Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ncc1701 válasza snorbi82 (#50) üzenetére


ncc1701
veterán

Az irodában nem is olyan nagy gond amúgy pár 100 gépen. :)

(#52) Lord Myn válasza arn (#37) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Én még mindig nem, mert a MIDI szintiket (hardveres/szoftveres vegyesen, összesen 10) a 2004 rendesen szétbas...barmolta... azonkívül nem tudom a Titanium HD-hez mit szólna, amíg van support a 1909-re, addig biztos marad. :K

"War does not determine who is right - only who is left."

(#53) Necroman_Mk2 válasza Kansas (#35) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A Startup-ot természetesen már átböngésztem és ott kilőttem dolgokat, de valószínűleg teszek egy próbát ezzel a REVO-val is. Köszi a tippet!

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#54) awexco


awexco
őstag

Ez mia tökömet akar frissíten ? a legfrissebb vga driver van fent ...

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#55) ledgeri válasza awexco (#54) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát nem tudod, hogy te nem tudod, de ő tudja??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#56) awexco válasza ledgeri (#55) üzenetére


awexco
őstag

Felrakott egy régebbi Lenovo-s VGA drivert. 1-2 kiadással ez előtti lehet.

Legalább van cég amelyik ad ki ... !!!! Azért ez nagy szó !!!
Sok olyan notim volt amelyik gyártója baszott drivert frissíteni a kiadáshoz képest.

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#57) E.Kaufmann válasza awexco (#56) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én meg azt szeretem, ha a laptopgyártó feleslegesen nem piszkál bele adott eszközbe, hogy pont ne működjön az eszközgyártó általános meghajtóival, hanem várni kelljen, hogy a laptopgyártó nagy kegyesen kiadja a saját patch-elt változatát, ha kiadja :W
A realtek faszán megoldotta ezt régen a HD audió drivereknél. Ott úgy rémlik több gyártó skinje is benne volt a kezelőprogramban és detektálta, milyen gépen van és milyen skin-t húzzon magára.

SzVSz a laptopgyártó adjon ki fw-ket minél sűrűbben, és hagyja működni a hw részeszköz gyártójának meghajtóit.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#58) BiP válasza E.Kaufmann (#57) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, ezt én sem szeretem. Kijön a hardvergyártói driver. De azt nem engedi felrakni, kell várni, míg a laptopgyártó ül rajta fél évet, és saját installerrel kiadja.

(#59) awexco válasza E.Kaufmann (#57) üzenetére


awexco
őstag

Ilyen gond nincs mert AMD vga driver minden laposra felkúszik .

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#60) arn válasza E.Kaufmann (#57) üzenetére


arn
félisten

Mar regota el kellene felejteni ezt a baromsagot, hogy a user drvt telepitget. Frissitse a rendszer magatol, osszekapcsolva a gyartot es a hwt az oprendszeren keresztul. Hihetetlen, hogy ez meg mindig nem mukodik rendesen.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#61) awexco válasza arn (#60) üzenetére


awexco
őstag

Az elgondolásod jó csak sok gyártó baszik kiadni driverfrissítést ...

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#62) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Tegnap megcsináltam, elvileg jó, majd kikapcsoltam. Most hazaérek bekapcsolom és erőlteti a MS fiókot. Nincs is olyan korlátozott vagy mi, hogy felhasználónév. Csakis elhalasztás 3 nap múlva. Nincs, nem is akarok MS fiókot. Persze az "emlékeztess 3 nap múlva"-ra nyomtam, működik is, de nem akarom látni ezt 3 naponta. Másnak is volt ilyen, vagy valamit nem vettem észre? Köszi, üdv., zeb

(#63) yennayo válasza zebra_hun (#62) üzenetére


yennayo
junior tag

semmi ilyesmi itt, uj telepítésnél eröltette mikor telepitéskor netre csatlakoztam. amúgy nem :F

(#64) ncc1701 válasza yennayo (#63) üzenetére


ncc1701
veterán

Ugyanez, telepítéskor vívtam vele, h kösz, de nem. Most még nem kérte.

(#65) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Bekapcsoltam a másik gépem is, ott is ez fogadott. Ha a tovább-ra megyek, akkor sincs a korlátozott fiók, csak a mégse. Remélem többé nem látom ezt az ablakot...
Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a fiók ellenességgel :) Egyébként tegnap befejeztem, meg újra is indítottam mindegyiket.

(#66) Fecogame válasza gabor7th (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Éljen az LTSC :B

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#67) Armagedown válasza Fecogame (#66) üzenetére


Armagedown
őstag

Nekem is az vált be a legjobban, de vannak hibái annak is.
Elég jó a sima Enterprise is.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#68) PuMbA válasza zebra_hun (#65) üzenetére


PuMbA
titán

Húzd ki a netkábelt és nem fog ez fogadni :)

(#69) Armagedown válasza zebra_hun (#65) üzenetére


Armagedown
őstag

Így kell beállítani, hogy ne jelenjen meg, angol Windows használok, de remélem könnyen megtalálod a helyét:

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#70) zebra_hun válasza Armagedown (#69) üzenetére


zebra_hun
addikt

Köszönöm szépen a hasznos infókat, beállítom. :R szép délutánt

(#71) Dragon3000 válasza erer1000 (#20) üzenetére


Dragon3000
veterán

Lehet az is, hogy nvidia baszakodás a régebbi vga-k esetében, nekem amd és nvidia van a gépben, gond nélkül megy, a kép készítése közben ment egy másik youtube videó is.

(#72) vibra


vibra
tag

Eddig egy apró hibát vettem észre :D

(vagy csak én nem értem)

(#73) Viktor77 válasza vibra (#72) üzenetére


Viktor77
titán

Nyomj rá, megérted.
Amúgy nem mostani hiba, még nekem is így van, nem frissült még.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74) vibra válasza Viktor77 (#73) üzenetére


vibra
tag

Gondolom a képernyő villogásának javítása akarna lenni.

[ Szerkesztve ]

(#75) BiP válasza vibra (#74) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen. Angolban ez a Fixing screen flickering.

(#76) vibra válasza BiP (#75) üzenetére


vibra
tag

Köszönöm!

(#77) Norb79


Norb79
őstag

"szorosabbá vált az Xbox Game Pass for PC szolgáltatással kapcsolatos integráció"
Ez vajon mit jelenthet a gyakorlatban? :F

(#78) ncc1701 válasza Norb79 (#77) üzenetére


ncc1701
veterán

Lehet, h a debloater sem tudja letakarítani. :)

(#79) akaido válasza vibra (#72) üzenetére


akaido
addikt

Hja ez nálam is így néz ki. Apró mozaik darab, de az összképet ezekből rakja össze az "embörfia".

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#80) hunluki válasza Norb79 (#77) üzenetére


hunluki
senior tag

Erre én is nagyon kíváncsi lennék. Én kis naívan azt gondolnám hogy több játék lett elérhető pc alatt is a gamepassal.

(#81) vibra válasza akaido (#79) üzenetére


vibra
tag

Bízzunk benne,hogy egy ilyen apróság a legnagyobb "gond".
:K

(#82) akaido válasza vibra (#81) üzenetére


akaido
addikt

Kívánom, hogy legyen igazad! :)
Ezek a visszatérő bosszantó hibák olyanok mint a szúnyogok, folyamatosan "szívják a véremet", puffogtatva azt az ősrégi igazságot, hogy tökéletes op.rendszer nem volt, nincs, és nem is lesz...legalább is már 58 évesen nem remélem, hogy találkozom ilyennel.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#83) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Jelenleg kézileg telepíthető formában van jelen opcionális telepítési lehetőséggel. Szerencsére nem volt probléma egy újabb verzióra való áttéréssel. A mostanival elégedett vagyok, amit remélhetőleg nem ront el később az újabb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#84) XZoli válasza zebra_hun (#65) üzenetére


XZoli
aktív tag

húzd ki a nett kábelt, vagy Wifi kikapcs :)

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#85) XZoli


XZoli
aktív tag

bár ne tenné :DDD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#86) XZoli válasza awexco (#54) üzenetére


XZoli
aktív tag

gpedit.msc-ben le kell tiltani az driver frissítést

még az elején

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#87) Yeffy


Yeffy
veterán

nem tudom, nalam mi kerek, vagy nem kerek, de nekem meg a majusit sem szedte le a Win Update, magamtol meg nem merem felrakni... :DD :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#88) CPT.Pirk válasza Yeffy (#87) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A T410 ThinkPademre még el sem készült a májusi update, erről az újról nem is álmodhatok... :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#89) Yeffy válasza CPT.Pirk (#88) üzenetére


Yeffy
veterán

nem rossz, szerintem az enyemre sem, bar lehet azert, mert kisse egzotikus (Clevo), bar itt (UK) nem kene annak lennie... :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#90) CPT.Pirk válasza Yeffy (#89) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az enyém meg full Intel, nincs benne semmi különleges cucc. Mondjuk mindegy, mert úgy is Mint fut rajta szinte mindig.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#91) Yeffy válasza CPT.Pirk (#90) üzenetére


Yeffy
veterán

ez Intel+nV, elegge popularis volt ez a konkret paros, de hat ugy latszik valami megsem kerek :D
mindegy, addig oruljunk, amig nincs semmi gond.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#92) zebra_hun válasza CPT.Pirk (#88) üzenetére


zebra_hun
addikt

Én felraktam a t510-re. Igaz nem találta, így manuálisan ment fel. Eddig nem tapasztaltam hibát, leszamítva a bejelentkezőset, de itteni ötlet alapján orvosolva.

(#93) ncc1701


ncc1701
veterán

1909-ről közvetlen 20h2 frissítés az okozhat gondot? Mert van olyan gépem, ami kapásból átugraná a 2004-es verziót.

(#94) CPT.Pirk válasza zebra_hun (#92) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt már az előző buildek is csinálták, én is szoptam vele mire megtaláltam a megoldást, hogy lődd le a netet... OMGWTF :W

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#95) st3v3np3t3r válasza CPT.Pirk (#94) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Na,nekiállt crashelni és grafikai hibák jelentek meg a 20H2-n... Ez is olyan fos lesz mint a tavaszi nagy ápdét?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#96) Tomcat válasza ncc1701 (#93) üzenetére


Tomcat
őstag

Én is ugyanebben a dilemmában vagyok. Új a gép és 1909 volt előtelepítve. Pár hete felajánlotta opcióként telepíteni a 2004-et, majd pár napja már a 20H2 van az update-en megjelenítve. Tanácstalan vagyok hogy bele merjek-e vágni egyből a 20H2-be.

Tomcat

(#97) st3v3np3t3r válasza Tomcat (#96) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ne, ha nem akarsz fejfájást. Nekem 1909 volt a gépemen,. Nem tettem fel a 2004-et, mert letiltotta a Virtualizációt. Kijött a 20H2, bátorkodtam feltenni, szerencsére működött minden rendesen.. pár napig, ma el kezdett random crashelni meg grafikai hibák jelentek meg, mint ha a gpu lenne rossz, de nem az, mert backupból visszatettem a 1909-et és minden gond megszűnt. Szerintem ahogy a 2004-et, úgy a 20H2-t is úgy elb@$zták, ahogy a nagykönvyben leírják. :))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#98) Tomcat válasza st3v3np3t3r (#97) üzenetére


Tomcat
őstag

Akkor talán várok vele még egy kicsit. Nem szeretném a frissen beszerzett Renoir-es gépemet elcseszni egy hibás update miatt.

Tomcat

(#99) martonx válasza Tomcat (#98) üzenetére


martonx
veterán

Teljesen nyugodtan tedd fel.

Én kérek elnézést!

(#100) nevemfel válasza PuMbA (#68) üzenetére


nevemfel
senior tag

Én egyelőre elhalasztom a frissítést, mert ez a legegyszerűbb módja, hogy elkerüljem ezt az idegesítő nyomulást. Ezen kívül az UI állandó variálása sem a szívem csücske.

Forget your troubles, c'mon get happy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.