

Nagy tragédia lenne - kérdezem - , ha egy pár évre pihentetnék a sorozatot? :) NFS-re ez ugyanúgy érvényes...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#28) cskamacska válasza oriic (#22) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezért kell konzolon játszani, ott nincs ilyen gond. (sem csalók) ;]

Igen, a modern CoD-ok pont olyan játékok, melyek cinematic console experience-nél, és gamepad-es aim assist irányításnál nem is érdemelnek többet.. ;] :DDD

Mondhatni a Mountain Dew megatlálta a Doritos-át. :))

snecy20: Nincs kőbe vésve hogy egy új AAA játék már csak 12 éveseknek készített kacat legyen. Az Ubisoft is tudott csinálni jó Watch Doges 2-t a borzasztóan semmilyen első rész után, az Assassins Creed is kapott pihit, és most jött egy teljesen vállalható Oranges. EA is évekig égette magát CoD nyomában a Worf Fighterekkel, mire kijött 2 jó Titanfall rész.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) Dilikutya válasza KFORboy (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olyanok néha a játékok, mint a játékosaik. A cikk a teaser után folytatódik: Részleteket egyelőre nem kaptunk, a teljes leleplezésre május 17-én kerül sor.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) oriic válasza cskamacska (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Igen, a modern CoD-ok pont olyan játékok, melyek cinematic console experience-nél, és gamepad-es aim assist irányításnál nem is érdemelnek többet.. ;] :DDD"

Ugye? Szörnyű. ;]

Live-Die-Respawn

(#31) Dave567


Dave567
addikt

Jajjjj de jóóó!!! BF+COD idén is...... A két szenny cég megint alkotni fog.

De vajon mikor jönnek a jó játékok?

(#32) Mister_X válasza Dave567 (#31) üzenetére


Mister_X
nagyúr

best comment of the fuckin’ year 11/10 IGN

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33) cskamacska válasza oriic (#30) üzenetére


cskamacska
addikt

:DDD

De komolyra fordítva a szót, én örülnék a legjobban, ha valami értékelhetőt tennének le újra az asztalra, mert az Advanced Warfare 1-2(- és 3 is :B ) játékok a meghatárózó játékélményeim közé tartoznak. :K Az hogy Ghosts környékére nem hogy a jump the shark megvolt, de már hosszútávú gátfutást rendeztek a cápákkal, az sajnos a játékvilág tragédiája. :( Ugyanis látványos és drága akciófilmre emlékeztető FPS-t meglepetésre drágán lehet csak összehozni, ha a nagy stúdiók képtelenek rá, akkor a töredék pénzből dolgozó indieknek sem fog sikerülni.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#34) KaitouP válasza cskamacska (#33) üzenetére


KaitouP
veterán

Akarod mondani Modern Warfare, nem? :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#35) Dave567 válasza KaitouP (#34) üzenetére


Dave567
addikt

:C :C

(#36) oriic válasza cskamacska (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Worf Fighterekkel, "

Ezt csak most láttam. Szakadok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#37) csongi


csongi
veterán

Mar aggotam nem lesz uj Codmoslek. Latom meg vilag a megszokott modon halad tovabb.
Soha meg eddig nem volt ekkora szukseg egy ujabb Cod reszre.

(#38) Dilikutya válasza csongi (#37) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennél nagyobb szükség már csak az ilyen hozzászólásokra van. ;]
Élni és élni hagyni...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) Dave567 válasza csongi (#37) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, pont úgy ahogy a Bf mocskokra szüksége van a népnek, úgy erre is. :))

KI ÉRTI EZT????

[ Szerkesztve ]

(#40) Chumlee válasza Dilikutya (#38) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ha nekem nem tetszenek a dízel autók akkor nem veszek dízelt ,nem értem az ilyen kommenteket . Mintha nem lennének sikeresek/jövedelmezők az említett játékok ... :U

(#41) Dilikutya válasza Chumlee (#40) üzenetére


Dilikutya
félisten

Single-ben nem rosszak. Legalábbis a Ghosts-ig jó volt, a WWII is tetszett. Multi nem izgat. Viszont 60 eurót nem ér a 4-5 óra alatt letudható egyjátékos rész, amiben 1-2 óvatlan saját magam elé dobott kézigránát miatti visszatöltés is benne van. Bár néhány évente újrajátszom őket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) Chumlee válasza Dilikutya (#41) üzenetére


Chumlee
senior tag

A Ghost még nekem is tetszett utána csak a Bo3 volt amit játszottam meg mostanában az MW remastered amivel szívesen töltöm az időt. :)

(#43) csongi válasza Dilikutya (#38) üzenetére


csongi
veterán

Tolem aztan elhetnek :)
Igaz nem az en penzembol.
Az a baj a futoszalagon gyartott jatekokkal, foleg a codal, hogy ugyan arra a motorra van irva, igy fejlodes minimalis, a hajpolasa meg maximalis tud lenni.
Es mivel ebbol az aspektusbol nezem, a cod az egyik mintapeldaja a skinelesnek.
Mindenki azt vesz amit akar es azzal jatszik amivel szeretne.
Azt varom, mikor nem csak beveteli sikereket ernek el, henem elismerest is. Volt ilyen is de az mar sok sok eve volt.
Merni kellene egy uj motorral elojonni, es ujat mutani.
ilyet MW2 ota nem latni. Tobb memoria kell mert mashogy nem tudta megoldani a grafika javulasat, de ettol a fizikai resz nem javult. Az en elvarasaimnak nem felel meg.
De majd meglatom, meg lehet penzt is adok erte, ha valami erdemlegeset tesznek le az asztalra.
Ez csupan az en velemenyem, es en nagyon boldog lennek, ha vegre megvaltozna mert a letett termekkel ezt elrne a sorozat.

(#44) Dilikutya válasza csongi (#43) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyik Call of Duty sem a korszerű motorjával lett sikeres. Már az első is a 4 éves Quake 3 féle idTech3 ment. Ebből pofozták ki a Call of Duty 2-t (az idő megszépíti az emlékeket, anno a DX9 módja nem sok gépen ment jól), és valószínűleg máig ezt pofozzák, bár nyilván az eredetire már csak nyomokban emlékeztet. Szerintem amúgy pofásan néznek ki, eltekintve a Ghosts RAM mizériájától nem is nagy a gépigényük. Az új Final Fantasy szebb annyival, amennyivel szarabbul fut?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#45) Chumlee válasza Dilikutya (#44) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én akkoriban építettem a közepes kis PC-n nekem semmi gond nem volt vele,csak a bf fanok sírtak ,hogy miért több a rám igénye...

(#46) Dilikutya válasza Chumlee (#45) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem volt nagyobb a memóriaigénye, mesterséges volt benne a 6 GB limit, ami alatt nem is indult el kezdetben a program. Ezt később egy patch kivette, mert az Activision belátta, hogy öngól. Maga a játék amúgy 2-3 GB körül fogyaszt max beállítások környékén, úgy emlékszem. Én 4 GB-al már nem próbáltam, pont akkoriban bővítettem 8-ra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47) csongi válasza Dilikutya (#44) üzenetére


csongi
veterán

Azzal nem játszom, :)
Szerintem egy korszerű motorral nagyobb vevőkört érnének el.
Csak a War Thundert tudom felhozni ellenpéldának általában.
Több éve ugyan az, mégis van motor fejlesztés. Specifikusabb a teknikák miatt, de szerintem követendő lenne.

(#48) Dilikutya válasza csongi (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fejlesztés a Call of Duty-ban is van. A WWII nem úgy néz ki, mint a World at War. Szerintem a War Thunder motorját sem cserélgetik túl sűrűn. Sőt, továbbmegyek, a Frostbyte 3 sem a Frostbyte 2 újraírt folytatása.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.