Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#138) cskamacska válasza MongolZ (#125) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor fordítsuk meg úgy: melyik custom hűtésnél halkabb és hűvösebb a bloweres? :P Fan stopot túlléptük, de mennyivel lesz hűvösebb a gépház hogy nem "keringet"?
Ill milyen gyakran porolod, mert a bloweres cuccok echte porfilterként funkcionálnak. Custom hűtések egy részénél csak meg kell ecsetelni, vagy sűrített levegővel fújni, bloweres hűtést általában szét kell robbantani.

4 évi teljesítmény az mit takar pontosan? Ő már 4 éve játszott a mostani Modern Warfare-el, ami egy 950-en szaggatott? :P Szerencsésebb esetben az ember az igényeihez választ vidkártyát, és előfordulhat hogy az ő játékaihoz, meg egy 60Hz-es monitorhoz, nettó pénztüzelés lett volna egy 980Ti. (ami egyébként 2015-ben is jó 250-260 ezer forint magasságában ment, szóval vagy használt ár alatt kapta a kollega, vagy pottyant a kamionról, namost ilyet egy 950 és 960 is tudott még jobban csökkentve az amortizációt)

Raymond: Megint nem tudjuk, hogy ez órabéres dolog volt-e, szükséges rossz a fillérkefélke miatt, vagy bőven befért a hobbi keretbe. Ugyanis egyes emberek a hardverekkel való "szenvedést", vagy épp a biznicelést jobban szeretik, mint a kártyájukat használni. ;)

Pl tavaly nyáron felmerült, hogy kell egy régi gépbe valami videó nézős videokártya, tegnapra.
Vaterán találtam épp PCIe X1-es dobozos passzív Zotac GT730-at, a Hardvateraprós GT730 kártyák minimum áránál 1000, videóra azonos adottságú GT610 kártyáknál 2-3000 forinttal drágábban. Bevállaltam azt, és a pár napos kiszállítást, mégis örültem mint egy h@lygyerek, hogy a kommersz izék helyett ilyen érdekességet sikerült elkapnom. :B

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.