Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nojbee


Nojbee
tag

:Y
Nem elég, hogy a Batmobile edition miatt meg kell venni konzolra, mostmár lehet hogy a Batman szobor miatt is :W

(#2) Sicilian válasza Nojbee (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

+ egy konzolt is vehetsz hozzá.. :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#3) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Én annyira nem lennék meglepve, ha valóban így lenne. Többen írták már itt a fórumokon is, hogy dobozosan veszi meg, mert így meg van fizikailag is a játék, de Steam-en vagy egyéb kliensen regisztrálják a kulcsot és onnan töltik le. Sokaknak gyorsabb az internet kapcsolata mint egy DVD olvasó sebessége. :DDD Én nem tartozom közéjük, szóval remélem nem robbanásszerűen vonják ki a dobozos kiadásokat.

[ Szerkesztve ]

(#4) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Nagyon várom már, előző részek is a kedvenceim voltak!
Az elmúlt 3 évben szerintem már nem is vettem dvd-s játékot.
Steam egyszerű, kényelmes és méregdrága! Minden szempontból megéri! ;]

De akkor most mikor van a pontos megjelenési dátum?

Értem a csíziót.

(#5) Jeanne d'Arc válasza Nuada herceg (#4) üzenetére

Nagyon én sem, mert csak azért sem mert ki van iktatva az olvasó. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) Sub-ZeRo válasza Nuada herceg (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha tudsz várni, nem lesz annyira drága. Majd lesz még 5-10 eurós vétel a játék....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Engem nem zavar, sot, csak normalis aron adjak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) lofagi


lofagi
addikt

Tény és való, hogy sajnos még mindig vannak akiknek nem megfelelő gyorsaságú az internetjük. Sajnos vagy inkább jó, hogy ők tartoznak már a kisebbséghez.

Én személy szerint jónak tartom azt, hogy nem adnak ki dobozos dolgokat. Egy újabb kacat ami fogja a port, egy újabb fa amit ki kell vágni a doboz miatt, egy újabb műanyag ami szennyezi a környezetet. Szóval szerintem ezzel a környezetünk is védve van, ami szerintem egyre fontosabbnak kellene, hogy legyen.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) dunc válasza lofagi (#8) üzenetére


dunc
nagyúr

+1 :R

(#10) #85552128 válasza lofagi (#8) üzenetére


#85552128
törölt tag

Viszont még mindig sokkal olcsóbb mint a digitális (60€ = 18000 HUF, magyar boltban meg 13000-ért előrendelhető dobozosan).

[ Szerkesztve ]

(#11) Tombi válasza lofagi (#8) üzenetére


Tombi
senior tag

+1, azért akinek nincs gyors nete, de játszani szeretne, kell egy gyors nettel rendelkező ismerős aki,
aki steam backupot csinál a játékból, amit otthon csak aktiválni kell majd :)

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Itthon lesz lemezes kiadas is.

Live-Die-Respawn

(#13) DudeHUN válasza lofagi (#8) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Azt hiszem tavaly volt asszem eurogameren (vagy gamespot-on?) egy cikk a digitális és dobozos terjesztésről. Ott meglepő módon zöldebbnek jött ki a dobozos terjesztés.

Gamer for Life

(#14) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Steam tökéletesen elég, doboz tényleg csak helyet foglalja már.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) GeryFlash válasza oriic (#12) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hála égnek, kevesen vagyunk mi lemezesek mint az 5" alatti telóért könyörgők :B Úgyis steamről kapja le az ember, de a polcon jól néz ki, és ha egyszer megszűnik a steam... Tudom nem ma lesz de snbeki ne áltassa magát hogy örökké tart, mint ahogy a Diablo 3 szerverek is le lesznek egyszer kapcsolva ha nem jön belőle pénz.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) laceszgamer válasza GeryFlash (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

Viszont ahogy a Steam szekere gurul nem valószínű, hogy mostanában húzzák le azt a bizonyos rolót. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) lofagi válasza GeryFlash (#15) üzenetére


lofagi
addikt

Mire lehúzzák a rolót, te már úgy sem ezzel akarsz majd játszani.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18) Wlac válasza DudeHUN (#13) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem bírok elképzelni olyan felállást, ahol ez tényleg így van. A dobozos az műanyag, papír, lemez előállítása, plusz szállítás, raktározás, míg a digitális az csak adat egy szerveren. Oké, hűteni kell a gépeket, de nem rudom elhinni, hogy károsabb lenne a környezetre mint a dobozos változat.

“The wha-"

(#19) alevan válasza Wlac (#18) üzenetére


alevan
őstag

Digital game downloads are worse for the environment than Blu-ray discs

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) nubreed válasza alevan (#19) üzenetére


nubreed
veterán

Igen...
Hogy is van az a mondás?
Csak abban a statisztikában hiszek, amit saját magam hamisítottam.

Ez a "tanulmány" szvsz egy nonszensz.
A digitális terjesztés hatékony, gyors, kényelmes. Komolyan nem értem, hogy az igazi gyűjtőkön kívűl, kinek van még szüksége a "húsvér" dvd vagy bluray lemezre. Szóval, semmi ördögtől való nem lenne abban ha csak digitálisan jönne ez a játék vagy egyéb más játékok is.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#21) Wlac válasza alevan (#19) üzenetére


Wlac
Ármester

Semmi konkrétumot nem ír az internet sebességére vonatkozólag. Biztosan van olyan helyzet, amikor megállja a helyét a hipotézis, de a cikk, mivel nulla adat van benne, nem tekinthető hiteles forrásnak.

“The wha-"

(#22) HussarF válasza #85552128 (#10) üzenetére

Itt lett elmondva a dobozos verzió lényege, le is lehet zárni a thread-et.

(#19) alevan
A pillanat, amikor meglátod, hogy a CO2 kibocsátásról szóló cikk egy atomerőmű gőzölgő hűtőtornyaival van illusztrálva és már azonnal tudod, hogy bullshit az egész...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.