Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kentucky


kentucky
őstag

Melyik oldalon nyerted, ha szabad kérdeznem?

(#2) Bazsesz válasza kentucky (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Nem titok: Vatera.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) Met


Met
nagyúr

Az oké hogy használt és el akarja adni valaki, de bassza meg legalább a port törölje le a látható helyekről.
Igénytelen gyökér az ilyen.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) Robert07


Robert07
aktív tag

Grat hozza, en par honapja nyertem ebay-en egy Brother mfc-j5720dw-t £10.50-ert, es amikor hazavittem, akkor vettem eszre, hogy fullos, XL-es eredeti patronok vannak benne. :D

Es semmi baja, csak egy kicsit poros volt. A3-at meg nem probaltam vele nyomtatni, mert nem kellett, de mondjuk nekem igazabol overkill. De nem erdekel, mert olcso volt. :DDD

(#5) Bazsesz válasza Met (#3) üzenetére


Bazsesz
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen poros, minthogy valami mechanikai, vagy elektronikai baja legyen. Előbbin lehet segíteni könnyedén, ráadásul nem zavar, mert úgyis szétkapom, kitisztítom.

De hidd el nem ez a legrosszabb: volt olyan nyomtató, amit szó szerint az istállóban lévő polcon tároltak 3 évig, bedobták egy szatyorba, és úgy adták el. Cserébe olcsó volt. :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#6) draco31


draco31
veterán

ilyenekre szoktam én is vadászgatni, de még nem mertem egyet sem lecsapni. 10 éves alsó kategóriás a Canon nyomim, néha gondolok rá, hogy le kellene már cserélni, néha eléggé lassú tud lenni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7) Bazsesz válasza Robert07 (#4) üzenetére


Bazsesz
őstag

Köszi.

A brother se néz ki rossznak, tetszik, hogy A3-at is tud. Egy A3-as hatszínes Epsonra még mindig vadászok jóárasítva, de sajnos egyesek el vannak szállva az árral.

(#6) draco31:
Az a baj, hogy ritka kifogni. :( Sajnos sokan túlárazzák, illetve téves leírást adnak róla. Ha meg az ember nem ért a javításhoz, akkor nagyon lutri lehet a dolog tényleg, mert lehet, hogy a szervizre ráköltenéd a vételár többszörösét.

Közösbe

eltávolítottam a burkolatot, elkezdtem letakarítani, használt festékpárnát kimosni, kezd alakulni. Sajnos a nagyker tegnap érdekes patron küldött le, így ma megint rendelnem kell tőlük.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.