Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) AeSDé Team válasza norbert1998 (#20) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Furcsa, nálam egyik sem jelentkezik. Régebb óta használom mint te, és jelenleg is van 450Mb RAM-om, a DSP beállítások hangszínszabályzója is működik. Pipát beraktad az engedélyezéshez miután beállítottad az értékeket?

[ Szerkesztve ]

(#22) norbert1998 válasza AeSDé Team (#21) üzenetére


norbert1998
veterán

persze, mindjárt küldök sc-t

letiltottam a launchert, újraindítottam a telót és így 316 MB ramom van szabadon, közvetlen restart után
kicsit később semmi nincs megnyitva, 259, holo ui-jal

[ Szerkesztve ]

(#23) norbert1998


norbert1998
veterán

ha feltölok mindent tök hülyeségre, pl egy himalája effektust csinálok, meg a bass boostot és a többit s összevissza pakolászom, aztán kikapcsolom a vagy vissza semmi különbséget nem érzékelek

[ Szerkesztve ]

(#24) AeSDé Team válasza norbert1998 (#23) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Na ezt jól benéztem, mindkét téma itt van egymás mellett a kedvenceknél, a nevük teljesen ugyan úgy kezdődik "[Re:] [bagyusz:] Sony Xperia SP LBL (Zárt Bootloadere)...." és azt hittem a CM topikba írtál. Most láttam a screenshot alapján hogy valami nem stimmel :/ Akkor elnézést, az AOKP-ban nem tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#25) norbert1998 válasza AeSDé Team (#24) üzenetére


norbert1998
veterán

semmi gond :D annyira így sem rossza a hangja

(#26) nova001


nova001
senior tag

én a zenei ledvillogást hiányolom hogy nincs benne

(#27) dinitrous


dinitrous
újonc

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy szeretném az sp-met rootolni, romolni cm11-re, de van egy hiba mindjárt a műveletek elején:bootloader unlock allowed no. Hogyan tudom kinyitni a bootloadert? Egyáltalán lehetséges?

Sony Xperia SP C5303 / android 4.3 / 12.1.A.1.205 / Tmobile

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.