Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) band1103


band1103
őstag

Up! :)

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#2) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

irigyellek hogy vot ido foglalkozni vele, nalam miota ossze van rakva a ma78+4850e+2GCorsair megy atomstabilan, de idoem se vot ranezni azota:- (

udv

neduddki

p.s. honan tudom hogy meg, mert nemszotak hogy ize van:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) band1103 válasza neduddki (#2) üzenetére


band1103
őstag

"p.s. honan tudom hogy meg, mert nemszotak hogy ize van:- )"
Bocs ezt nem vágom. :(

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#4) Madmax81


Madmax81
aktív tag

Hali

Hát megérte várni .
Nagyon jó kis teszt :R :R :R

1956-2010 07.22 Varga László

(#5) Gambit


Gambit
őstag

Szerintem ez mehetett volna szakmai logoutra, nem?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6) band1103 válasza Gambit (#5) üzenetére


band1103
őstag

Nem gondoltam volna hogy megütné azt a szinvonalat, de akkor kiteszem oda is csak kicsicsázom még egy kicsitt.
Köszi. :B

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7) pajinka válasza band1103 (#6) üzenetére


pajinka
tag

Informatív teszt, amíg a bekapcsolási gondok meg nem oldódnak, ilyen lapot sem veszek. :(
Amíg meg pénzem nem lesz, másmilyen sem :( :( .

Alapfeszes tuninggal nem is próbálkoztál? Amikor haveromnak raktam össze gépet karácsonyra, alapfeszen, C&Q-val ment az ugyanilyen procija 2700 felett stabilan, azóta is annyin használja. A lapp egy 68G-SH3 volt.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#8) band1103 válasza pajinka (#7) üzenetére


band1103
őstag

Megoldódtak az indítási problémák! Nem kell tuningoni :DDD és akkor nem lesz ilyen probléma ;] . Mit is jelent ennél az alapfesz? Ha nem nyúlsz a feszkókhoz de be van kapcsolva az SPP (ami default) akkor túlfeszeli a CPU-t meg a ramot is a lap 0,045V-al ill. 2,1 V-ra. Ha meg kikapcsolod az SPP-t akkor meg nembiztos hogy 1,9V-al megy a ram 1066-on. Nagyon nem biztos. Én most erről a lapról és erről a ramról beszélek persze.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#9) pajinka válasza band1103 (#8) üzenetére


pajinka
tag

Alapfesz azt jelenti, hogy nem piszkálsz a gyári feszültségbeállításokhoz, ott marad minden úgy, ahogy volt. Ha a lap picit felülfeszel, az még belefér, attól proci még nem halt be.

Ennek fényében ez a "nem kell tuningolni" megjegyzés pont tőled kicsit furcsa, de nem baj.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#10) band1103 válasza pajinka (#9) üzenetére


band1103
őstag

"Ennek fényében ez a "nem kell tuningolni" megjegyzés pont tőled kicsit furcsa, de nem baj."

Ezt a megjegyzésemet nem kell annyira véresen komolyan gondolni, senkit nem akartam megbántani, csak azt akartam kifelyezni hogy mit lehet csinállni a bug elkerülése érdekében.
Lehet, rossz stílust vállasztottam de én ilyen vagyok. Tessék jól érteni :)

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#11) band1103


band1103
őstag

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.