Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Formaster


Formaster
addikt

Minőségi, mint minden be quiet! De nekem már túl puritán. :R

(#2) Joz76


Joz76
tag

Tetszik, de addig nem fogok kiköltözni a Fractal define r4-ből, amig az az előlapi USB C-k el nem terjednek.

Joz

(#3) Fred23 válasza Formaster (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szintén. Még tetszik is, de azért nem tudnék olyan örömmel ránézni, mint mondjuk erre, de akár még erre is!

[ Szerkesztve ]

(#4) rottenbull válasza Fred23 (#3) üzenetére


rottenbull
senior tag

A masodik Corsair-en csini a Lada kilincs, jo ranezni :D

(#5) Normi™


Normi™
őstag

Fuu,nagyon király mindkettő,remélem hamarosan jön valami mini-itx is tőlük.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6) Sz.Péter


Sz.Péter
tag

Tetszik a letisztult forma. :C

(#7) ledgeri válasza Normi™ (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én meg a kettő közé várnék egyet!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) dementor


dementor
senior tag

Elegáns, praktikus és minőségi kuckó. Mentes mindenféle giccses elemtől. Viszont az ár ebben az esetben is indokolatlanul magas.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#9) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Bejön a letisztultság és a szálcsiszolt alu feeling, főleg az alu csíkos modell jön be. De még mindig nem annyira, mintha full alu (kissé ezüstös) színük is lenne. Mára megint mindenki csak full feketében nyomja, semmi választék, variancia. 26K jó ár érte, vagy van már ilyen minőségi kategóriás olcsóbban is? Én egy kicsit sokallom (nem pont ezért, hanem csak egy házért úgy általában)...

(#10) FishAir válasza Normi™ (#5) üzenetére


FishAir
senior tag

Fractal Define Mini C-t nézted már? Mondjuk abban nincs 5,25, de legalább nem kell rá várni.

iDontcare

(#11) Cifu válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz nézd meg a Corsair Carbide 100R-t.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) csabsz13 válasza rottenbull (#4) üzenetére


csabsz13
aktív tag

hát, ízlések és pofonok. :))
ezek a be quiet! házak szerintem szépek, csak drágák (nekem).

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#13) Normi™ válasza FishAir (#10) üzenetére


Normi™
őstag

Persze néztem azt is,most Corsair 250D-m van,én kimondottan Bequiet-től várnék valamit.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#14) Piftuka válasza Formaster (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Nekem éppen amiatt tetszik. ;)

Örülök, hogy van még olyan cég, amely ennyire letisztult, konzervatív, elegáns külsővel rendelkező számítógépházakat készít! :K

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.