Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos96


Akos96
senior tag

Nagyon jól néz ki a játék, a rombolhatósággal ismét nem lesz probléma, repül a törmelék rendesen. :K

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2) Nova96


Nova96
őstag

Szép, és ez a rombolhatóság egyszerűen jó lesz. :R

(#3) HS 2142


HS 2142
őstag

Jelenleg 830.004-nál jár a like-ok száma, úgyhogy szimplán csak nem akarták tovább húzni az emberek idegeit. Ha meglesz az egymillió, akkor megkapjuk a producer által kommentált videót.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4) pzstm


pzstm
titán

ez valami fantasztikus! Instantget/Mustbuy....egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsojja ki :DDD (csak nekem tűnik úgy, hogy ez szebb mint a krájzisz2? :U )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) Dani811


Dani811
aktív tag

Csak engem zavar a csávó feje fölött lévő bazi nagy kék izé?

(#6) AS


AS
félisten

Ide is berakom:
Ezt nézzétek meg ha van gépetek!
FULL HD 2 GB-OS verzió!

LINK

BF3 lesz az első olyan játék ami kihasználja a PC erejét, többi mind csak konzolport......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Gyula84


Gyula84
veterán

Ez már igen ez bejön :C Nem ám crysis2 :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8) Neró válasza HS 2142 (#3) üzenetére


Neró
őstag

Akkor körbedobom ismerősök között, hogy rakjanak egy Like-ot! :D

(#6) AS: Megnézzük ezt is! :K :R

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#9) pzstm válasza AS (#6) üzenetére


pzstm
titán

tőltöm és dobom is ki TV-re :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) matyiGo


matyiGo
aktív tag

hát ez valami eszeb*szott jó lesz :C

(#11) dokee78


dokee78
félisten

Amikor a terepjáróról lő akkor a töltényszalag nem mozdul meg.
Amúgy az eddigi legszebb grafika FPS-ben a Crysis 2 mellett!Legalább is az én szememnek.

(#12) pschio


pschio
őstag

most is csak azt tudom mondani, hogy ez valaki kib@szott jó lesz. azonnal meg fogom venni. ;]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#13) ittakary válasza AS (#6) üzenetére


ittakary
nagyúr

Köszönöm :)

(#14) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A crysis bek@ph@tja... ;] Várós. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) Daczy


Daczy
aktív tag

Bízzunk benne bugmenetesítik, és nem 1 tár kell egy ellenbe, hogy elhalálozzunk, mint a BC2-ben. :U Egyébként év játéka szagú ezek alapján.

(#16) keIdor


keIdor
titán

Még mindig instant get. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Gude


Gude
senior tag

12 perc tömény gyönyör :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#18) balcsy


balcsy
aktív tag

Örülök hogy raktak bele kúszást bc2ből rohadtul hiányzott.
Csak nekem tűnt fel hogy futásnál nincs bal kezünk?

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#19) Malachi válasza AS (#6) üzenetére


Malachi
addikt

akkor én is :D

megnéztem, csúcs. néha mintha röccenne... :D
szőrszálhasogatás: milyen jó lenne, ha a fa mondjuk nem gránitoszlopként állna a tűzharc közepén, mikor a hídról sorozza az LMG-vel...meg a kocsik is, meg se moccannak, csak felrobbannak és kész. csak azért mondom, mert amúgy annyira korrektnek tűnik az egész, hogy az ilyen pici "hibák" is feltűnnek. egyre inkább úgy érzem, hogy instant klasszikus lesz a játék, a másik meg az, hogy ennyi, most már tuti megveszem, pont. :R DICE

(#20) Dano58 válasza Daczy (#15) üzenetére


Dano58
tag

Játssz hardcore szerveren, ott elég 2-3 golyó!

(#21) Dano58 válasza balcsy (#18) üzenetére


Dano58
tag

Szerintem fölösleges a hasalás, így tele lesznek a pályák camperekkel.

(#22) Gude


Gude
senior tag

Nyilván még sokminden meg fog változni,de már így is nyerő nálam ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#23) Black Dragon


Black Dragon
addikt

A Battlefield 3 című FPS játék megjelenése idén év végén várható (Pletykák szerint november másodikán), PC-re, PS3-ra és XBOX360-ra.

Na mivan, felvette a CoD szokását? ;] Érdekes lesz, ha mind a ketten ugyan akkor adják ki. :C

(#24) Neró válasza Dano58 (#21) üzenetére


Neró
őstag

Gugolva is lehet campelni - nem ettől fog függni. Jó, hogy visszarakták. :K

| www.diablohungary.hu

(#25) wednesday válasza Dano58 (#21) üzenetére


wednesday
őstag

Viszont talán kevesebb mérgezett egér és önjelölt Rambo fog fel alá rohangálni a pályán, senkivel se törődve.
A BF szóljon arról, hogy a szakaszok, (ne adj isten összehangolva) együttműködjenek, támadásnál és védekezésnél, a különböző járművek fedezete alatt.

(#26) Balika23hun válasza Dano58 (#21) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Egyetértek, bc2-ben örültem hogy nem volt hasalás és sajnálom hogy ide vissza akarják hozni.Bc2-ben a hegyen csücsülő csipákat akár egy Acog-os M16-al is simán le lehetett szedni de egy bokorban hasalót már nem biztos hogy kiszúrók főleg ha ugyanolyan álcaruhát kap a recon mint bc2-ben.
Homefront és a Cod is tele van hasaló camperekekkel és azért lássuk be nehezebb kiszúrni mint egy guggolót.
wednesday :Attól még mert lesz benne hasalás nem lesz kevesebb fragvadász meg vérpistike sajnos mert akkor még is bőven elviselném a hasalást.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#27) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Na akkor én leszek az első, aki kifejezi nemtetszését.
Már előre látom, hogy nem sokat fogok játszani a Single Player részével. Gyűlölöm, amikor másokat kell követni, vagy jelen esetben ők mennek előtted, mindig eléd állnak, vagy lelövik őket és lehet kezdeni előröl. Nem jó dolog ez a csapatos mászkálás...
Meg minek kell egész végig a rádió pofázni? Megállás nélkül ontják a baromságokat és még csak ki sem lehet kapcsolni (mivel nem értek egy szót sem). Ez miatt töröltem le anno a Medal of Honort.
nem lesz jó ez így... :(

(#28) Neró válasza _Orbi_ (#27) üzenetére


Neró
őstag

Akkor ezekszerint Te egyedül akarsz mászkálni mint valami rambo? Ez egy 2014 ben játszódó háborút akarna bemutatni. Elég érdekesen nézne ki, hogy egy katona harcol a többi 100 ellen. :D

Hasalni meg a háborúkban is lehetett. Ez egy nagy hátrány lenne ha nem lehetne.

| www.diablohungary.hu

(#29) Malachi válasza _Orbi_ (#27) üzenetére


Malachi
addikt

úgy érted, miért kommunikálnak a katonák harci helyzetben? ja hát tényleg, ez aztán tényleg mekkora hülyeség már, mikor füstjeleket is adhatnának, vagy morzézhatnának egyes lövéssel meg rövid sorozatokkal...ne viccelj már.

(#30) Neró válasza Malachi (#29) üzenetére


Neró
őstag

Jobb lenne ha papír repülő formályában mennének az üzenetek. Csak eldobod a társadhoz és meg is kapja.

| www.diablohungary.hu

(#31) Dano58 válasza _Orbi_ (#27) üzenetére


Dano58
tag

Ha az a bajod, hogy a csapattársad megáll előtted, akkor játssz Dead Spacevel, ott max az ellenség fog eléd beállni! :)

(#32) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez mint ha már lett volna, csak darabokban.

PS4

(#33) capulet75


capulet75
addikt

Mindazok ellenére hogy BATTLEFIELD FOREVA, van pár nyavajgásom. Először is ezt már láttuk. Másodszor lehetnének reálisabb harci helyzetek. Pl a felüljárón, aluminium lemezek mögött tényleg nagy túlélési esélyre utal, mé' nem rajzolnak rá mindjárt egy nagy keresztet? Harmadszor, MULTIPLAYER bemutatót akarok!

De lesz a kedvenc járgányom, a little bird. ;] , bár azt elképzelni sem tudom milyen gépet állitanak csatasorba arab oldalon mondjuk a raptor ellen.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#34) Stauffenberg válasza mrhitoshi (#32) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, ez három darab 3-4 perces videóból van összerakva. Pontosabban szólva bedobták Windows Movie Makerbe szép egymás utánban a három videót és ráböktek a "Rendering" gombra. Nagy tudomány ez...

Kapom én is a Battlefield Newslettert, már pár napja nagy lelkesedéssel vágtam bele a 12 perces gameplay nézegetésébe, de 30 másodperc alatt letudtam, mert végigtekergettem, hátha van benne akár csak egyetlen másodpercnyi új jelenet is...

...de nincs.

Amúgy maga a játék iszonyatosan várós! Bad Company 2 után pedig egy még annál is ütősebb multit várok! :) Remélem a BC2 mintájára most is lesz a publikum által tesztelhető (multiplayer) béta, mert ha akkor bejön a játék akkor nyertek maguknak egy biztos előrendelőt! :)

(#35) Neró válasza Stauffenberg (#34) üzenetére


Neró
őstag

Bizony. Szerintem ütősebb lesz a BC2-nél. Amúgy meg az egy nagy kérdés, hogy a bétát nem e kötik a Facebook lájkoláshoz mint az eddigi videókat. Lehet, hogy hülyeség de nem valószínűtlen. :K

| www.diablohungary.hu

(#36) _Orbi_ válasza Malachi (#29) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Tudom, jogos.
Csak engem nagyon idegesít, amikor órákon keresztül üvöltenek a hangszóróból és egy k&#va szót sem értek belőle...

Neró:
Igen, szeretek Rambó lenni. Ha már a valóságban nem megy! :DDD

Dano58:
Akkor inkább a BF. DS- nem sorolom a játékok közé ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) zoltanz válasza _Orbi_ (#27) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sztem meg jó (multis beütése lesz), így nem lesz olyan lineáris játékmenetszagú a dolog. Így akár többször is végig lehet nyomni élvezetesen. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#38) Stauffenberg válasza Balika23hun (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem meg a BC2-ben pont az tetszik, hogy egy ügyesen elrejtőzött snipert elég nehéz kiszúrni. Jó persze aki már tapasztalt játékos az ismeri a mapok utolsó négyzetméterét is, de egy ügyes snipert ő is maximum már csak akkor szúr ki mikor az ólmot kapja a fülei közé. Ezért kell (a valósághoz hasonlóan) folyamatosan mozgásban lennie a mesterlövésznek több fedezék és rejtekhely között szinte minden leadott lövés után.

Ha nem tetszenek a fél óráig egyetlen bokor mögött kempelő sniperek akkor lehet menni LVL30+ HC szerverre is, vagy hozzám hasonlóan este 10 után játszani amikor a kicsi gyerekek már alszanak és nem a BC2 multiját abajgatják. Mindenesetre nekem a BC2-ben hiányzik az, hogy lehessen lehasalni, mert ez sok taktikai manővertől megfosztja a multit. És igen, az is jó lenne ha a sniper jobban el tudna bújni, mert ahogy te mondod, jelenleg az a helyzet, hogy egy mezei M16-al (vagy úgy őszintén szólva bármi egyébbel) könnyű szerrel ki lehet iktatni 600-800 méterről is egy snipert. Persze cserébe nem árt ha a sniperek száma le van korlátozva 2-3 darabra / Team. Vagy 64 fős összecsapásnál BF3-ban 4-5 / Team, de lehet hogy ezzel még sokat is mondok.

(#39) Chiller válasza _Orbi_ (#36) üzenetére


Chiller
őstag

Én kérek elnézést :DDD
Tanulj meg angolul, vagy várd meg a magyarítást :)

(#40) Neró válasza Stauffenberg (#38) üzenetére


Neró
őstag

Az, hogy korlátozva legyenek a sniperek az azért nem lenne jó mert sok láma elvnnné, holott lőni nem tud vele. Ebből következik az, hogy menne az anyázás meg stb. Pedig az ötlet nem lenne rossz de ez ezt eredményezné.

| www.diablohungary.hu

(#41) wednesday válasza capulet75 (#33) üzenetére


wednesday
őstag

Mondjuk a reálisabb harc ott kezdődne, hogy nem világítasz a bekapott töltényektől, mint egy karácsonyfa. ;] Hiába, nincs fedezék a hídon, mégis te nyomsz le mindenkit.

Persze nem valós szimulációt akarok én sem, meg tudom, hogy a multi a lényeg, de egy bolhányival több realitást tehetnének a játékba (csak 1 kicsit). Például az ellenfelek ne csak azért legyenek, hogy mi lelőhessük őket. És akkor nem lenne szükség a mennyiség növelésére. Mert az is zavaró, ha másodpercenként 10 emberrel végzünk. Itt még azért szerencsére, kezelhető ez a helyzet a videó alapján. Mert pl: szerintem a MW2 és a BO szingle része már nagyon elborult volt ezen a téren. Ott néha úgy éreztem ilyen a játékmenet.

Neró: Erre a legjobb módszer, ha a sniper kezelése ne legyen gyerekjáték, hogy 1 lövés 3 halál. A vérpisti nem fogja elvinni, ha nem tud lelőni vele senkit.

[ Szerkesztve ]

(#42) danih


danih
addikt

FIFA '11, NBA '11, Battlefield '11.... Futószalagon jön a semmi.

(#43) D_r_u


D_r_u
tag

Akármennyi videót nézek jelen hír alanyáról, képtelen vagyok megválaszolni a kérdésem: a grafikát leszámítva (mert az tényleg wow) mivel/miben nyújt ez többet, mint egy átlagos CoD-epizód? Megyünk előre egy egyenes úton, bizonyos események mindig megtörténnek, kacsavadászatot tartunk a velünk szembe rohanó rosszarcúakon (a felüljárós jelenet a végén nagyon kínos volt...), és minden az arcunkba robban. Az AI továbbra sem tűnik úgy, mint aki a helyzet magaslatán van, az arab környezetet már nem egyszer láttuk, és az is olcsó fogás, hogy véletlenül mindig van kéznél olyan eszköz, ami megkönnyíti/látványosabbá teszi a helyzet megoldását (pl. a végén a dzsipre telepített géppuska, szépen beállítva abba az irányba, amerre lőni kell).

De hogy pozitívumok is legyenek: a háborús atmoszféra jobbnak tűnik, mint az eddigi próbálkozásokban, a látványvilág tényleg nagyon ott van, és a DICE PC-sekhez való hozzáállása is kifejezetten szimpatikus.

(#44) D1Rect válasza Stauffenberg (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

Az eddigi videók nem voltak 3-4 percesek. 2,5 körül voltak.
~2,5x3

(#45) HS 2142 válasza capulet75 (#33) üzenetére


HS 2142
őstag

Multiplayer gameplay az még sokára lesz, szerintem maximum a megjelenés előtt egy hónappal. Hiába elsősorban multi game, ott még semmi sincs kőbe vésve ellenben a single playerrel, meg amúgy sem akarnák korán leleplezni, hátha lenyúl belőle valamit a konkurencia :DDD
(Cod-nál se volt például multiplayer videó megjelenés előtt 4 hónappal, nem kell türelmetlennek lenni)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#46) S-eye


S-eye
senior tag

Llano mobil APU-n el fog ez futni?

(#47) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon komoly :C :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#48) Stauffenberg válasza Neró (#40) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Márpedig a BC2-ben be lehet állítani admin oldalon korlátozásokat így elég sok szerver van ahol 2-3 főben van maximalizálva a sniperek száma én ezt pedig imádom, mert több olyan Rush map is van ahol az egyes pontok 100%-ig feltörhetetlenek ha azokat bekempeli 5-6 sniper. Ha meg nem akarsz kezdő vérpistikkel játszani akkor ne menj n00b szerverre. Két okból sem:

1.) A kezdőket hihetetlenül elkedvetleníti mikor a lvl40+ játékosok sorra ledarálják őket... szerintem kezdőként minden BC2 játékos átesett azon, hogy képtelen érvényesülni egy maréknyi 50-es szintű veterán miatt...

(Én az első néhány szintet nagyon elfuserált kill/death aránnyal ugrottam meg, szinte csak lőszeres- és gyógycsomagok elszórásával szedtem össze a pontokat).

2.) Ha veled egyszintűekkel (feltételezve, hogy már megugrottad a 30-40-es szinteket) játszol együtt akkor nincs abból sem probléma, hogy valaki üresen viszi el a helikoptert vagy a tankokat... de főleg nem a snipert ha úgysem tud vele bánni. Na meg a csapatjátékos szellem is jobban megvan, így a játék is sokkal élvezetesebb.

[ Szerkesztve ]

(#49) Neró válasza Stauffenberg (#48) üzenetére


Neró
őstag

Hát igen van benne valami. Na de igazából akkor leszünk okosabbak ha kijön a Demo. Akkor majd rájövünk, hogy mit csináltak jól/rosszul és mit hagytak ki. Utána majd lehet reklamálni. ;]

| www.diablohungary.hu

(#50) doddy


doddy
tag

már csak amiatt is megveszem, h erősítsük a PC-s piacot, hogy megmutassuk a többi gyártónak ,h igen is van benne lehetőség, ha minőséget gyártanak. Szerintem minden idők legkelendőbb portékája lesz. Must buy :R

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.