Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ez a felhasználás sem győzött meg.

Nagyon remélem, hogy a régi wiimote kompatibilis lesz a wii u-val, így aki nem akar ezzel a tepsivel bohóckodni, az majd tud rendesen is játszani.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Löncsi


Löncsi
őstag

Szvsz jópofa ez az érintős dolog, elég sok lehetőség van benne... Lehet kellene egy ilyen WiiU.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#3) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nekem kb. csak ez nem tetszik...

(#4) xlife11


xlife11
senior tag

Az lesz majd vicces amikor óránként kell töltögetni ezt a nagy vackot...Őszintén, mi szükség volt rá? :F

(#5) Prof01 válasza xlife11 (#4) üzenetére


Prof01
veterán

Szerintem ötletes lett, a Zombi U-ban kifejezetten tetszett a használata, de valóban vannak negatív pontjai is neki... :F

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6) zsigus válasza xlife11 (#4) üzenetére


zsigus
őstag

Szerinted egy tablet egy órát bír? :)

Nem kell majd óránként tölteni, ha jól csinálják nagyon sokat kibírhat. Itt nem foglalkoztak a vékonysággal mint sok tablet esetén, és ez az akku méretére "jó hatással" lehet.

Hogy végül milyet raktak bele nem tudni még, de biztos vagyok benne, hogy átlagos használat mellett 2 napot ki fog bírni. Ha mégsem akkor csalódás lenne a nagy N-től.

Edenyke: Teljes mértékben kompatibilis lesz a WiiMote és a Nunchuk kontrollerekkel (és korábban azt mondták, hogy a Wii-s játékokkal is). Egy két videóban látni is, hogy WiiMote-ot használnak. Ha minden igaz csak a Pro Kontroller lesz új, a Wii BalanceBoard-ja is megy majd vele.

(#7) xlife11 válasza zsigus (#6) üzenetére


xlife11
senior tag

iPad böngészés mellett kibír cirka 10 órát.Namostakkor, ezen nem egy böngésző fog játék közben futni, tele lesz 3D-s tartalmakkal, etc. Szóval 2-3 óránál többet nem jósolok neki.

(#8) zsigus válasza xlife11 (#7) üzenetére


zsigus
őstag

Szeirintem itt stream-elt tartalomról van szó, nem a kontroller számolja a megjelenített képet.

Máshogy hogyan oldanád meg egyszerűen azt, hogy valós időben együttműködjön a géppel és még a játék képét is át tudd tenni rá?

Szerintem ez csak egy második kijelzőnek számít lényegében.

De később úgy is kiderül, hogy mennyit bír az akku...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.