Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

:( :(((

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) gooool


gooool
őstag

Egy sportágban vagyunk tényleg kiemelkedőek,de ezek szerint még a szervezők is megijedtek tőlük,hogy félrecímezték... :D
Azért ez elég gáz... :(

Vagy talán Honduras elnöke fegyvert tartott a szervezők fejéhez,h végre Rihanna után ismét picit bulvárképesek legyenek? ;] :DDD

Üdv, Balázs

(#3) baluka26 válasza gooool (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Mit irtak volna az oklevélre, ha most törtünk volna be a polo élvonalába?... :(

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) Z86


Z86
őstag

Kínaiaktól nem nagyon lehet mást várni, fingjuk nincs sem Hondurasról sem Magyarországról. Nekik ez annyi mint összekeverni két vidéki kisvárost valahonnan a Föld másik feléről.
Az viszont tényleg gáz, hogy a FINA egyetlen munkatársa sem vette észre a dolgot. Kíváncsi vagyok hogyan reagálják ezt le, illetve lesz-e valami szankció a bírókra nézve a horvát meccsen történtek után.

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

uuuuristen.

ez nem szégyen, hanem szánalmas.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Zolaash


Zolaash
aktív tag

KÍNai. Gagyi. Kici. Óccó. :((

Rip and tear

(#7) psyho85


psyho85
aktív tag

Üdvözlet Honduras-ból, azon belül is a fővárosból, Bukarestből. :W

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

csájníz népség... :W :W

All→M8

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Megérdemelték.. ők voltak a legbalfaszabbak az egész mezőnyben, annyira tipikus MINDEN magyar sportolónál, hogy az elején hajtanak és amikor már megvan a kellő előny, elkönnyelműsködik és veszítenek. Egy fél lépésre voltunk a döntőbe kerüléstől és a végén nagy nehezen a negyedik helyen végzünk? Ezek után szerintem nem egy oklevelet gáz elírni..

[ Szerkesztve ]

(#10) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Legalább a többi adatot eltalálták rajta. :DDD

Mondjuk lehet látni, hogy mennyit foglalkozhattak vele.

(#11) Mr.Csizmás válasza juliabrilke (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

most visszakapjuk az alamfoi udvozletet a sved-norveg kiralyert ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) #53246592


#53246592
törölt tag

Kínában Magyarország meg Honduras között a legtöbb ember számára nincs nagy különbség, szerintem. Aztán meg a legördülő menüben ott volt a kettő egymás mellett...

Egy kínai ismősöm annyit tudott Magyarországról, hogy olvasott egy jó könyvet egy magyar írótól - a címet vagy az irót már nem tudta felidézni - valamint az is ismert volt számára, hogy mi robbantottuk ki az I. világháborút...

(#13) EmberXY válasza #53246592 (#12) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem nem csak Kínában...

Up the Irons!

(#15) DeFranco válasza #53246592 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sőt, mi találtuk fel az I. világháborút...

... hogy több magyar jónő és Nobel-díj jusson fejenként mindenkinek.

(#16) mephi666


mephi666
nagyúr

még szerencse, hogy hong kong-ból 4 nap alatt idetalált a gears of war triple pack-om... agyf@szt is kapnék, ha mondjuk elküldik honduras-ba :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) EmberXY válasza Kalandor (#14) üzenetére


EmberXY
addikt

"valaki, valahol elírt egy nevet..."

Szerintem a hiba jelentősége sokkal nagyobb annál, mintha pl. csak egy betűt írtak volna el, itt két országot felcseréltek..
Az más kérdés, hogy csak azért, mert az illető félrekattintott, vagy azért, mert egyik országról sem hallott még ezelőtt, de mindenképpen botrány egy ilyen esemény kapcsán...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#18) DeFranco válasza EmberXY (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kívánom, hogy az országnak ez legyen a legnagyobb problémája, valamint neked is, hogy ennél nagyobb hibát ne kövess el...

Ez nem botrány, maximum röhely. Nem volt szándékos, és nem is fáj senkinek. Hiba volt, ki lesz javítva, és el lehet felejteni. Úriember ilyenen nem akad fenn.

(#19) dízelracer


dízelracer
senior tag

Elírták. Megesik. Nem kell ezen fennakadni.

Ha ez szerintetek szégyen akkor mit szóltok ő hozzá? :D

(#20) DeFranco válasza dízelracer (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

- De én úgy mondom hogy omlósz!
[Püff]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.