Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szokasos koltoi kerdes: Hol vannak az AMD variansok?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) hallador válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


hallador
addikt

Ha lenne AMDs akkor te vennél?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) zolomon17


zolomon17
senior tag

Az első könnyű nootbook-om egy x360 volt, 3 éve adtam el kb, pedig mikor hozzám került se volt mai csirke. Szerettem az érintőkijelzőt, a teljes hátracsukást viszont jó ha 3x használtam rajta, mert a fényes kijelző a legtöbb szögből szinte olvashatatlan volt.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#4) sb válasza hallador (#2) üzenetére


sb
veterán

Nyilván azért kérdezi mert nem azt venne...

Gondolom ezzel azt akartad sugallni, hogy igazából a kutya nem vesz AMD-t (max ha hülye), ezért nincs elég AMD-s noti és/vagy esetleg rosszabb speccel. De semmiképpen nem Intel nyomásra. Ide akartunk kilyukadni?

(#5) hallador válasza sb (#4) üzenetére


hallador
addikt

Figyu már te miért gondolkozol más helyett ha láthatóan nem megy? Arra akartam kilyukadni hogy mindig sírtok hogy semmiből nincs amds de igazából nem azért mert a terméket megvennéd hanem mert megszoktad te is hogy minden ilyen cikknél ki kell sirnotok hogy jajjjjj ebből sincs amds...

Ja hogy nem is veszed meg a konkrét terméket de trollkodni azért te is idejöttél.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) Jagon válasza hallador (#2) üzenetére


Jagon
tag

Nekem pl. Ryzen-es laptopom van, és igen, lehet, hogy én következőre is AMD-t vennék...

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

(#7) sb válasza hallador (#5) üzenetére


sb
veterán

Istenem, de gáz...

1. Nem írod le mire gondolsz.
2. Én leírom mire következtetek.
3. Erre beírod, hogy hülyeséget beszélek, mert valójában arra PONT ARRA céloztál amit én is leírtam. :D :DDD

Segítek: IGEN. MEGVENNÉ A TERMÉKET HA LENNE MEGFELELŐ. Erről ír tavaly nyár óta mit keres... vagy pl én is. Nem fejtem ki újra, keress rá korábbi topicokban amikben te is ott voltál miért és hogyan nem tudunk az adott modellhez jutni.

Neked elmentek otthonról...

Már akartam írni amúgy, hogy brutális amit művelsz ok-okozati összefüggésben. Érdemes visszaolvasnod. És, hogy kár mert amúgy látszik, hogy hülye nem lennél a témához, továbbá gyakorlati tapasztalatod is van notikkal - több mint nekem, ezt bevallom. Ettől függően viszont simán logika alapján szánalmas ahova eljutottál. Laposföldhívőkkel egy szintű amit előadsz és épp azt írod, hogy a másik tábor az. Tényszerű dolgokat közlünk, mi-hol elérhető, a többi intelösszeesküvést általában te teszed mögé de mindenféle tényszerűség nélkül megy a parttalan vita. Ha meg tényszerű kérdésekről van szó akkor előadsz valami oltári baromságot, mint a Zenbooknál, hogy azé' nem megy jó kijelző az AMD-be mert többet fogyaszt és nem bírja el... mondták neked. Azóta meg ugye jött ki Zenbook kifejezetten kisfogyasztású panellel is... Intellel. :) Meg AMD-kkel normális panellel is. Érdekes.
Aztán OLED-ek meg inkább megint Intellel jönnek. Fura. De abba se menjünk bele, hogy az AMD-nek rég 1.5-2x fogyasztási előnye van, már ha nem idle (kikapcsolt kijelzővel :D) szereted használni a gépet.

Vagy jössz a megfoghatatlan "driver+sw támogatás" témakörrel... amiben szintén igazad lenne, mert alapvetően jobb az Intel (az más kérdés, hogy ez helyzeti előny, azon múlik, hogy sok ideje vannak a piac nagy részén)... de amit utána tényszerűen előadsz belőle az inkább ellenkezőjére fordítja a dolgot annyira béna. (Mi csak Intelt használunk "hasonló" kérdések miatt céges szinten de mégis fel tudok sorolni - neked is írtam párat anno - tételesen 2 tucat problémát driver, sw, beállítás, évek óta nem javított cuccok, stb... terén.)

Ha érted mi-miért - és te láthatóan érted - akkor legalább az alapvető logikai összefüggéseket kéne betartani hadoválás közben... meg az intelösszeesküvők habzó szájú oltása közben nem besz*pni 3 másik, hasonló szintű mondvacsinált indokot...

Kicsit kellene tényszerűbbnek (nem összevissza magyarázkodni konkrét témában, konkrétumokat írni, nem besz*pni hülye magyarázatokat és terjeszteni...) ill. visszafogottabbnak lenni (volt itt AMD-s is akivel anno összevitatkoztam ahogy Intelről fröcsögött - pedig igazat írt és sokszor én is ugyanazt írtam le... de a stílus/agresszivitás valamint a forma - hogy pl. egy hangkártya cikk alatt is az Intel szar fogyasztása jutott eszébe - már durván kontraproduktív volt.) És akkor lehetne érdemben beszélgetni...

Ennyi. Várom az elérhető, jól felszerelt AMD-s notikat.
Talán akkor nem kell alibiznem a csomagszállítós topicban, hogy hogy tudok csak Németországból csak német címre rendelhető AMD-s notit venni itthonról - pedig amúgy rohadtul nem szeretnék AMD-t venni. :D :DDD
Há' hülye nem vagyok, láttam a videóban, hogy elfüstöl ha leszedem a hűtőbordát. AMD... ugyanmár...

[ Szerkesztve ]

(#8) hallador válasza sb (#7) üzenetére


hallador
addikt

Tehát minden ilyen cikk alatt lévő terméket megvennétek? Ahha.

Istenem, de gáz...

Ez már kezd az lenni... Ha nem megy a magyarázat, akkor megmagyarázod mit nem mondtam :D Ez igen... Na kezdek rájönni miért döntöttem jól 4 éve....

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#9) hallador válasza Jagon (#6) üzenetére


hallador
addikt

És Te is gondolom amennyi ilyen cikk megjelenik, mindig vennél egy AMD-s Inteles, Cytrix-es VIA-s notebookot? Nem. Ugye? Én sem.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.