Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Szép, okos, de picit sokallom az árát... :U

(#2) Azur76 válasza atike (#1) üzenetére


Azur76
tag

Biztos hogy nem is ennyi lesz az áruk,legalábbis a beszerzési árak alapján ezt semmi sem indokolná:)

(#3) elefant válasza Azur76 (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

a hivatalos képviselettől kaptuk az infót

(#4) BenHans


BenHans
addikt

Nagyon szép. El is bizonytalanított, hogy most mi a legjobb LED tv választás ilyen kategóriában (LC-39LE750 - 260 000 Ft). Eddig Samsungot és LG-t néztem... Szakértők? :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#5) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Láttam mindkettőt, szerintem nem egy szépségek. Az a középső rész egy 20 évvel ezelőtti tévét idéz, nem értem miért rakták oda a gombokat.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#6) Borisz76 válasza Sza_Sa (#5) üzenetére


Borisz76
veterán

Azért , hogy a már mászni tudó pici babáknak is legyen mit nyomkodni ha a készülék közelébe harcolja magát.
Még ,hogy apa focit nézzen...anya meg sorozatot....nesze neked jól megnyomlak !

:D

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#8) ironthehorse


ironthehorse
csendes tag

nekem meg pont ez szimpatikus az egészben, hogy a vékony falra szerelhető tv-k korában elől vannak a gombok. lehet hogy 1000ből 1 alkalommal kell a kapcsolót használni (pl. philips, sony, lg tv-k nagy részén a hátoldalon vannak a gombok), de itt legalább nem a tv mögé kell nyúlkálni, ami egy szarabb falitartó esetében problémákat okozhat.

(#9) Sza_Sa válasza ironthehorse (#8) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Mindezt meg lehet esztétikusabban is csinálni. PL. az a és b szériás Samsungoknál érintőgombokat használtak, vagy a Panáknál oldalra vannak/voltak beültetve a nyomógombok. De ez, hogy középen... formatervben valahol elvesztették a fonalat.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#10) BloodRay


BloodRay
veterán

50LE650-t próbálgattam, annak igen f@s a képe és akkor még finom voltam.
A menüt meg a távirányítót meg már inkább ne is firtassuk.
Komolyan mondom olyan mintha a Sharp szánt szándékkal szeretné leépíteni magát.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) ironthehorse válasza BloodRay (#10) üzenetére


ironthehorse
csendes tag

nemrég néztem egy sharp 40-es tv-t, típusszámot nem néztem, ára 200 fölött volt, bár hd cucc ment rajta, de fekete nem volt, inkább szürkésvalami+a fehér egészen rózsaszínűnek tünt, megnéztem messzebről is, többi tv-nek ilyen problémája nem volt, feketék rendben voltak, fehér is úgy-ahogy. valamit nagyon elqrtak sharpék. most hogy ez idei, vagy tavalyi maradék-e, nem tudom, de volt nekem anno egy 37-es sharpom 4éve, ott nem volt rózsaszín a fehér, igaz az még made in japan volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.